Zobrazení dnes: 5037
Zobrazení včera: 7670
Zobrazení 2020: 3389643
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67395812

Kuchař

Kuchař(kuřák)28 let praxe v hotovkové,minutkové a mezinárodní kuchyni hledá práci formou dlouhodobé brigády.(1 kuchař+ pomocná síla k ruce a na nádobí nebo v případě menšího provozu si kuchyň a nádobí udělám sám).Nutnost možnosti přespání během směn.(dojíždění busem),pokud máte na provozovně sprchu a místo na přespání,není problém přespat přímo v provozovně.Vyplácení mzdy denně na ruku.Smeěny 4 dni práce/4 dni volna.Do 100 km.Oboustrané slušné chování podmínkou.Tel:735 962 497.

Region : Středočeský
Telefon : 735962497

Kuchař

Kuchař,50 let hledá práci formou dlouhodobé brigády s denním vyplácením mzdy.Lokalita Louny a okolí v dosahu příměstského autobusu cca.do 30-ti minut jízdy příměstským busem.Směny Po-Pá 7.00-16.00 hod.(i jako pomocný kuchař).Možno i noční navařování či stánek s občerstvením.V případě možnosti přespání během směn mohu i na celé směny(jsem samostatný) v režimu 3 dni práce/3 dni volna,nebo 4/4.Oboustrané slušné chování podmínkou.Tel:773 096 728

Region : Louny
Telefon : 773096728

Montér, svářeč

řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič; samostatnost; odpovědnost za svěřenou a vykonanou práci; svědomitost, pečlivost, spolehlivost, důslednost; vysoké pracovní nasazení; trestní rejstřík bez záznamu; časovou flexibilitu

Region : Olomoucký
Telefon : 724955509
Web : https://www.nabidkyupcr.cz/volne-misto/19202660776
Email : kavanova@gasmont.com

Rozvoz pizzi a burgeru

řp,B ,praxi v řízení min 3 roky .

Region : Brno-město
Telefon : 608019185

Dělník

Chuť pracovat

Region : Ostrava
Email : Maxins13@seznam.cz

zdravotní sestra

Zdravotní sestru do Domácí zdravotní péče v lokalitě celého okresu Kolín -výhodou je bydliště Praha východ- směr Kostelec nad Černými Lesy, Český Brod, Kolín, Kutná Hora,.. Požadujeme vlastní automobil

Telefon : 736537425
Web : domacipecekolin.cz
Email : m.altmannova@seznam.cz

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice Náplň práce: - obsluha stroje se základní znalostí práce na PC - 3 směnný provoz Co požadujeme: - uživatelská znalost práce na PC - praxe v automotive výhodou - praxe na podobné pozici výhodou - ochota přestěhovat se do Českých Budějovic Mzda: - 130 Kč/hod nástup - od 2. měsíce výkonnostní prémie až 5.200 Kč/měsíc - odměna za docházku 1.500 Kč/měsíc Nástup: - září 2020 Benefity: - práce v čistém prostředí - zajištění přepravy na pracoviště, případně ubytování nebo pomoc s přestěhováním - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč za každý celý odpracovaný měsíc - pravidelné navyšování mzdy podle výkonu (tarifní stupně)

Region : Jihočeský
Telefon : 800101301
Web : https://www.rs-tedy.com/
Email : callcentrum@rs-ig.com

Slévárenský dělník

Obsluha strojů a zařízení ve slévárenství, skládání forem a formování – střední a těžké formy, furanová technologie. Požadujeme: dobrý fyzický stav ( práce v rizikovém prostředí – hluk, prach), ochotu učit se novým věcem, pravidelnou docházku. Nástupní mzda 110 Kč/hod. Zajištění ubytování, příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč. Odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok. Odměny za doporučení dalších zaměstnanců.

Nástrojář

Náplň práce: - čtení pracovních výkresů - kontrola řízení - vyplňování průvodky nástroje - dodržování termínů oprav nástrojů - správné zacházení s měřidly - 3 směny Co požadujeme: - výuční list v oboru zámečník/nástrojář - praxe v oboru strojírenství - základní znalost NJ výhodou Mzda: - základní mzda 20.300 Kč + výkonnostní prémie až 6100 Kč/měsíc Nástup: - září 2020 Benefity: - výkonnostní prémie od 2. měsíce ve výši až 30% základní mzdy - odměna za docházku - příspěvek na ubytování ve výši 3.000 Kč/odpracovaný celý měsíc - věrnostní bonusy pro zaměstnance ve výši až 12.000 Kč/rok - pomoc při relokaci - přidělený koordinátor, který je po celou dobu nápomocen a řeší případné problémy

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů.

Region : Praha
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz

Obsluha do cukrárny

spolehlivost, zodpovědnost, zdravotní průkaz.

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 734227112
Email : randovaalena@seznam.cz

RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ NEBANKOVNÍ PŮJČKY

Region : Praha
Email : zdenekvanek555@gmail.com

Asistentka komunikace pro nadnarodní firmy

Nabízím práci se sídlem v Řecku (Atheny) pro nadnarodní firmy jako jsou Apple,Microsoft, Volkswagen atd. Mzda 850 euro/ 8 hodin deně/ 5 pracovních dnů. Naplň práce je být jejich český reprezentatnt prodeje. Práce je na firmním počítači z domova. Naše podminky jsou: 1,čeština na výborné komunikativní úrovni 2, znalost anglického jazyka na úrovni B2

Region : Praha
Telefon : 731249268
Email : veronica.fabbri23@gmail.com

Učitelka MŠ

Region : Praha
Email : ms@msslivenec.cz

Zdravotní sestra

SŠ, obor zdravotní sestra, uživatelská znalost práce na PC, odběry krve, příjemné vystupování, zodpovědnost.

Email : aquavitae1@seznam.cz

Brigada

Vás email

Region : Moravskoslezský
Email : barbora.niklova1@seznam.cz

Brigady

Napište mi svůj email

Region : Jihomoravský

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www