Zobrazení dnes: 2
Zobrazení včera: 12731
Zobrazení 2018: 4179468
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59001506

Operátor/ka ve výrobě

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 02.03 09:56 - 2018

učitelka MŠ

Zástup za nemoc 1 - 3 měsíce

Region : Olomouc
Email : mstaboritu@zs-reznickova.cz
Datum vložení : 02.03 07:12 - 2018

Uklízečka v ms

Dobrý den, hledam práci v mat.skolce buď jako uklízečka nebo pomocná síla v kuchyni na Praze 8.Nastoupit mohu až od září,nebo nějak v srpnu jak je potřeba.

Region : Praha
Telefon : 739211161
Email : monika.karvaiova@seznam.cz
Datum vložení : 01.03 22:19 - 2018

Učitelka v mezinárodní mateřské škole

- Je rozvoj předškolních dětí Vaším posláním? - Chcete se realizovat a podílet se na rozvoji globálního produktu, který může zlepšit předškolní vzdělávání? - Umíte anglicky? - Máte pedagogické vzdělání (střední nebo vysokou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika)? Pak hledáme právě Vás! Lipa Preschool je soukromá česko-anglická školka pro děti od 18 měsíců do 6 let. Pracujeme podle unikátních osnov, které přímo pro nás vytvářejí a sestavují odborníci na předškolní vzdělávání po celém světě. Náš systém nabízí celostní rozvoj dětí i aktivní výuku českého a anglického jazyka. Zároveň ve třídách citlivě používáme to nejlepší, co mohou nabídnout moderní technologie. Naši výuku obohacují interaktivní tabule Promethean a iPady s našimi produkty a vzdělávacími aplikacemi. Děti v naší školce experimentují, tančí, hrají si, poznávají svět kolem sebe, ale především jsou spokojené a šťastné – a to nám dělá největší radost. Jaká bude Vaše náplň práce? - Být našim dětem vzorem, kamarádem i pedagogickou autoritou - Tvorba měsíčních plánů na základě našeho ŠVP - Denní komunikace s rodiči - Vymýšlení zábavných a vzdělávacích aktivit pro děti - Spolupráce při pořádání rodičovských schůzek, akcí pro děti i rodiče, letní/zimní besídky atd. Co Vám nesmí chybět? - Kvalifikace dle požadavků MŠMT - Chuť přidat se k nám na společnou cestu k lepšímu vzdělání předškolních dětí - Inovativní myšlení a pozitivní přístup k práci - Angličtina na min. úrovni B2 (každodenní komunikace s rodiči v AJ) Oceníme, ale nevyžadujeme: - Učitelská praxe - Řidičský průkaz sk. B - Výtvarné či hudební schopnosti

Region : Praha
Telefon : 723187425
Web : https://lipaskolka.cz/cs/home/
Email : career@lipalearning.com
Datum vložení : 01.03 22:09 - 2018

Dobrý den, hledáme do česko - anglické školky paní učitelku na hlavní pracovní poměr. Plat až 35000Kč.

Pokud máte zájem o nabídku, koukněte se na web lipaskolka.cz a zašlete CV na adresu career@lipalearning.com nebo volejte na 723 187 425.

Budeme se těšit!
Erika Boucharechasová

Region : Praha
Telefon : 723 187 425
Web : www.lipaskolka.cz
Datum vložení : 01.03 22:01 - 2018

HLEDÁME POMOCNOU SÍLU DO KUCHYŇE

Hledáme pomocnou sílu do kuchyně do naší nově otevřené provozovny v Roudnici nad labem na Karlově nám. Nabízíme dobré finanční ohodnocení

Region : Litoměřice
Telefon : 739821140
Email : kubin78@centrum.cz
Datum vložení : 01.03 20:33 - 2018

HLEDÁME KUCHAŘE

Nabízíme práci KUCHAŘE v naší nově otevřené provozovně v Roudnici nad Labem na Karlově nám. Dobré finanční ohodnocení!

Datum vložení : 01.03 20:29 - 2018

PŘIJMEME ČÍŠNICE A ČÍŠNÍKY

Přijmeme do naší provozovny v Roudnici nad Labem na Karlově nam. obsluhu do nově otevřené kavarny a pizzerie. Velmi dobré finanční ohodnocení!

Datum vložení : 01.03 20:24 - 2018

Pracovník v pojišťovnictví

středoškolské vzdělání,aktivní přístup,tah na branku

Region : Zlínský
Telefon : 774549175
Email : cernickovaJ@seznam.cz
Datum vložení : 01.03 20:10 - 2018

Učitelka zš

nabízíme práci na 1. i 2. stupni základní školy, může být i důchodce nebo student, na celý i částečný úvazek

Region : Praha-východ
Telefon : 281865059
Web : www.zszelenec.net
Email : zszelenec@zszelenec.net
Datum vložení : 18:50 01.03.2018

vázání armatury

Dobrý den,sháníme práci v oblasti vázání armatury,parta 4 lidí na živnost.Zkušenosti máme,Švédsko-mosty,základové desky,vázání stěn,základové pasy či různé průvlaky, čtení z plánu samozřejmostí.kdyby byl zájem kontaktujte mě prosím na email LuksJ@seznam.cz Předem děkuji za nabídky(Celá ČR).S pozdravem Lukš

Region : Vysočina
Telefon : 607406545
Email : luksj@seznam.cz
Datum vložení : 01.03 18:30 - 2018

Porodník, dojič, nahaneč

Kladný vztah ke zvířatům, ochotu učit se novým věcem.

Region : Znojmo
Telefon : 702045340
Datum vložení : 01.03 17:24 - 2018

Odpoledni prace

Dobry den, hledam jakoukoli odpoledni brigadu v Praze nebo Neratovicich
Mam zkusenosti v oboru skolstvi a za barem.
moc dekuji za nabidky

Region : Praha
Email : Rada.osn@seznam.cz
Datum vložení : 17:23 01.03.2018

Mateřská škola v Praze 9 přijme paní učitelku

Mateřská škola U Vysočanského pivovaru v Praze 9 přijme kvalifikovanou paní učitelku s možným nástupem od 1.4.2018. Zájemkyně se mohou přihlásit na e:mailové adrese: info@msupivovaru.cz nebo tel. čísle: 606 559 142. Děkujeme.

Region : Praha
Email : info@msupivovaru.cz
Datum vložení : 01.03 17:19 - 2018

Hledáme kuchařku

Hledáme do naší mateřské školy na Praze 4,šikovnou a vyučenou kuchařku.Nástup od května.Životopis prosím,posílejte na msjitrni@volny.cz nebo 736 487 401.

Region : Praha
Datum vložení : 01.03 15:52 - 2018

Hledáme kuchřku do MŠ

Hledáme do naší mateřské školy na Praze 4,šikovnou a vyučenou kuchařku.Nástup od května.Životopis prosím,posílejte na msjitrni@volny.cz nebo 736487401.

Region : Praha
Datum vložení : 01.03 15:50 - 2018

stolař

Lakovna nábytku v Brně přijme stolaře na HPP.Požadujeme znalost v oboru.Plat 25 tis.Kč/měs.čistého.Nástup možný ihned.Volejte 608 290 715.

Region : Brno-město
Telefon : 608290715
Datum vložení : 01.03 15:23 - 2018

KUCHAŘ, KUCHAŘKA

Hledáme samostatného kuchaře Plat: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc Co vás čeká •příprava a výdej jídel moderní české kuchyně •nástup možný ihned Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít •pozitivní přístup a chuť pracovat ve skvělé partě kolegů, - smysl pro práci v týmu, - praxe v gastronomii nutná Co vám můžeme nabídnout •práci na HPP •zajímavou práci, která nenudí, - motivující platové ohodnocení, - fajn firemní kultura a příjemné pracovní prostředí, •zajímavé finanční ohodnocení

Region : Praha
Telefon : 773876874
Email : office@rapartment.com
Datum vložení : 01.03 13:45 - 2018

obsluha stánku s občerstvením

Komunikativnost,časovou flexibilitu,uvítáme řidičský průkaz sk.B

Telefon : 777032255
Email : oberon666@seznam.cz
Datum vložení : 01.03 13:38 - 2018

Hledám praci jako uklízečka

Dobrý den,hledam praci jako uklizecka,spolehliva,pracovita,vlastni deti uz dospele,Praha 8,9 dekuji za nabidku.

Region : Praha
Email : Houskova22@seznam.cz
Datum vložení : 01.03 13:27 - 2018

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250  >>