Zobrazení dnes: 2
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179468
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001506

Zpracovatel odborných textů

Portál Virtuální redakce hledá adepty na pozici zpracovatel odborných textů. Náplní práce bude příprava a vlastní tvorba podkladů pro odborné texty různého zaměření (nejčastěji ekonomie, management, právo, psychologie), případně celková korektura textů. Požadujeme: Dokončené VŠ vzdělání, nebo úspěšně dokončený 3.ročník studia (alespoň titul Bc.). Každodenní přístup k internetu. Precizní práce s MS Word. Schopnost samostatné práce, preciznost, loajalitu a dodržování termínů. Nabízíme: Nadstandardní odměny podle množství a kvality dokončených textů. Při výkonu této profese můžete ovlivňovat množství vlastní práce a pracovat dle svých časových možností. Forma spolupráce je možná na DPP, či ŽL. Další info: Tato velmi flexibilní forma spolupráce je vhodná jako 2.zaměstnání nebo zaměstnání pro aktivní maminky na MD, případně jako brigáda pro talentované studenty VŠ. V případě zájmu zašlete životopis a ukázku práce (seminární, bakalářské, atd.) na email spoluprace@virtualniredakce.cz.

Region : Praha
Web : https://www.virtualniredakce.cz/
Email : spoluprace@virtualniredakce.cz
Datum vložení : 05.03 13:53 - 2018

Železiar

- viazačský preukaz, žeriavnický preukaz, preukaz VZV, VP C + E a pod. - výhodou,

Region : Praha
Email : nastup.ihned@gmail.com
Datum vložení : 05.03 13:51 - 2018

Účetní

Dobrý den, hledáme do našeho kolektivu účetní ovládající nejlépe Money S3. Jak na HPP tak možno i na živnost. Životopis zasílejte na info@firmarychle.cz

Region : Praha-východ
Telefon : +420775131881
Web : www.firmarychle.cz
Email : info@firmarychle.cz
Datum vložení : 05.03 13:33 - 2018

KFC AIRPORT přijme nové posily do týmu!

Momentálně hledáme nové parťáky na plný úvazek od 117 Kč/hod a na brigádu od 102 Kč/hod na pozice – KUCHAŘ, který bude zpracovávat naše čerstvé maso dle originální receptury, PŘÍPRAVA PRODUKTŮ, kde se připravují sendviče a přílohy a OBSLUHA HOSTŮ, kde budeš poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. Čeká Tě u nás naprosto unikátní firemní kultura, ve které je „všechno možné“. Jednáme na rovinu, za poctivou práci dostaneš poctivou odměnu a vždy i něco navíc! Vážíme si našich zaměstnanců a dodržujeme závazek k lidem. Pokud i Ty sdílíš stejné hodnoty, nejspíš nám to bude klapat :-) Co u nás můžeš získat: - Smlouvu na dobu NEURČITOU a jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci - Spropitné a bonusy dle výkonu - Příplatky za práci v noci 10%, o víkendech 10%, ve svátky 100% - Možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání - Širokou škálu firemních benefitů – zvýhodněné tarify O2 Family, výhody v rámci našich značek po celém světě (KFC, Starbucks, Burger King), jídlo na směně za pár kaček (hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)), odměnu za doporučení nových kolegů až 5000,- za každého, odměny v rámci různých soutěží (poukazy na volnočasové aktivity, ale třeba i tablet nebo dovolená!) - Možnost růstu na manažerské pozice - Týmové mimopracovní aktivity a párty Co bys měl splňovat: - Být týmovým hráčem - Být pozitivně orientovaný na hosty - Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se

Region : Praha
Email : lucie.novakova@amrest.eu
Datum vložení : 05.03 13:08 - 2018

Balič/ balička

Náplň práce: - jednoduchá práce – balení potravin Požadujeme: - ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (8:30-17:00, 17:00 – 1:30) - spolehlivost, dochvilnost

Region : Tachov
Telefon : +420601311311
Web : http://www.workservice.cz
Email : praha@workservice.cz
Datum vložení : 05.03 13:00 - 2018

Kadeřnice / Kadeřník

Profesionální, ale také přátelský přístup. Mít chuť se posouvat v moderních trendech a také v naší značce. Flexibilita je velmi vítána, přece jenom otevíráme pobočku v Praze.

Region : Praha
Telefon : 777033953
Email : michal@dancers4you.cz
Datum vložení : 05.03 12:56 - 2018

Učitelka MŠ

Pro nový školní rok 2018/2019 přijmeme do svého menšího a příjemného kolektivu milou paní učitelku nebo pana učitele. Nabízíme práci v krásné lokalitě Prahy 5 - v klidném a téměř venkovském prostředí starých Hlubočep.
Hudebnice vítána, není ale podmínkou.

Region : Praha
Telefon : 731863163
Web : www.mshlubocepy.cz
Email : skolka.hlubocepy@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 12:41 - 2018

Učitelka přípravné třídy ZŠ

Od září 2018 bych velmi ráda přijala pracovní místo učitelky přípravné třídy ZŠ. Vzdělání SPgŠ - předškolní a mimoškolní pedagogika a VŠ (Bc.) na PedF UK Praha. Jsem spolehlivá, pracovitá, s mnohaletou praxí učitelky MŠ ve třídě předškolních dětí i s praxí učitelky 1.stupně ZŠ.
karolane@email.cz

Region : Praha
Email : karolane@email.cz
Datum vložení : 05.03 12:35 - 2018

Uklizečka mateřské školy

Mateřská škola přijme uklizečku na hlavní pracovní úvazek.V případě zájmu nás můžete kontaktovat na
Pracovní doba:6:30-15:00 hod.
9:00-17:30 hod
email:školičkazvoneček@seznam .cz
mobil:725084910
Seidlová Daniela

Region : Praha
Telefon : 725084910
Email : skolickazvonecek@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 12:26 - 2018

Skladník + obsluha VZV

Informace o pracovním místě: Externí sklad shání nové členy do týmu na pozici skladový manipulant. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B Řidičské oprávnění na VZV Praxe ve skladu, praxe s vykládkou i nakládkou kamionů. Spolehlivost, komunikativnost. Základní práce s PC (Scanování nakládek) Nabízíme: Práce v mladém kolektivu, rodinná firma, ocenění dobře vykonané práce formou pohybivých odměn, nestereotypnost práce

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 732636208
Web : www.phexpres.cz
Email : lukas.prokupek@phexpres.cz
Datum vložení : 05.03 11:25 - 2018

Soukr. školka v Uhříněvsi hledá posilu :)

Hledáme milou, pracovitou a spolehlivou posilu do našeho týmu malé rodinné školky. Vhodne pro maminku na RD, studentku, nebo akční důchodkyni.
Více info na tel. nebo mailu.
Děkuji :)

Region : Praha
Telefon : 604 667 151
Email : ivaspejrova@centrum.cz
Datum vložení : 05.03 11:22 - 2018

Prodavačka

Hledáme PRODAVAČKU ryb a masa na prodejnu ve Slaném. Znalost PC nutná. Nástup možný ihned.

Region : Kladno
Telefon : 603222223
Web : http://www.finefish.cz/
Email : finefish@finefish.cz
Datum vložení : 05.03 11:21 - 2018

Prodavačka

Datum vložení : 05.03 11:20 - 2018

Servírka / číšník

Příjemné vystupování, chuť pracovat, přátelské chování ke kolegům i k hostům, flexibilita, praxe v pohostinství.

Region : Tábor
Telefon : 739387263
Web : www.restauraceuandela.cz
Email : andel@aknel.cz
Datum vložení : 05.03 10:51 - 2018

Pronájem kadeřnického křesla

Přijmu kadeřnici na žl.. pronajem kadeřnické obsluhy v zavedeném kadeřnictví v Havlíčkově Brodě.Cena pronájmu 5500,- V případě zájmu volejte na tel 721185108 nebo emailem petra204@seznam.cz

Region : Havlíčkův Brod
Telefon : 721185108
Email : petra204@seznam.cz

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 05.03 10:49 - 2018

Brigáda do výroby

Přijmeme brigádníka do výroby doplňků stravy a kosmetiky, vhodné spíše pro muže. Požadujeme zdravotní průkaz, zodpovědný a samostatný přístup k práci, výhodou je průkaz řidiče VZV.

Telefon : 466430645
Email : diavita@t-string.cz
Datum vložení : 05.03 09:37 - 2018

Dispečer sklápěček

praxe s vytěžováním sklápěcích návěsů podmínkou.

Region : Plzeň-město
Telefon : 731223727
Email : amelis2012@seznam.cz
Datum vložení : 05.03 09:06 - 2018

BRUSIČ POLYGRAFICKÝCH NÁSTROJŮ

- Minimálně výuční list - Praxe jako brusič výhodou - Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace výhodou - Komunikační znalost NJ - Schopnost týmové spolupráce - Ochotu učit se novým věcem - Platný řidičský průkaz - Zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost

Region : Praha
Email : fuhrmann@email.cz
Datum vložení : 05.03 08:59 - 2018

Učitelka MŠ

Mateřská škola Šestajovice přijme do svého týmu kvalifikovanou učitelku do nové třídy. Nástup 20.8.2018. Úvazek plný. Nabízíme podnětné a přátelské pracovní prostředí,zaměstnanecké benefity, podpora dalšího vzdělávání. Dostupnost MŠ:15 minut autobusem ze stanice metra Černý Most.

Telefon : 725 019 917
Web : www.mslodicka.cz
Email : info@mslodicka.cz
Datum vložení : 05.03 08:44 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>