Zobrazení dnes: 9
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179475
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001513

Pomocná kuchařka, uklízečka

Dobrá pracovní morálka, kladný vztah k dětem.

Region : Praha-východ
Telefon : 727943646
Email : reditelka@mszahradka.ricany.cz
Datum vložení : 09:58 07.03.2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 07.03 08:55 - 2018

Obkladači - Rakúsko

Hľadáme partie ale aj jednotlivcov obkladačov na práce na stavbách v Rakúsku. Potreba ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B1. aspoň jeden z partie). Práca na živnosť, v turnusoch. Ponúkaný základný plat 18€ m2. Nástup možný ihneď

Region : Praha
Telefon : 00421902448970
Email : info@kordespoprad.sk
Datum vložení : 07.03 08:27 - 2018

Sledování reklamních videí

PC nebo chytrý tel + wifi

Region : Praha
Web : http://aauf.videocuh.win/715456/
Datum vložení : 07.03 01:48 - 2018

50 000Kč týdně! Zaručeně a diskrétně

Ahoj holky! Hledáme mezi sebe kamarádky ve věku od 18-30 let, které chtějí vydělávat 5000 Kč - 15 000 Kč denně. Nabízíme ti nejlepší podmínky v Praze, do kterých patří plánování směn dle tvých potřeb, jistota výdělků, krásné moderní prostředí, skvělý a kamarádský přístup, naprostou diskrétnost, obrovskou reklamu, vlastní pokoj, peníze denně, možnost ubytování, žádné počáteční náklady (proplatíme ti cestu), žádné nesmyslné pokuty a mnoho dalšího. Práce je vhodná pro maminky na MD, studentky nebo i začátečnice (rády ti se vším pomůžeme a vše s ochotou vysvětlíme). Pokud nám stále nevěříš, přijdi na nezávazné kafčo a sama se přesvědčíš, že vše, co jsme výše napsaly je pravda :) Nástup možný ihned. V případě zájmu či bližších informací nás neváhej kontaktovat na tel.čísle 704 164 164 nebo prostřednictvím mailu privatlucerna@gmail.com

Region : Praha
Telefon : 704164164
Web : www.privatlucerna.cz
Email : privatlucerna@gmail.com
Datum vložení : 07.03 01:36 - 2018

Učitelka výtvarné výchovy

Ráda bych učila výtvarné předměty na umělecké škole.

Region : Plzeň-město
Web : https://kuttisek.wixsite.com/portfolio
Email : Kuttisek@seznam.cz
Datum vložení : 21:53 06.03.2018

ZŠ Rakovského přijme od září učitele/ku pro I.stupeň

ZŠ Rakovského v Praze 12 Modřanech přijme od září učitele/ku pro I.stupeň na celý úvazek.

Požadavky: kvalifikace dle zákona
Vstupní pohovor.

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 06.03 20:20 - 2018

Přijmeme kuchaře(řku)

Přijmeme KUCHAŘE(řku) do restaurace 21 v centru města Teplic. Nástup po zacvičení možný ihned, ale nejpozději od začátku května. Praxe minimálně 5 let, samostatnost a zkušenosti s hotovkami a minutkovou kuchyní. Info 721 641 737

Region : Teplice
Telefon : 721 641 737
Datum vložení : 06.03 20:06 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
Za nabídky předem děkuji.

Region : Praha
Telefon : 703621626
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 06.03 17:57 - 2018

Od září 2018 přijmu pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí a s praxí učitelky 1.stupně ZŠ. Za nabídky předem děkuji.

Datum vložení : 06.03 17:52 - 2018

Paní učitelka do mateřské školy

Mateřská škola Vodnická, která se nachází v MČ Praha - Újezd, hledá paní učitelku na plný nebo částečný úvazek.
Dobrá dostupnost autobusy 136, 213.
Nástup od 1.4.2018 nebo dle dohody.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz
Datum vložení : 06.03 17:21 - 2018

servírka , číšník

Pracovitost , vstřícnost , dochvilnost a příjemné vystupování,,, Praxe v oboru vítána , ale není podmínkou. Jedná se o obsluhu v pizzerii a penzionu.

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 777615808
Web : www.penzionvlcnov.cz
Email : fkonicek@email.cz
Datum vložení : 06.03 17:02 - 2018

MANAŽER CONTROLLINGU - plat 50.000 - 100.000,-

SŠ, VŠ ekonomického zaměření Praxe min. 1 rok nutností Zkušenosti s kontrolou business plánů, Cashflow, Budgeting Výborná znalost MS Excel Praxe v oblasti účetnictví, controllingu, popřípadě auditu Osoba dynamická s analytickým myšlení

Region : Ostrava
Telefon : 732494062
Email : golova@tempo.cz
Datum vložení : 06.03 16:47 - 2018

Operátorka

Pro českou společnost Takecars zabývající se kurýrní službou, se sídlem na Praze 3, hledáme vhodného kandidáta/ku. Náplň práce: -příjem telefonních objednávek od zákazníků -komunikace s řidiči -administrativní činnost -záznamy do databáze klientů -administrativní práce pro majitele společnosti. Pracovní doba PO-PÁ

Region : Praha
Web : www.takecars.cz
Email : zuzana.matejckova@takecars.cz
Datum vložení : 06.03 16:25 - 2018

Obchodní zástupce

- praxi v oboru - středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou - PC gramotnost, střední pokročilost (Excel, Word, Outlook, práce s internetem, aj.) - schopnost komunikace, spolehlivost, samostatnost v rozhodování - pozitivní přístup a ochotu se učit novým věcem - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Region : Opava
Telefon : 731414690
Web : www.filko-opava.cz
Email : ivetavilimkova@seznam.cz
Datum vložení : 06.03 15:56 - 2018

Poděkování z Alp

Příjemný, dobrý den všem! Prostřednictvím této inzerce chceme poděkovat lidem ze společnosti Jaromír Dvořák DOPRAVA - SERVIS z Mladé Vožice za velmi vydařený lyžařsko-wellnessový pobyt v rakouských Alpách. Obzvlášť chválíme ( za profesionální přístup ) našeho mladého průvodce - Tomáše Lipovského. Za všechny účastníky zájezdu - Luboš a Karolína Vrbovi, Petr Plešák a Lucka Jeřábková.

Region : Praha
Telefon : 73055205
Web : http://www.pentiaconsuling.cz
Email : vrba@pentiaconsulting.cz
Datum vložení : 06.03 15:39 - 2018

Grand Cafe Orient

Grand Cafe Orient v centru Prahy hledá číšníky/servírky. Nástup březen 2018. Veškeré informace na tel. 602261922

Region : Praha
Telefon : 602261922
Email : hendrych.r@email.cz
Datum vložení : 06.03 15:14 - 2018

Hledám práci kuchařky

Dobrý den,hledám práci kuchařky v dvoutřídní mateřské školce.Nástup možný od srpna.Děkuji za nabídky.

Region : Praha
Email : prace74@centrum.cz
Datum vložení : 06.03 14:35 - 2018

Obchodní zástupce - kamerové systémy

Hledáme posily do našeho týmu pro prodej kamerových systémů.

Region : Vysočina
Email : hr@easyplus.cz
Datum vložení : 06.03 13:12 - 2018

Hledáme učitelku do MŠ

Mateřská škola Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20 přijme kvalifikovanou paní učitelku na zástup za MD, s možným prodloužením. Mateřská škola je nově postavená a moderně vybavená s mladým kolektivem.
Nástup 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 06.03 12:12 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>