Zobrazení dnes: 4
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179470
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001508

ASISTENT PEDAGOGA

MATEŘSKÁ ŠKOLA LEŠENSKÁ, Praha 8
Hledá asistentku pedagoga s úvazkem 0,75 k dítěti s odlišným mateřským jazykem.
Nástup možný ihned.
Nabízíme příjemné prostředí, vstřícný kolektiv a zaměstnanecké benefity FKSP.
Profesní životopis posílejte na mslesenska@seznam.cz , případně volejte na mobil. 775 26 02 76.

Region : Praha
Telefon : 775260276
Web : mslesenska.cz
Email : mslesenska@seznam.cz
Datum vložení : 08.03 22:37 - 2018

učitelka MŠ plný úvazek

Poptávám volné místo učitelka v MŠ v Aši, nejdále v okrese Cheb. Jsem kvalifikovaná, s upřímným kladným vztahem k dětem.

Region : Cheb
Telefon : 723 540 684
Email : bajlka11@seznam.cz
Datum vložení : 08.03 21:42 - 2018

vedoucí školní jídelny

Praxi ve stravování s vedením provozu, práce na počítači, středoškolské vzdělání. Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 604 983 965
Datum vložení : 19:14 08.03.2018

Řidič

ochota cestovat flexibilita serióznost spolehlivost zkušenosti s přepravou výhodou

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 775144110
Email : autodoprava.salac@seznam.cz
Datum vložení : 08.03 19:13 - 2018

Na odpoledne

Dobry den schanim touto cestou nejakou odpoledni brigadu. Hlidani deti nebo neco jineho. Od 14.00.dekuji moc Daniela

Region : Praha
Email : Rada.osn@seznam.cz
Datum vložení : 18:38 08.03.2018

Kuchařka a pomocná kuchařka MŠ - Říčany u Prahy

Do mateřské školy zaměřené na zdravý životní styl přijmeme kuchařku a pomocnou kuchařku na plný, příp. i na zkrácený úvazek. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, hezké prostředí mateřské školy, práci v přátelském kolektivu.
V případě zájmu volejte 606 55 35 95 (ředitelka MŠ) nebo pište email: landie@landie.cz.

Region : Středočeský
Telefon : 606 55 35 95
Web : www.landie.cz
Email : landie@landie.cz
Datum vložení : 08.03 18:37 - 2018

Uklízečka MŠ

Do mateřské školy v Říčanech u Prahy přijmeme uklízečku na plný, příp. i na zkrácený úvazek. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, hezké prostředí mateřské školy, práci v přátelském kolektivu.

Datum vložení : 08.03 18:35 - 2018

Kuchařka a pomocná kuchařka MŠ

Datum vložení : 08.03 18:32 - 2018

Pečovatelka - chůva / učitelka MŠ

Do mateřské školy zaměřené na zdravý životní styl přijmeme pečovatelku / učitelku na plný, příp. i na
zkrácený úvazek. Požadujeme kvalifikaci dle zákona o dětské skupině: učitelka MŠ, zdravotní sestra, chůva
apod. Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, hezké prostředí mateřské školy, práci v přátelském kolektivu.
Hledáme také někoho na výpomoc v odpoledních hodinách a na letní prázdniny. Vhodné i pro maminky
na MD, studenty nebo aktivní seniory.

Datum vložení : 08.03 18:28 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Za nabídky předem děkuji

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 08.03 18:27 - 2018

Práce pro pár

Dobrý den sháním v Mladé Boleslavi a okolí pro manž. pár - elektoúdžbář a vychovatelka ve školní družině

Telefon : 728258492
Email : vjehlik@seznam.cz
Datum vložení : 08.03 14:21 - 2018

Pomocný dělník

Náplň práce - Práce s minerální vatou - Vyřezávání izolačních matrací Váš profil - Spolehlivost - Pracovitost - Manuální zručnost

Region : České Budějovice
Telefon : 724476224
Web : www.trenkwalder.cz
Email : o.skopova@trenkwalder.com
Datum vložení : 08.03 13:50 - 2018

Pomocník do kuchyně květen, červen, září

Do rekreačního střediska „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme pomocníky do kuchyně. Vaříme během května, června a září pro školní výlety a adaptační kurzy. K hlavní kuchařce hledáme šikovné pomocníky. Ubytování a strava zajištěno. Termíny: 11. 5. – 13. 5. 2018 24. 5. – 26. 5. 2018 1. 6. – 30. 6 2018 1. 9. – 20. 9. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Region : NovýJičín
Telefon : 604274669
Web : www.ukateriny.cz
Email : novos@novos.cz
Datum vložení : 08.03 12:20 - 2018

Letní brigáda – zdravotník na letním táboře

Na letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme ZDRAVOTNÍKY. Ubytování a strava zajištěna. Zdravotníci se střídají po turnusech. Požadavky: věk min. 18 let, úspěšně absolvovaný kurz první pomoci se zaměřením na dětskou rekreaci nebo student medicíny po úspěšně ukončeném 3. ročníku nebo zdravotník z praxe. Odměna: 6 150 Kč/turnus. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Kuchařka na letním táboře

Na letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme hlavní kuchařky. Ubytování a strava zajištěna, na turnuse jsou 2 kuchařky a 8 pomocníků, vaří se pro 250 dětí. Turnusy: 2. 7. - 14. 7. 2018 30. 7. - 11. 8. 2018 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz www.ukateriny.cz

Datum vložení : 08.03 12:19 - 2018

Letní brigáda – dětské tábory (kuchyň, úklid)

min. 17 let

Brigáda Brno hledám

Dobrý den, jsem vysokoškolskou studentkou v Brně a tímto hledám možnost přivýdělku na ubytování a vše související. Mám volné dva dny v týdnu, kdy bych mohla pracovat. Studovala jsem SUPŠ v Uherském Hradišti, konkrétně malbu. Do budoucna mám zájem o práci v umělecké grafice, umím program Gimp, do budoucna plánuji Adobe programy. Chtěla bych na sobě pracovat, dále se rozvíjet. Budu však ráda za jakoukoliv nabídku brigády a zkušenosti. Předem Vám děkuji za nabídky.

Region : Brno-město
Email : lauri171@centrum.cz
Datum vložení : 08.03 11:53 - 2018

Řidiči sk.B a stěhováci

Hledáme pracovníky do autodopravy, možno i brigádně. Více informací na osobním pohovoru.

Region : Kladno
Email : dopravarezek@dopravarezek.cz
Datum vložení : 08.03 11:34 - 2018

Samostatná účetní + administrativní posila

HLEDÁME SAMOSTATNOU ÚČETNÍ + ADMINISTRATIVNÍ POSILU k nám do firmy. Požadujeme zpracování komplexní účetní agendy, zpracování účetní závěrky, daňových přiznání, mzdové účetnictví (3 zam-ci) a administrativní práce. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v Praze Holešovicích.

Region : Praha
Telefon : 773788850
Email : andrea.okrouhlicka@woha.cz
Datum vložení : 08.03 10:59 - 2018

TELEFONNÍ KONZULTANT NA HPP nebo BRIGÁDNĚ – NA VĚKU NEZÁLEŽÍ

NÁPLŇ PRÁCE: • Kontakt se stávajícími i novými klienty. • Vedení drobné administrativy spojené s hovory. • Doporučení vhodných produktů.

Region : Ostrava
Telefon : 596110594
Email : crm@klientcentrum.cz
Datum vložení : 08.03 10:37 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>