Zobrazení dnes: 12053
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636806
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458844

Pokladní v hypermarkertu-Vlašim

Náplň práce: ● obsluha pokladního systému ● komunikace se zákazníky ● příjem plateb za zboží od zákazníků a vrácení peněz ● praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme Požadujeme: ● věk min. 18 let ● spolehlivost ● čistý výpis TR ● potravinářský průkaz

Region : Benešov
Telefon : 778072224
Email : agentura@abzakovo.eu
Datum vložení : 08.04 10:50 - 2018

Pokladní v hypermarkertu Praha

Náplň práce: ● obsluha pokladního systému ● komunikace se zákazníky ● příjem plateb za zboží od zákazníků a vrácení peněz ● praxe a zkušenosti vítány, ale rádi zaučíme ● věk min. 18 let ● spolehlivost ● čistý výpis TR ● potravinářský průkaz

Datum vložení : 08.04 10:46 - 2018

Manuální dělník ve výrobě

Ochotu pracovat na směny - dle domluvy, řádnou pracovní docházku, důslednost. Nabízím jednoduchou práci pro muže i pro ženy. Vše zaučíme

Region : Ostrava
Telefon : +420 601 119 940
Email : Zuzana.Holisova@centrum.cz
Datum vložení : 08.04 08:13 - 2018

Hledáme chůvu...

Do firemní školky na Praze 4 hledáme hospodyni/chůvu.

Požadujeme: pedagogické/zdravotnické vzdělání/akreditovaný kurz chůvy + milý a vstřícný přístup k dětem + angličtina výhodou.

Nabízíme: práci na HPP + stravu na pracovišti zdarma + nástup možný ihned + možnost dalšího vzdělávání + dovolená a sick days.

Hledáme někoho, kdo bude do práce chodit rád a kdo má veselou povahu jako my.

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Region : Praha
Telefon : 773 665 885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz
Datum vložení : 07.04 23:30 - 2018

Učitelka/chůva do soukromé školky na Praze 6

Pro děti v naší školce hledáme mateřskou, milou a trpělivou kolegyni/kolegu s praxí v péči o malé děti. Nabízíme práci na částečný úvazek, kterou lze vykonávat i s vlastním děťátkem předškolního věku. Výhodou, nikoli podmínkou, je zdravotní nebo pedagogické vzdělání. Nástup je možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 775177313
Web : www.mc-cisarka.cz
Email : sajuhrosika@seznam.cz
Datum vložení : 07.04 20:55 - 2018

Podavačka točené zmrzliny

Pečlivost, čistotnost, komunikativnost, dochvilnost, šikovnost, pozitivní přístup k práci.

Region : Středočeský
Telefon : 608615601
Email : tocenazmrzlina@centrum.cz
Datum vložení : 07.04 18:02 - 2018

Okamžitá nabídka půjček

Ahoj,

Zde je nabídka úvěru pro vás? Jsme legitimní a garantujeme
družstevní záložny a poskytují půjčky jednotlivcům, vládě
institucí, církví a obchodních organizací a lidí všeho druhu.
Aplikujte dnes na jakýkoli druh úvěru, jako osobní, nezabezpečený, konsolidační, křesťanské, obchodní, studentské a hypoteční úvěry atd., Které odpovídají vašemu rozpočtu za úrokovou sazbu 3%. Pro více informací kontaktujte: angelikadenis442@seznam.cz

Region : Praha
Email : angelikadenis442@seznam.cz
Datum vložení : 14:45 07.04.2018

učitelka MŠ

přijme brigádu po dobu prázdnin. Hlídání dětí na vaší chatě, vedoucí na táboře ap.Velmi kreativní a sportovně založená.

Region : Praha
Email : Agnes666@post.cz
Datum vložení : 07.04 10:59 - 2018

Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

Rychlé uspořádání, Registrace je důležitá, flexibilní Revolving, to není problém s námi, vše s maximálním úsilím o úspěšný výsledek, napište na (insloanoffer@gmail.com). Budeme vám půjčovat až 7 000 000 Kč. Rychlé řešení s minimálním pozadím. Spravedlivé obchodování a blesk. Máme připravené peníze pro každého, kdo nám může zaslat e-mail. Využijte tohoto úvěru ve výši 2% dnes. Nabídka platí pro celou Českou republiku. Žádné registry.

Region : Praha
Telefon : 4035465767
Email : insloanoffer@gmail.com
Datum vložení : 10:12 07.04.2018

Potřebujete 100% financování platby dluhu nebo zahájení nového podnikání? Pokud ano, kontaktujte mě nyní pro více informací prostřednictvím: angelikadenis442@seznam.cz

Datum vložení : 06:48 07.04.2018

pokojská a pomocná síla do kuchyně

Pracovitost, spolehlivost, čistotnost, komunikativnost

Region : Klatovy
Telefon : 602 173 116
Web : www.alpskydum.cz
Email : alpskydum@volny.cz
Datum vložení : 06.04 21:58 - 2018

MŠ Juárezova

inzerují opakovaně proto, že do této školky při plném vědomí už žádná uchazečka nevleze...

Region : Praha
Datum vložení : 06.04 20:12 - 2018

Nový kolektiv v krásné školce

Sháníme prima pedagogy , kteří ví co je týmová práce, radost z práce s dětmi a mají smysl pro humor a chtějí do krásné dvojtřídní Mateřské školy v Lysolajích.

Děkujeme - Děti z mateřské školky

Region : Praha
Telefon : 730584072, 220 941 117,
Email : mslysolaje@seznam.cz
Datum vložení : 06.04 19:59 - 2018

Správa nemovitostí

Požadujeme: SŠ nejlépe stavebního směru, práce s PC, bezúhonnost, pracovitost, loajalita, organizační schopnosti Vzdělání: minimálně středoškolské, zakončené maturitou Náplň práce: prohlídky nemovitostí, zjišťování jejich stavebně technického stavu, stanovování postupů provádění údržby, objednávání oprav, kontrola dodavatelů, kontrola dodržování harmonogramů a smluvních podmínek, objednávání revizí, organizace výběrových řízení, komunikace s výbory a účast na shromážděních, vedení technicko-správní agendy budov, vedení záznamů a dokumentace.

Region : Praha
Telefon : +420 724 869 825
Web : http://www.cinzovnidomy.cz/
Email : projectmanager@cinzovnidomy.cz
Datum vložení : 06.04 16:26 - 2018

TECHNIK ÚDRŽBY, České Budějovice

Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici pro stabilního prosperujícího zaměstnavatele. Požadujeme: - znalost německého jazyka minimálně na úrovni B2 - VŠ vzdělání technického směru nebo 5ti letá praxe na stejné pracovní pozici - znalost a zkušenost s řídícími systémy CNC - schopnost analyzování poruch

Region : České Budějovice
Telefon : 739225122
Email : adela.labajova@freecon.cz
Datum vložení : 06.04 16:23 - 2018

MISTR VÝROBY, 45 000Kč/měs.

Hledáme kolegu, který je schopný zajistit výrobu produktů ve stanoveném termínu, dohlédnout a řídit kolektiv až 40 zaměstnanců, je ochotný pracovat ve 3směnném pracovním provozu. Pokud splňujete podmínky, pošlete nám své CV, rádi Vám řekneme více informací.

Region : Prachatice
Datum vložení : 06.04 16:20 - 2018

Směnový mistr /mistrová

- zkušenost s vedením většího kolektivu - vzdělání technického směru - ochotu pracovat ve tří směnném pracovním provozu - znalost managementu kvality podle IATF 16949 velkou výhodou

Datum vložení : 06.04 16:16 - 2018

Tety/učitelky na letní provoz školky

Soukromá MŠ v Praze 9, Kyjích, hledá tety/učitelky/hcůvu/studentky pedagogických oborů na DPP za zajištění letního provozu mateřské školy. Požadujeme kvalifikaci v oboru. Praxe vítána.Nabízíme práci v malém kolektivu, přátelské prostředí. Odpovídající finanční ohodnocení.Životopisy prosíme zasílejte na uvedený email. Děkujeme

Region : Praha
Telefon : 603439570
Web : www.skolicka-domecek.cz
Email : skolickadomecek@gmail.com
Datum vložení : 06.04 15:26 - 2018

Hledáme účetní

Základní škola v Praze 8 přijme ihned účetní/účetního se znalostí účetnictví ve školství. Nabízíme parkování v areálu školy. Životopis zasílejte: slovanka@zsnaslovance.cz

Region : Praha
Datum vložení : 06.04 14:48 - 2018

Hledáme učitelku MŠ

Hledáme kvalifikovanou učitelku do mateřské školy v Praze 3. Nástup od konce srpna 2018.

Tel. 739 924 707
email: reditelka@msjeseniova98.cz

Region : Praha
Datum vložení : 06.04 14:45 - 2018