Zobrazení dnes: 4
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179470
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001508

Hledám praci

Hledám práci v okolí Úněšova bydlím v Mosticích 2 roky jsem dělala servírku v Klášterní restauraci Kladruby a půl roku ve firmě Steelcase ostrov u stribra jelikož ještě nemám ridicak tak hledám takovou práci kde se svazi lidi firemní dopravou minimální plat si představuji tak 20 000 předem děkuji

Region : Plzeň-sever
Telefon : 607768129
Email : kikinapru@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 20:42 - 2018

Sháním brigádu na týden

Sháním týdenní brigádu (od 12.3) potřebují rychle sehnat peníze :) na na druhu práce mi nezáleží! Nejlépe kolem okolí Litomyšle

Region : Svitavy
Telefon : 703002449
Datum vložení : 09.03 19:03 - 2018

Učitelka aj, nj pro ZŠ, SŠ

Učitelka s aprobací - anglický a německý jazyk pro SŠ hledá práci od září 2018 na SŠ nebo ZŠ.

Region : Olomoucký
Telefon : 739059794
Email : martinkavy@centrum.cz
Datum vložení : 19:02 09.03.2018

delnik s ridicakem

Sháním dělníka s řidičským oprávněním který umí zámkovou dlažbu a veškeré výkopové a stavební práce nabízím 100,-kč na hodinu Nastup ihned spěchá!

Region : NovýJičín
Telefon : 737083387
Email : fapkovac@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 18:32 - 2018

Učitel ZŠ

Vážení, Hledám práci učitelky na 2. stupni základní školy v Praze. Absolvovala jsem celoživotní vzdělávání na PedF UK a zároveň získala inženýrský titul v oboru ekonomie a marketing. Domnívám se, že bych byla schopna předat získané poznatky dětem z oblastí etická výchova, finanční gramotnost, občanská výchova. Jako stěžejní výuku bych ráda anglický jazyk, protože jsem několik let žila v anglicky mluvící zemi. V případě, že vás můj krátký úvod zaujal, neváhejte mě kontaktovat na výše uvedených kontaktech.

Region : Praha
Email : sierraklara@gmail.com
Datum vložení : 09.03 18:12 - 2018

řidič

přijmeme řidiče nákladního auta, požadujeme řidičské oprávnění C, E.Možnost práce s hydraulickou rukou, jezdíme pouze po Moravě, každý den doma.

Region : Brno-venkov
Telefon : 603825257
Email : j.sedlar@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 15:44 - 2018

Grafik/Grafička

Zakázky se jen hrnou a naše grafické oddělení je dost zaneprázdněno. Proto hledáme do týmu posilu, která nám pomůže zvládat nejen nápor zakázek, ale také příležitostně přispěje svými zkušenostmi z oblasti webdesignu a 3D modelování. Ukázky tvorby našeho grafického studia Silic Média Creative: silic-graphics.cz Co Tě u nás čeká? návrhy reklamních předmětů grafické návrhy pro společnost tisková grafika včetně předtiskové přípravy tvorba webdesignu úzká spolupráce s marketingovým a obchodním oddělením Co bys měl/a splňovat? pokročilou znalost Adobe Photoshop, inDesign, Illustrator orientaci v současných trendech webdesignu a v oblasti webových technologií výhodou je znalost WordPress a 3D modelování angličtinu na komunikativní úrovni schopnost samostatné práce podle zadání a odpovědnost za výsledek proaktivitu a časovou flexibilitu

Region : Praha
Telefon : 602525939
Email : michaela.zasterova@silicmedia.cz
Datum vložení : 09.03 14:49 - 2018

ASISTENT PEDAGOGA

Hledám pracovní uplatnění v MŠ od 7/2018.
Praxe: 3 roky na pracovní pozici asistent pedagoga.
Od 9/2017 dálkově studuji předškolní a mimoškolní pedagogiku. Nejlépe okres Benešov u Prahy, Praha 4.
Děkuji.

Region : Benešov
Telefon : 775990521
Datum vložení : 09.03 13:38 - 2018

Psycholog

• ukončené magisterské vzdělání - kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů
• zájem o práci s dětmi
• schopnost týmové i samostatné práce

Email : bartova@pppsk.cz
Datum vložení : 13:22 09.03.2018

Brusič

Znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost. Náplň práce Ruční broušení teleskopických krytů Montáž teleskopických krytů Manipulace teleskopických krytů

Region : Zlín
Telefon : 577009411
Web : http://www.tecnimetal.cz/
Email : info@tecnimetal.cz
Datum vložení : 09.03 13:20 - 2018

Servírka/číšník

Nabízím brigádu na letní sezónu od června do září roku 2018 na pozici servírka/číšník do restaurace U Černého vlka, Borová Lada 8, 384 92, Borová Lada. Pracovní doba od 10:00, plat min. 90 Kč na hodinu. Po domluvě možnost odvozu popř. ubytování. Bližší informace na tel. 732 163 575

Region : Prachatice
Telefon : 732136575
Email : Hvozdenska@seznam.cz

Učitelka MŠ

Pro nový školní rok 2018/2019 přijmeme do svého menšího a příjemného kolektivu milou paní učitelku. Nabízíme práci v krásné lokalitě Prahy 5 - v klidném a téměř venkovském prostředí starých Hlubočep.
Hudebnice vítána, není ale podmínkou.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 11:28 - 2018

PENTIA CONSULTING - hledáme profesionály

PENTIA CONSULTING - prosperující česká poradenská společnost - 14. rokem na trhu, 40000 spokojených stávajících klientů. Máme vlastní akreditovanou vzdělávací akademii, kterou už prošlo více jak 6000 poradců. Nabízíme bezplatné finanční poradenství a exkluzivní produkty prostřednictvím svých sesterských společností AVIAN INVEST a ZLATÁ REZERVA. Moc rádi rozšíříme své obchodní zastoupení o schopné, férové a spolehlivé profesionály. Více informací na emailu - vrba@pentiaconsulting.cz.

Region : Praha
Telefon : 730585816
Web : http://www.pentiaconsulting.cz
Email : vrba@zlatarezerva.cz
Datum vložení : 09.03 11:25 - 2018

UČITELKA v mateřské škole

Mateřská škola Juárezova, Praha 6 - Bubeneč, přijme kvalifikovanou učitelku. ŠVP zaměřen na hudebně pohybovou výchovu, proto vítáme kladný vztah k hudbě a hru na hudební nástroj.
Nástup 27.8.2018

Region : Praha
Telefon : 233320306
Web : www.msjuarezova.cz
Email : ms.juarezova@seznam.cz
Datum vložení : 09.03 11:13 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 09.03 09:42 - 2018

asistentka pedagoga/výpomoc

Nabízíme pracovní pozici asistenta/tety nebo chúvy do anglicko-české školky v Praze 9. Požadujeme dobrý vztsh k dětem, kreativitu,pracovitost. Nástup Ihned nebo dle dohody.

Nabízíme: malý počet dětí. V případě zájmu zašlete CV. Děkujeme.

Region : Praha
Telefon : 605215054
Web : www.mymontessori.cz
Email : info@skolkalimetka.cz
Datum vložení : 09.03 09:41 - 2018

Kuchařka do mateřské školy

MŠ sv.Voršily v Praze hledá kuchařku na plný úvazek.Nástup 27.8.2018.
Požadujeme :praxi ve školním stravování,
znalost normování,psaní výdejek,
samostatnost
spolehlivost
čistý výpis z TR

Region : Praha
Telefon : 604138772
Email : janakra1@centrum.cz
Datum vložení : 09.03 09:39 - 2018

Přípravář Nákladních vozidel

pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost dosažené vzdělání není rozhodující výhodou bude, pokud budete umět řidičské oprávnění sk. B, povědomí o nákladních vozidlech

Region : Královéhradecký
Web : www.bazar-roudnice.cz
Email : personalni@bazar-roudnice.cz
Datum vložení : 09.03 09:15 - 2018

Recepční

HLAVNÍMI CÍLI NAŠÍ VIZE JE KVALITNÍ A PROFESIONÁLNÍ SERVIS. BOMTON STUDIA a.s., přijmou do svých studií v Praze, Recepční na HPP.

Region : Praha
Web : www.bomton.cz
Email : info@bomton.cz
Datum vložení : 09.03 08:37 - 2018

Pracovník oddělení školení a zkoušek

VECTOR Certifikace je akreditovanou osobou České národní banky má za úkol vzdělávat a ověřovat znalosti zaměstnanců a spolupracovníků bank, pojišťoven, penzijních společností a dalších finančních institucí. V souvislosti s rozšířením naší akreditace o další 2 zkoušky (na investice a pojištění) hledáme do našeho týmu posilu na pozici: Pracovník oddělení školení a zkoušek Certifikace s úsměvem 😊 Naplň práce Komunikace s účastníky zkoušek Rozvíjení vztahů s firemními zákazníky Spolupráce při přípravě termínů zkoušek Následné vyhodnocení výsledků Rozsah práce cca 20 hodin týdně Požadavky Znalost MS Office Osobní schůzky v Praze 1x za týden / za 2 týdny Pečlivost Spolehlivost Zájem o finanční sektor výhodou

Region : Praha
Telefon : 605149969
Web : https://www.vectorcertifikace.cz/
Email : info@vectorcertifikace.cz
Datum vložení : 08.03 23:24 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>