Zobrazení dnes: 5788
Zobrazení včera: 5756
Zobrazení 2020: 3464645
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 67470814

Práca v Nemecku

EuProgres.com - Práca v Nemecku - Opatrovanie - 1500 € netto/mesiac www.EuProgres.com zabezpečuje opatrovanie v Nemecku. • najvyššie mesačné netto mzdy • ihneď a bez poplatkov • pracovná zmluva • hradené odvody • pravidelný stabilný príjem • záruka včasnej výplaty • umiestnenie telefonicky • umiestnenie aj so slabšou nemčinou • množstvo pracovných ponúk Všetky ponuky a rady nájdete na facebook.com/EuropaProgres Rodina P z Ainringu, cca 18 km od Salzburgu PLATOVÉ PODMIENKY Odmena celkom: 1 500 € Plat: 1 500 € netto/ mesiac (vrátane cestovného) Turnus: 1 mesiac Nástup 30.09.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Počet osôb na opatrovanie: 1 Pán 89 ročný, 75 kg, 170 cm, demencia, pohybuje sa samostatne, stupeň opatrovania 2 Pomôcky: žiadne Ďalšie informácie: býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, Vyžiadajte si viac informácií na www.euprogres.com KONTAKT: EuProgres, 0908 737 303, 421 918 328 837

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Email : register@euprogres.sk

Úklid domácnosti, bytů společnych vchodu atd

Stačí kontaktovat mě na uvedenem čísle

Region : Pardubický
Telefon : 773480442
Email : Ivanicovalucie@seznam.cz

Úklid domácnosti

Region : Vyškov
Telefon : 775666710
Email : kruzickova71@gmail.com

Práce z domu - podpora zákazníkům

Jaké by měly být tvé schopnosti? Být komunikativní, mít bezchybný a rychlý písemný projev, příjemné vystupování po telefonu Výhodou jsou zkušenosti s prodejem a povědomí o elektronice Samostatnost a schopnost si vyhledat informace jsou velkou předností K práci potřebuješ vlastní počítač připojený ke stabilnímu internetu Umět pracovat s počítačem a poradit si s překážkami, které občas technika přináší Mít časové možnosti všední dny 15:30-23, víkendy/svátky 10-14 nebo 14-23 (nejedná se o práci o každém víkendu) Být zodpovědný a loajální

Region : Kolín
Telefon : 601549240
Email : marketing@scorpion-elektro.com

Ranní směny v KFC Kačerov

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 607031793
Web : Ke Garážím 1557/4
Email : 203082@amrest.eu

Víkendová brigáda v KFC Čestlice-Průhonice

Region : Praha
Telefon : 602281878
Web : Obchodní 136
Email : 203042@amrest.eu

Operátoři výroby

Město: Ostrava Kraj: Moravskoslezský kraj Směnnost: Nepřetržitý provoz Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen) Dovednosti: Obor: Operátoři výroby Pro našeho významného klienta přijmeme pracovníky na pozici : Operátor výroby na lisech s nástupem ihned. Náplň práce : - Kontrola a zabezpečení vstupního materiálu, vedení dokumentace - Ověření úplného vyprázdnění směsi, čistění nasávání lisu - Nastavení lisu s cílem správného fungování a chodu stroje - Evidence a označení případných odchylek v tabulce vybavení - Kontrola prvních kusů a nastavení po výměně – provedení rozměrové kontroly - Dodržování postupů a standardů kvality procesů a produktů, při zjištění odchylek od standardů kvality zajištění nezbytných kroků k nápravě - Kontrola výstupního materiálu Požadujeme: - Manuální zručnost, spolehlivost - Praxi ve výrobní společnosti - Ochotu učit se novému - Základní orientace ve výkresech - Dobrý zdravotní stav - Práce v nepřetržitém provoze - Profesní životopis

Region : Ostrava
Telefon : +420720144249
Email : m.puzder@seznam.cz

Zhodnocení

Investovat do budoucnosti se vyplatí. Roční zhodnocení 12%. Pojďte investovat do něčeho, co tu ještě není. Nový IT projekt vám přinese roční zhodnocení 12%. Zapojte se do nového IT projektu a vydělávejte spolu s námi. Těšíme se na naši další spolupráci. S pozdravem Dostál

Region : Praha
Telefon : 722258782
Email : pavel.paul.p@seznam.cz

Obchodní zástupce

Seriózní vzhled a jednání, chuť do práce, ŘP "B", automobil, ŽL, trestní bezúhonnost

Region : Jihomoravský
Web : www.cleanandhealth.cz
Email : jaroslav.fr@senam.cz

seriózní vzhled a jednání, ŘP "B", ŽL, chuť do práce

Region : Zlínský

PRÁCE ŘIDIČE

Dobry den, hledam praci ridice, ale neni to podminkou. Prizpusobim se jakekoli praci.Jsem komunikativni a kreativni typ cloveka.Dekuji za vase nabidky...

Region : Opava

seriózní vzhled, chuť pracovat, automobil, ŘP "B", ŽL

Region : Olomoucký

Kuchař v 5* Hotelu

Náplň práce: příprava pokrmů Á la carte, obědy/snídaně/večeře práce na krátký/dlouhý týden práce v kolektivu vyhlášeného hotelu Požadujeme: pracovitost, spolehlivost a pečlivost. příjemné vystupování. praxe v oboru čistý TR potravinářský průkaz český jazyk Samostatný kuchař - min. 3 roky praxe, z hotelu či restaurace. Směny jsou buď ranní 6:00 - 14:30 nebo odpolední 16:00 - 23:00. Snídaňový kuchař - zkušenosti 2 roky s bufetovými snídaní, směny ranní 6:00 - 14:30, krátký dlouhý týden nebo dle rozpisu.

Region : Brno-město
Telefon : 775522219
Email : inzeraty@abzakovo.eu

PEKAŘ / PEKAŘKA

Region : Středočeský
Telefon : 602683810
Email : eva.jirka@seznam.cz

Hledáme zkušené kuchaře do prestižního, 5* hotelu v Brně. Náplň práce: příprava pokrmů Á la carte, obědy/snídaně/večeře práce na krátký/dlouhý týden práce v kolektivu vyhlášeného hotelu Požadujeme: pracovitost, spolehlivost a pečlivost. příjemné vystupování. praxe v oboru čistý TR potravinářský průkaz český jazyk Pracovní poměr Pracovní smlouva Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity Typ úvazku Plný úvazek Mzda 23.000 – 30.000 Kč

Asistent/tka pedagoga

Škola Jaroslava Ježka pro zrakově postižené (www.skolajj.cz) přijme ihned 2 asistenty/tky pedagoga na 0,5 – 0,7 úvazku (20-28 h týdně). Maturita podmínkou, pedagogické vzdělání, kurz asistenta pedagoga je výhodou. Pracovní doba 1x po - pá dopoledne, 1x po-čt odpoledne, upřesnění při osobním jednání. Životopis zasílejte na martina.helesicova@skolajj.cz

Region : Praha
Telefon : 220515124
Web : www.skolajj.cz
Email : katerina.cihakova@skolajj.cz

Učitelka MŠ

ZŠ a MŠ Praha 4, Ohradní 49 příjme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek s nástupem ihned.

Region : Praha
Telefon : 723213865
Email : skolka@zs-ohradni

POKOJSKÁ/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Jedná se o dvousměnný provoz ranní a odpolední směny. Hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci na plný úvazek, který zapadne do našeho týmu. Nástup možný ihned. Místo výkonu práce je Rekreační zařízení Vyhlídka, Češkovice 158, Blansko Pro zájemce a pro více informací, napište mail nebo zavolejte.

Region : Blansko
Telefon : 733745329
Web : www.vyhlidka-blansko.cz
Email : tomas.david@kolping.cz

Operátor Výroby

Plnoletost, časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem,

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 603323810
Web : https://workpro.cz/
Email : michaela.novakova@workpro.cz

Řidič VZV požadujeme praxi, jak na krátkých tak na dlouhých vydlích ,nejlépe dlouholetou praxi na VZV. ochotu se učit novým věcem, samostatnost a časovou flexibilitu

Novinky, aktuality

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www