Zobrazení dnes: 6392
Zobrazení včera: 13844
Zobrazení 2018: 4212602
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59034640

Mateřská škola, Praha 8, U Sluncové

Nabízíme práci pomocné kuchařky úvazek 0,75 a uklízečky na úvazek 0,25 nebo dle dohody.

Nástup nejlépe ihned.

Region : Praha
Telefon : 721221829
Email : reditelka@msusluncove.cz
Datum vložení : 12:07 16.10.2018Detail >>

IT správce, datový analytik

Hledám práci jako správce informačního systému nebo analýza a reporting dat.

Region : Zlínský
Telefon : 774121964
Email : capri64@seznam.cz

Řidič kamionu pro vnitrostátnídopravu

- řidičský průkaz C+E - platný profesní průkaz - zdravotní způsobilost - praxe min. 6 měsíců - rozvoz zboží po celé republice

Region : Olomouc
Telefon : 736235520

Pedagog v soukromé školce Praha 8

Popis: Hledáme pedagoga do mateřské školy v Praze 8 Kobylisích. Místo výkonu práce na Praze 8 – Kobylisy. Provoz 7-18h, na plný úvazek, doba neurčitá, nástup možný ihned. Svoje CV posílejte na info@skolkakobylisy.cz
Požadujeme: Požadujeme VŠ - pedagogika přeškolního věku, praxe v oboru,spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu, vztah k dětem, trestní bezúhonnost a samostatnost. Znalost AJ či NJ, FJ, RJ, hra na hudební nástroj vítána, výtvarná výchova či jiné dovednosti. Praxe v Montessori pedagogice vítána.

Nabízíme: Nabízíme práci v inspirativním prostředí, příjemném a tvůrčím kolektivu, moderní prostředí, možnost profesního růstu či dalšího vzdělávání, vedení zájmových kroužků, nadstandardní platové podmínky.

Region : Praha
Telefon : 777220966
Web : www.skolkakobylisy.cz
Email : info@skolkakobylisy.cz

Hledáme tetu/učitelku/ chůvu

Hledáme učitelku/učitele/tetu/studentku do rodinné soukromé školky v Benešově

Školka je určená pro 22 dětí ve věku 2- 5 let.

Náplň práce:
- plánování a realizace samotného vzdělávání (tvorba TVP, příprava didaktických pomůcek)
- hodnocení vých.programu
- péče o malé děti
- podílení se na školkových aktivitách a rozšiřujících programech (výlety, plavání, solná jeskyně)

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání pro předškolní pedagogiku, případně doplňující dálkové studium, kurz chůvy
- hra na hudební nástroj výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- milé a vstřícné jednání vůči dětem

Nabízíme:
- smlouvu na HPP, odpovídající finanční ohodnocení
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days
- příspěvek na další vzdělávání
- nástup ihned, nejpozději od 1.12.2018

V případě zájmu o výše nabízenou pozici, zasílejte své životopisy na email: skolickadomecek@gmail.com

Region : Benešov
Telefon : 603439570
Web : www.skolicka-domecek.cz
Email : skolickadomecek@gmail.com

Automechanik pro kamiony

- odborné vyučení bez maturity - vyučení v oboru automechanik nebo mechanik a opravář -řidičský průkaz sk.B (C výhodou) - samostatnost a zručnost - spolehlivost a ochota pracovat - opravy a údržby tahačů i návěsů - praxe výhodou

Email : ftmolomouc@seznam.cz

výjezdová skupina pro obchodní domy

Přijmeme muže a ženy na pozici Výjezdová skupina pro obchodní domy: · Vyhodnocování a řešení situací · Ochrana a ostraha majetku a zdraví klienta · Eliminace nepoctivých zákazníků · Komunikace s policií · Práce pro obchodní řetězec Požadavky: • Chuť pracovat • Trestní bezúhonnost • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič/ka

Region : Praha
Email : b.bacova@post.cz

Hledáme pracovnice/pracovníky do výroby-Brno a Třebíč

- Pracovitost - Spolehlivost

Region : Jihomoravský
Telefon : +420776601031
Web : http://www.aaaprace.cz/
Email : personalni@aaaprace.cz

Asistent pedagoga - nástup Ihned

Soukromá MŠ v Praze 8 - Karlíně, hledá kvalifikovaného asistenta pedagoga s nástupem IHNED.

Práce 6h denně, ve třídě 15 dětí, 2 pedagogové. Velmi příjemné a přátelské prostředí, další vzdělávání, 8 týdnů dovolené, placené přesčasy, bonusy, pracovní smlouva. 16 000,- Kč. Náplň práce - asistence velmi šikovnému chlapci s PAS, péče o kuchyňku (příprava svačinek, vydávání obědů).

Prosíme o kontaktování emailem a zaslání průvodního dopisu spolu s CV. Mail: a.frimlova@skolkamalvina.cz. Děkujeme a těšíme se na spolupráci! A. Frimlová

Region : Praha
Web : www.skolkamalvina.cz
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Vychovatelka

Základní škola přijme vychovatelku do školní družiny, možnost zkráceného i celého úvazku.

Region : Praha
Telefon : 723046189
Web : www.vachkova941.cz
Email : reditel@zsassvachkova.cz

Základní škola a Střední škola, Praha 10, Vachkova 941

Mistr

Dobry den v kvetnu 2019 se vracim ze zahranici kde jsem pracoval ve stavebnictvi nekolik let. Mam stavebni prumyslovku ziju v Praze a jsem pedant v praci. Jestli se nekdo ozve a bude mit zajem o dalsi informace tak odepisu . Dekuju a s pozdryvem M.Vit

Region : Praha
Telefon : +447999581379
Email : mikevit29@gmail.com

Lesní dělník - těžař

Hledáme do našeho týmu nové kolegy na pozici Lesní dělník - těžař praxe výhodou, případně zaučíme Nabízíme zázemí společnosti, smlouva na dobu neurčitou, výhodné platové podmínky, firemní vozidlo. Nástup možný ihned.

Region : Jindřichův Hradec
Telefon : 608902420
Web : www.expo-drevo.cz
Email : expo-drevo@seznam.cz

úklid ve školce

Hledám práci uklízečky ve školce,pomoc s dětmi atd.
děkuji za nabídky

Region : Ostrava
Telefon : 739514868
Email : ivana.jal@seznam.cz

Družinářka

Dobrý večer, od listopadu 2018 přijmeme do naší školky v Praze - Hostivici paní družinářku na poloviční úvazek v odpoledních hodinách.
Vhodné i pro studenty pedagogických oborů.Těšíme se na Vás.

Region : Praha-západ
Web : www.smerovka.eu
Email : zanetadubska@email.cz

Učitelka MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ, Praha 6 u metra Dejvická. Pohovor ihned, nástup dle dohody.

Region : Praha
Telefon : 222 202 506 / 774 105 113

Brigáda

Prodejna sportovních potřeb Rossignol hledá brigádníka. Říjen - Leden 2019. Náplň: pomoc na prodejně, internetové objednávky Nabídka: práce v příjemném kolektivu, možnost domluvení směn

Region : Praha
Telefon : 222514451

Učitelka MŠ

Mateřská škola v Praze - Radotíně přijme kvalifikovanou paní učitelku a paní na úklid a výpomoc v kuchyni.
V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonu či na e-mailu

Region : Praha
Telefon : 734249811
Email : ms.radotin@seznam.cz

pokladní, příprava sendvičů, kuchař

Nová restaurace KFC v obchodním centru Šestka přijme nové kolegy na hlavní pracovní poměr nebo brigádu, pro ranní i odpolední směny, na pozici pokladní, příprava sendvičů nebo kuchař. Proč do toho jít? SUPER TÝM- Ceníme si jeden druhého! Čeká tě práce v přátelském prostředí, kde dodržujeme „závazek k lidem“. FLEXIBILITA- odkud potřebuješ práci přizpůsobit své rodině, koníčkům, škole, zkrátka svému životu, jsi tu správně! STABILITA A JISTOTA- Pokud je pro tebe priorita jistota zaměstnání ve stabilní společnosti a výplata každý měsíc včas na účtu, můžeš se na nás spolehnout! ROZVOJ- V Česku každý rok několik stovek zaměstnanců KFC povýší na pozici manažera! Nabízíme možnost rychlého profesního růstu a dalšího vzdělávání (interní a externí školení) Pestrá škála benefitů, finančních bonusů a slušné mzdové ohodnocení. Co bude tvým úkolem? - Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla. - Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha - Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu - Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům Jaké předpoklady bys měl splňovat? - Být flexibilní - Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí - Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se Veškeré informace které tě budou zajímat si řekneme na pracovním pohovoru. Pokud Tě má nabídka zaujala, ozvi se. Rád Tě uvidíme! Kontaktuj mě emailem na kucera.oc6@seznam.cz nebo telefonem na +420 722 501 403

Region : Praha
Telefon : 722501403
Web : https://kfc.jobs.cz/
Email : kucera.oc6@seznam.cz

Kuchař/Kuchařka ve školní jídelně

ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta,Praha 3
Vlkova 31
přijme od 1.11.2018 kuchaře/kuchařku na HPP.Více informací na tel:739 301 565

Region : Praha
Telefon : 739301565
Email : skopcova@skolaseiferta.cz

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252  >>