Zobrazení dnes: 7
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179473
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001511

Finanční konzultant

Hledáme finančního konzultanta, jehož náplní práce by byla aktivní obchodní (akviziční) činnost, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, péče o stávající i nově získanou klientelu, budování dlouhodobých vztahů s klienty, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, komunikace s centrálou a zajištění součinnosti, účast na poradách. Požadujeme - Komunikační a organizační dovednosti - Příjemné vystupování a proklientský přístup - Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu - Trestní bezúhonnost - Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou - Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou - Znalost MS Office - Schopnost pracovat v týmu - Řidičský průkaz skupiny B

Region : Šumperk
Email : jitka.kobzova@smsfinance.cz
Datum vložení : 08.03 10:11 - 2018

Manipulant (skladník)

Odborné dovednosti: - zkušenosti s logistikou výhodou - základní práce na PC - vysokozdvižný vozík - řidičský průkaz skupiny B

Region : Mladá Boleslav
Email : michaela.zitkova@trelleborg.com

Finanční a úvěrový specialista

Náplň práce: Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta, Péče o stávající i nově získanou klientelu, Budování dlouhodobých vztahů s klienty, Kvalitní a profesionální poradenský servis, Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti, Účast na poradách Požadujeme: Komunikační a organizační dovednosti, Příjemné vystupování a proklientský přístup, Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, Trestní bezúhonnost, Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou, Znalost MS Office, Schopnost pracovat v týmu, Řidičský průkaz skupiny B

Region : Ostrava
Email : daniel.klein@smsfinance.cz
Datum vložení : 08.03 10:06 - 2018

Obchodně-administrativní pracovník

čistý trestní rejstřík ŘP sk. B, aktivní řidič/ka - výhodou aktivní přístup ke svěřeným úkolům výborné komunikační dovednosti reprezentativní vystupování ochotu a chuť se učit novým věcem spolehlivost a zodpovědnost znalost MS Office

Datum vložení : 08.03 10:00 - 2018

Recepční - Praha 4

Významná a stabilní společnost s dlouhodobou působností na českém trhu hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Recepční do Prahy. Náplň práce: • uvítání a registrace návštěvníků, • přepojování hovorů, • rezervace zasedacích místností a parkovacích míst, • podpůrné služby k recepci (servis kávovarů, příprava zasedacích místností, apod.) Požadujeme: • slušné jednání a vystupování, • loajalitu, • znalost práce na PC, • anglický jazyk na komunikativní úrovni • trestní bezúhonnost. • minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Region : Praha
Telefon : 736508848
Email : Bara.Kadlecova@orlen.pl
Datum vložení : 08.03 08:56 - 2018

OBCHODNÍ KONZULTANT/KA - LIBERECKÝ KRAJ

Komunikativnost Ambicióznost Ostatní vás naučíme

Region : Liberec
Telefon : 731088361
Web : https://www.t-mobile.cz/osobne
Email : lucie.kretschmerova@osobne.t-mobile.cz
Datum vložení : 07.03 21:57 - 2018

Asistent pedagoga v mateřské škole

Fakultní mateřská škola Sluníčko pod střechou hledá asistenta pedagoga na 3/4 úvazku k dítěti s podpůrným opatřením.
Nástup možný ihned.
Více informací na telefonu: 603 202 397

Region : Praha
Telefon : 603 202 397
Web : www.slunickofms.cz
Email : skolka@slunickofms.cz
Datum vložení : 16:42 07.03.2018

pickup/sklad

dobré řidičské schopnosti a znalost Prahy

Region : Praha
Telefon : 608910922
Email : m.papousek@autopapousek.cz
Datum vložení : 07.03 16:23 - 2018

Automechanik

vyučení v oboru automechanik, nebo praxe v oboru pečlivost zodpovědnost spolehlivost radost pracovat mezi automobily Řidičský průkaz sk.B Základní znalost práce na PC

Datum vložení : 07.03 16:22 - 2018

Řidič a přípravář vozidel v autopůjčovně

velmi dobré řidičské zkušenosti, základní administrativní úkony, bezúhonnost, časovou flexibilitu.

Region : Praha
Email : rent@czechocar.com
Datum vložení : 07.03 15:01 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 07.03 13:34 - 2018

50 000Kč týdně! Zaručeně a diskrétně

Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 704164164
Web : www.privatlucerna.cz
Email : privatlucerna@gmail.com
Datum vložení : 07.03 13:05 - 2018

Instruktor animačních programů

Nezáleží na věku ani na vzdělání, důležité je nadšení pro věc a aspoň trocha času na jaře a na podzim.

Region : Praha
Telefon : 721201368
Web : https://www.wenku.cz/o-wenku/kariera/
Email : instruktori@wenku.cz
Datum vložení : 07.03 12:48 - 2018

mzdová a personální účetní

Region : Královéhradecký
Telefon : 499694111
Email : mzdy@karsitagro.cz
Datum vložení : 07.03 11:58 - 2018

Svářeč

Požadujeme: platný svářečský průkaz, svařování MIG,MAG, případně TIG výhodu, zkušenosti se svařováním ocelových konstrukcí výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, zodpovědnost, ochotu pracovat.

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 558340810
Web : www.kovopol-industry.cz
Email : petra.kufova@kovopol-industry.cz
Datum vložení : 07.03 10:55 - 2018

Vychovatelka v domově mládeže

Domov mládeže Neklanova,Praha 2 přijme vychovatelku na plný úvazek na dobu určitou, zástup za mateřskou dovolenou. Klidná práce, příjemný kolektiv.

Region : Praha
Telefon : 606698553
Email : vychovatelnaN@dmneklanova.cz
Datum vložení : 07.03 10:35 - 2018

mechanik motorových lokomotiv

Region : Olomoucký
Email : p.vlcek@cbox.cz
Datum vložení : 07.03 10:29 - 2018

FINANČNÍ POMOC sarbinekavaldo25@gmail.com

Potřebujete úvěr na podporu vašeho podnikání nebo jiného účelu? Kontaktujte nás, protože nabízíme půjčku až do výše 10 000 000 EUR. Pro více informací nás kontaktujte emailem:

sarbinekavaldo25@gmail.com

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 5465578969
Email : sarbinekavaldo25@gmail.com
Datum vložení : 07.03 10:25 - 2018

Asistence

DO ZAVEDENÉ AGENTURY SHÁNÍME POSILU: ASISTENTY/KY PŘI DOPROVODU K LÉKAŘI Baví Vás pomáhat lidem? Jestliže ano a jste z oboru zdravotnictví, sociální péče, nebo máte zkušenosti s asistencí seniorům, neváhejte nás kontaktovat. Dobré platové podmínky, práce v dopoledních hodinách v Kolíně. Více informací naleznete na www.chuvahk.cz a telefonním čísle 606 505 473

Region : Praha
Telefon : 606505473
Email : evamouric@email.cz
Datum vložení : 07.03 10:11 - 2018

Pomocná kuchařka, uklízečka

Mateřská škola Zahrádka, příspěvková organizace, Říčany, přijme pomocnou kuchařku, případně uklízečku, na plný úvazek. Nástup 1. 4. 2018. Bližší informace na tel. 727943646, e-mail: reditelka@mszahradka.ricany.cz

Region : Praha-východ
Telefon : 727943646
Email : reditelka@mszahradka.ricany.cz
Datum vložení : 07.03 10:05 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>