Zobrazení dnes: 7
Zobrazení včera: 11672
Zobrazení 2019: 2310327
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61969750

přípravář na auta

Zavedená autolakovna v Brně přijme na HPP přípraváře.Plat 30 tis.Kč/měs.(po zaučení).Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost,dobrý zrak a chuť pracovat.Nástup možný ihned. Volejte 608290715.

Region : Brno-město

Přijmeme pomocnou kuchařku

Do naší rodinné dvoutřídní MŠ na Praze 10 přijmeme pomocnou kuchařku, úvazek 6,5 s nástupem od 1.9.2019

Region : Praha
Email : kucharka.skolka@seznam.cz

Učitel/ka 1. stupně

ZŠ Kunice přijme od srpna 2019 učitele/ku I. stupně.

Region : Praha-východ
Web : www.zskunice.cz
Email : skola@zskunice.cz

Vrtný dělník

- vzdělání technického směru, případná maturita výhodou - schopnost práce v náročném provozu a prostředí - ochota cestovat a učit se novým věcem - manuální zručnosti a fyzická zdatnost - znalost cizího jazyka výhodou

Region : Hodonín
Telefon : 518315707
Web : www.mnd-drilling.eu
Email : gregrova@mnd.cz

Učitelka k dětem předškolního věku

Hledáme učitelku do soukromé školky a to k dětem od 4 - 6 let.
Samozřejmostí je loajalita, láskyplný vztah k dětem, respektující přístup...
Nástup 1.9.2019. Mzda 30 000,- Kč

Region : Praha
Telefon : 724272191
Web : www.cvcpraha9.cz
Email : cvcpraha9@seznam.cz

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ - 1 směna

Hledáme samostatného a schopného údržbáře strojů s vyhláškou č. 50 par. 6, co si umí poradit s opravou strojů i výměnou žárovky. U nás budeš mít volnou ruku, pracovat jen na ranní směnu a končit v 15 h. 30 % času strávíš v kanceláři, zbytek, kde je zrovna potřeba – ve výrobě i venku.

Region : Jablonec nad Nisou
Email : m.dvorak@hrsever.cz

MŠ Pitkovice, Praha 10

MŠ Pitkovice hledá paní na odpolední úklid (4hodiny).

Region : Praha
Telefon : 602945812
Email : reditelka@mspitkovice.cz

MŠ Pitkovice, přijme učitelku na plný pracovní úvazek. Jsme nová MŠ(v provozu 3 roky)a hledáme pro doplnění pedagogického týmu učitelku. Pedagogické vzdělání a praxe v oboru výhodou. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na emeil:reditelka@mspitkovice.cz

OFFICE MANAŽERKA

-Jsi studentkou vysoké školy -Máš praxi v administrativě či zkušenosti s obdobnou prací -Zvládáš víc věcí najednou - - Multitasking -Pozitivní přístup k filmu -Člověka, který se nebojí administrativy a čísel -Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího (C2) -Anglický jazyk, alespoň na úrovni B1

Region : Praha
Web : http://www.rollingpictures.cz/
Email : office@rollingpictures.cz

Čišník

Nabízíme práci čišníkovi či servírce. Směna krátký dlouhý týden od 10:00-00:00. Preferujeme muže. Prosíme pouze vážné zájemce. Ulice Pernerova 42. kontakt: kariera@pddp.cz 737847417 Junková Nikola

Region : Praha
Telefon : 737847417
Email : kariera@pddp.cz

Pracovní nabídka - předák, vedoucí oddělení a vedoucí směnny - pro masokombinát - balení v Chemnitz

Pro velký masokombinát v Chemnitz hledáme předáka, který umí jednat s lidmi. Budeš mít na starost 45ti členný tým, který balí uzeniny a další masné výrobky. Pro všechny úkoly, patřící k této pozici, budeš kompletně zaškolen. Důležité je to, abys uměl výborně německy. Nemusíš být ovšem nutně řezník. Tvůj základní plat bude činit 2200 € hrubého, navíc budeš mít prémie, odvíjející se od pracovního výkonu a zisku firmy. Všichni pracovníci na balení pocházejí z České Republiky. Tyto zajímavé úkoly Tě čekají na pozici předáka v Chemnitz: • Aktivní účast na plánování napomáhající ke zvýšení produktivity a zlepšení procesních postupů, stejně tak dokumentace pracovní docházky pracovníků • Identifikace procesních mezer a společně s regionálním manažerem vypracování možných řešení • Jednoduché přenastavení dávkování strojů • Příprava podkladů pro školení zaměstnanců Co jako vedoucí směny potřebuješ? • Potřebuješ mít výborné znalosti němčiny - min. B1 a také zkušenosti s vedením pracovníků (vedoucí výroby, směnový vedoucí) • Jsi schopen spontánně reagovat na různé problémy v praxi a řešit plánování a realizaci výroby • Výborné znalosti Microsoft Office

Region : Chomutov
Telefon : +420 603 155 868
Web : https://prace.starke-jobs.com/Pobocky/nemecko-prace-annaberg/
Email : annaberg@starke-jobs.com

Přijmeme uklízečku na zkrácený úvazek

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme uklízečku na zkrácený úvazek O,5 hodin.
Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemné prostředí.

Region : Praha
Telefon : 732833242
Email : msseberov@seznam.cz

Hledáme kuchařku do nové školky

Dvoutřídní mateřská škola Praha 4 - Šeberov přijme hlavní kuchařku. Plat dle tabulek. Rodinná atmosféra a příjemný kolektiv.
telefon 732 833 242

SŠAI přijme paní na úklid do domova mládeže

Náplň práce: •Pravidelný úklid objektu rodinného domova mládeže •Pouze ranní měny – pondělí až pátek • Požadujeme: •Spolehlivost •Trestní bezúhonnost •Pracovitost, zodpovědnost •Smysl pro pořádek a čistotu

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

Červenec - práce v soukromé školce

Hledáme kvalifikovanou osobu (učitelka MŠ, zdravotní sestra, pečovatelka nebo chůva do zahájeni pov. šk. docházky, ŽL chůva) na záskok v době od začátku července do 02.08.2019. Práce denně 07-17 hodin, 130,- Kč/h, za požadované období cca 26000 Kč. Rozsah práce - péče o malé děti + úklid dle potřeby.

Region : Praha
Telefon : 777140347
Web : www.minimisa.cz

Operátor frézovacího a laserovacího centra

-SŠ nebo odborné vyučení v technickém oboru -znalost výkresové dokumentace -pracovní flexibilita, samostatnost, přesnost a zodpovědnost -schopnost týmové práce a kooperace -znalost 2D cad systémů (Autocad, Draftsight, Solid works atd.) - výhodou -zkušenost s obsluhou CNC strojů a jejich programování - výhodou

Region : Uherské Hradiště
Telefon : 572411676
Web : www.dekor.cz
Email : dekor@dekor.cz

Výrobně-technický referent

- Minimálně SŠ vzdělání v technickém oboru, nejlépe strojírenském - Zkušenost se čtením technické dokumentace - Znalost s PC MS Office a IS Helios výhodou - Schopnost logického uvažování s technickou představivostí a schopnost systémového přístupu - Schopnost týmové práce a kooperace - Pracovní flexibilita, samostatnost, přesnost a zodpovědnost - Znalost anglického jazyka výhodou - Řidičský průkaz B

Učitelka MŠ

Do pětitřídní MŠ hledáme milou, usměvavou, pracovitou a nekonfliktní paní učitelku, kterou její práce naplňuje a ráda pracuje s dětmi.

Jsme prima kolektiv a jeden tým. Jestli máte zájem být součástí naší školy, kontaktujte nás přes uvedené kontakty. Těšíme se na setkání.

Kolektiv MŠ Sedmikráska
Újezd nad Lesy, Praha 9

Region : Praha
Telefon : 281012816
Web : www.ms-sedmikraska-praha.cz
Email : ms.sedmikraska@atlas.cz

Strojní zámečník - montér

Vyučení v oboru zámečník, nebo automechanik. Orientace ve výkresové dokumentaci. Zručnost a samostatnost

Region : Bruntál
Telefon : 704233419
Email : prace-krnov@centrum.cz

Lakýrník

Praxi v oboru lakování velkých ploch, práce s vysokotlakou pistolí