Zobrazení dnes: 2413
Zobrazení včera: 11402
Zobrazení 2018: 2762262
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 57584300

Hledáme uklízečky

Hledáme do našeho kolektivu paní uklízečky na plný pracovní úvazek. Nástup od 20.8.2018.Zašlete životopis na naši meilovou adresu.

Region : Praha
Telefon : 274815506
Web : ms-stechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz

Asistentka pedagoga

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Region : Tábor
Telefon : 737147389
Email : petrapetapetruska@seznam.cz

Uklízečka na HPP

Zdravotní způsobilost, bez zápisu v trestním rejstříku, kladný přístup k dětem. Nabízíme

Region : Praha
Telefon : 731527742
Web : https://www.msprazacka.cz/
Email : gabriela.hermannova@msprazacka.cz

Obchodní zástupce - brigáda/práce na živnostenský list

Náplň práce: - Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v terénu - Rozvoj obchodních aktivit ve svěřeném regionu - Komunikace s klienty ohledně komplexního řešení - Prezentace produktů a služeb zákazníkovi - Uzavírání smluv - Reporting Požadujeme: - Příjemné vystupování - Komunikační a prezentační dovednosti - Samostatnost, ochota učit se novým věcem - Uživatelská znalost MS Office - ŘP sk. B – aktivní řidič

Region : Plzeň-město
Email : marketa@beryko.cz

Marketingový specialista

Náplň práce: - rozvoj marketingové strategie firmy - podpora firemní značky na trhu - příprava prodejních akcí - správa PPC kampaní - spolupráce s grafiky, copywritery a externími agenturami - vyhledávání příležitostí pro PR a marketingové kampaně a akce Požadujeme: - prokazatelnou praxi v marketingu min. 1 rok - dobrou znalost češtiny - komunikativní znalost AJ - organizační schopnosti, strategické myšlení, komunikativnost - dobrou uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint) - zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Servisní technik / opravář mobilních telefonů

- výborná znalost práce na PC - zkušenosti s opravou mobilních telefonů - komunikativnost na dobré úrovni slovem i písmem - zkušenost s pájením - jemná manuální zručnost

Produktový specialista pro občany

Proaktivní přístup a ochotu se neustále vzdělávat, SŠ vzdělání, praxe ve finančním odvětví výhodou, trestní bezúhonnost, flexibilita, samostatnost, ŘP sk. B, znalost MS Office, Excel, Word.

Region : Opava
Email : tomas.matyasek@sms-as.eu

Manažer pobočky/teamleader

Obchodního ducha a motivaci, střední vzdělání, spolehlivost, pečlivost, základní znalost MS Office, příjemné vystupování, řidičský průkaz sk. B

Region : Brno-město
Email : jan.klima@sms-as.eu

Obchodní manažer / teamleader

Úvěrový specialista

Region : Ostrava
Email : libor.david@sms-as.eu

Investiční specialista

kuchař pro vegan bistro

vaření bez živočišných produktů, pokud možno a chutně, znalosti orientovány na zdravou stravu výhodou, samostatnost, pečlivost

Region : Praha
Telefon : 777557305
Email : k.plskova@prilezitosti.cz

Managera/ku klientského servisu

- máte srdečnou, laskavou a poctivou povahu - najdeme ve Vás příjemného člena týmu - jste precizní a pracovitá/ý - péče o klienty a komunikace s nimi Vám dělá radost - baví Vás vylepšovat a optimalizovat - ke štěstí potřebujete akční práci - máte prokazatelnou zkušenost na podobné pozici 2 roky - po zaškolení převezmete řízení oddělení

Region : Středočeský
Telefon : 776633868
Web : www.aqua-angels.com
Email : ivana.sankot@aqua-angels.com

přípravář do lakovny na nábytek

Zavedená lakovna na nábytek v Brně přijme přípraváře na HPP.Nástup.plat 100 Kč/hod.čistého+měs.bonusy dle osob.výkonu.Praxe výhodou,požadujeme manuální zručnost a dobrý zrak.Nástup možný ihned.Volejte 777 249 433.

Telefon : 777249433

Poznej náš tým KFC Budějovická! - Péče o hosta UPRAVIT ZVÝRAZNIT NABÍDKU

Obsluha a péče o naše hosty, komunikace s nimi, vhodná rada při výběru skvělého jídla z KFC? To by byla přesně PRÁCE PRO TEBE! Spousty benefitů jsou samozřejmostí! Firemní akce a večírky, ze kterých máme vždy skvělé vzpomínky výhody v KFC, ale i v našich partnerských značkách (Starbucks a Burger King) Možnost plánování směn téměř podle sebe Příspěvek na jídlo na směně - MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU Další výhodou je i to, že se naše restaurace nachází přímo na metru C na stanici Budějovická. Oceněn/a bys byl/a od 114 Kč/hod plus spropitné od našich hostů, s možností zvýšení platu již po jednom měsíci. Vše Tě naučíme a zodpovíme tvé budoucí dotazy. Hledáme pozitivní, přátelské lidi, co se mají chuť učit novým věcem. Na co ještě čekáš?! Neváhej a zavolej nebo napiš na náš e-mail. Tvůj Tým KFC Budějovická

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : Czkfcpraha.budejovicka@amrest.eu

KFC Budějovická - Rozvoz UPRAVIT ZVÝRAZNIT NABÍDKU

Prvotřídní, kvalitní a chutné jídlo z naší restaurace KFC Budějovická je základ. Jak ale skvělé jídlo doručit našemu hostu přímo domů co nejrychleji a v té nejlepší kvalitě? To by byl přesně tvůj úkol. Oceněn bys byl/a 111 Kč/hod. plus příplatek za počet odpracovaných hodin, s finančním bonusem 10 Kč za každou odvezenou objednávku plus spropitné od našich hostů. Benefity, které můžeme nabídnout: - Firemní akce a večírky - Výhody v KFC, ale i v našich partnerských značkách (Starbucks, Burger King) - Příspěvek na jídlo při směně Výhodou je i to, že se naše restaurace nachází přímo na stanici metra C a autobusů - Budějovická. Možnost plánování směn dle požadavků zaměstnanců. Hledáme příjemně vystupující, pozitivní lidi, kteří mají řidičský průkaz skupiny B (Aktivní řidič) Na co ještě čekáš?! Neváhej a kontaktuj nás telefonicky nebo na e-mail restaurace. Tvůj tým KFC Budějovická

ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD

Bydlíte v Severních Čechách? Jste řidič autodopravníku/tandemu/návěsu ? Jste střídač? Chcete pracovat v transportní společnosti s 20 ti letými zkušenostmi v MKD? Hledáte jistoty a vysoký plat? Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás. Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP Náplň práce: * přepravy v rámci D/Benelux Požadujeme: * bydliště v Severních Čechách není podmínkou * řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme * profesní průkaz * platné školení řidiče z povolání * platné psychotesty * karta řidiče do digitálního tachografu * výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs * alespoň částečná znalost německého jazyka výhodou

Region : Ústecký
Telefon : +420 602 484 770
Web : www.tlh.cz
Email : mkaderavek@tlh.cz