Zobrazení dnes: 11840
Zobrazení včera: 11249
Zobrazení 2018: 3525310
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58347348

Mateřská škola přijme asistenta pedagoga

Mateřská škola U Vysočanského pivovaru v Praze 9 přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na 0,5 pracovního úvazku, tj. 4 hodiny denně. Zájemci/zájemkyně o tuto pracovní pozici se mohou hlásit na e-mailové adresy: zastupkyne@msupivovaru.cz nebo info@msupivovaru.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Region : Praha
Telefon : 283894875
Email : zastupkyně@msupivovaru.cz

Nehledáte jen práci, ale něco co Vás doslova nakopne a co budete milovat?

Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům. Umíte výborně anglicky a česky? Chcete se dále vzdělávat? Stavíte se k věcem jako profesionál? Troufáte si na náročný úvodní trénink? Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017 a 2018. Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Nepřijímáme však kohokoli. Zjistěte, zda jste ten pravý/pravá! Pošlete svůj životopis ještě dnes na m.rihova@lite.cz.

Region : Praha
Web : www.lite.cz

Přijďte si vydělat jako operátor / montážní dělník

Firma Panasonic na Borských polích v Plzni přijímá nové kolegy na pozice - montážní dělník a operátor pro výrobu LCD televizorů a klimatizací. Požadujeme: • manuální zručnost a spolehlivost • ochotu pracovat 2-směnný provoz • chuť učit se novým věcem

Region : Plzeň-město
Telefon : 732107591
Email : michala.brozova@workpro.cz

Sklad - až 160 Kč + bonusy

Firma SONY DADC se sídlem v Nýřanech a ve Štěnovicích přijme do svého týmu nové kolegy na pozice do skladu Náplň práce: • zodpovědná práce přímo na oddělení expedice při nakládání kamionů • možnost stát se vedoucím směny a řídit nakládku • spolupráce s lidmi z týmu oddělení expedice i napříč celou firmou Požadavky: • minimální vzdělání: základní + praktická škola • spolehlivost, chuť učit se novým věcem • zkušenosti ze skladu • nakládky zboží, expedice (schopnost práce s VZV výhodou) • zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci • schopnost soustředění se na zadaný úkol i v napjatých chvílích • ochota pracovat ve 3-směnném provozu • znalost práce na PC, zkušenosti s databázovými IS

Region : Plzeň-jih

Operátor/administrátor

Firma SONY DADC ve Štěnovicích obsazuje pozici operátor/administrátor -pozice je vhodná pro maminky na MD nebo studentky VŠ -ochotu učit se novým věcem -spolehlivost, pečlivost a přesnost -znalost práce na PC

Hledáme paní uklízečku

Dobrý den,
od 1.září hledáme do naší mateřské školy Jinočany paní uklízečku na celý úvazek.

Region : Středočeský
Telefon : 702037990
Web : www.msjinocanycz
Email : reditelka@msjinocany.cz

Řidiči vnitrostátní kamionové dopravy

Jednosměnný provoz Plný úvazek Základní + praktická škola 40.000 Kč řidičský průkaz sk.C,E, spolehlivost, profesní doklad Kontakt: osobní schůzka Ke Kněžihorce 180, 250 72 Kojetice u Prahy, telefonicky 8:00-16:00 - 603 548 305

Email : autodoprava-tcl@seznam.cz

DVOJJAZYČNÝ ŠKOLNÍ ASISTENT

HLEDÁME DVOJJAZYČNÉHO ŠKOLNÍHO ASISTENTA NA PRACOVNÍ ÚVAZEK 0,500 OD ZÁŘÍ 2018. POŽADUJEME KVALIFIKAČNÍ PŘEDPOKLADY PRO PRÁCI PEDAGOGA A ZNALOST ČJ/RJ. NABÍZÍME ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A PRACOVNÍ TÝM. CV ZASÍLEJTE POUZE ELEKTRONICKY. DĚKUJEME.

Region : Praha
Web : www.chabarovicka.cz
Email : ms.chabarovicka@gmail.com

DORUČOVATEL LETÁKŮ

Firma Z+M Logistics, s.r.o. hledá v Českých Budějovicích a okolí vhodné pracovníky na pozici Roznosce letáků / Doručovatel. Hledáme brigádníky, ženy na mateřské dovolené, důchodce, - Dohoda o provedení práce !!! Místa jsou také k dizpozici osobám ze zdravotních postižením nebo zdravotním zvýhodněním, PRÁCE NA HPP !!! (rozhodnutí o invalidním důchodě) MOMENTÁLNĚ POTŘEBUJEME OBSADIT TYTO LOKALITY: - - Nové Hrady - Kaplice-střed - Třeboň (Daskabát, Západní čtvrť, K Břilicům, U nádraží, Třeboň Střed,...) - Majdalena - Rapšach - Dolní Dvořiště - Nové Roudné - Hlincová Hora - České Velenice - Malonty - Dobrá Voda u ČB - Suché Vrbné - U Malše ČB V případě zájmu mohu zaslat více informací o daných lokalitách, počtu schránek,... Neváhejte mě kontaktovat telefonicky nebo emailem

Region : České Budějovice
Telefon : 735795858
Email : zuzana.gartnerova@zmgroup.cz

Všeobecná zdravotní sestra v Německu

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Vyžadujeme: Uzavřené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra/ diplomovaná všeobecná zdravotní sestra Samostatnost a zodpovědnost

Region : Praha
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Škoní asistent v MŠ - podpora k dětem s odkladem šk.docházky

Obecní MŠ Šestajovice přijme školního asistenta na 0,5 úvazku. Kvalifikace: SŠ nebo VŠ pedagogického zaměření nebo kurz asistenta pedagoga. Náplň práce: podpora dětem s odkladem školní docházky. Nabízíme podnětné a přátelské prostředí. MŠ zavádí prvky programu Začít spolu. Dostupnost: 15 minut busem ze stanice metra Černý most.

Region : Praha-východ
Telefon : 725 019 917
Web : www.mslodicka.cz
Email : info@mslodicka.cz

MŠ pomocná kuchařka

Do obecní Mateřské školy Šestajovice přijmeme pomocnou kuchařku na 0,5 úvazku. Pracovní doba od 11.00 - 15.00 hod. Náplň práce: výdej svačinek a obědů. Dostupnost: 15 minut busem ze stanice metra Černý Most.

Hledáme účetní/účetního a mzdovou účetní/účetního

Základní škola v Praze 8 přijme ihned účetní/účetního a mzdovou účetní/účetního se znalostí účetnictví ve školství. Nabízíme parkování v areálu školy. Životopis zasílejte: slovanka@zsnaslovance.cz

Řidič/ka (kurýr) sk.B

Řidičský průkaz sk.B ,čistý trestní rejstřík

Region : Vysočina
Telefon : 702309483
Email : ekeb@email.cz

Přijmeme paní učitelku

Mateřská škola Praha 5 přijme hodnou, spolehlivou, pracovitou paní učitelku. Nástup možný ihned. V případě zájmu pošlete, prosim, CV. Těšíme osobní setkání.

Region : Praha
Email : ms@msslivenec.cz

Řidič pro rozvoz zásilek

Řidičský průkaz skupiny "B" (zkušenost s rozvozem zásilek není podmínkou) Slušné vystupování Spolehlivost a samostatnost Dobré kominikační dovednosti Dobrá orientace v terénu Odolnost vůči stresu Nástup možný ihned

Telefon : 776510227
Email : kosta.kostic27121985@gmail.com

Mateřská skola

Učitelka pro předškolní vzdělávání od 1.září 2018 hledá práci na celý úvazek.pedagogicke vzdělání,dekuji

Region : Plzeň-sever
Telefon : 727846994
Email : tulipandvorak@centrum.cz

Práce ve výrobě

Přijmeme muže i ženy do výrobních podniků Místo výkonu práce: Plzeň, okolí Plzně, Praha, Kladno, Slaný u Kladna, Strakonice, Vrchlabí, okolí Jihlavy a další Pracovní pozice: operátor výroby, řidič VZV, skladník, zámečník, svářeč, obráběč CNC, elektrikář a další MZDA až 190 Kč/hod. Týdenní zálohy Zajištěné ubytování (nově zrekonstruovaná ubytovna, byty) Dotované stravování nebo stravenky Docházkové bonusy, pololetní bonusy Více informací na bezplatné lince 800 128 128

Telefon : 800128128
Email : nabor@awaglobal.cz

Lektor cizích jazyků nebo ČJ pro cizince

Jazyková škola se sídlem v Praze hledá lektory cizích jazyků (AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IT, čínština, korejština aj.) a lektory ČJ pro cizince. Zaměřujeme se primárně na firemní a individuální výuku. Prostory k výuce máme na Praze 1 nebo výuka probíhá na adrese klienta. Spolupracujeme se společnostmi, jako jsou: Staropramen, Remax, Volvo, Kaufland aj. Popis práce: Výuka individuálních či skupinových kurzů cizího jazyka. Požadujeme: spolehlivost, možnost učit naše klienty minimálně po dobu 6 měsíců, znalost jazyka minimálně na úrovni B1-C1.

Region : Praha
Telefon : 725510240
Email : asistentka.jazyky@gmail.com

SERVISNÍ TECHNIK-MECHANIK ZVEDACÍCH PLOŠIN NUPAKY

Pracovní náplň: □ montáž a servis hydraulických plošin Požadujeme: □ manuální zručnost □ samostatnost, zodpovědnost, pracovitost □ ŘP □ vzdělání ideální automechanik Praxe: □ výhodou praxe v autoopravárenství nebo s hydraulikou □ vhodné i pro zámečníky nebo elektrikáře □ výhodou svářečské kurzy (plamen, MIG/MAG, TIG/WIG)

Region : Praha
Telefon : 735757000
Email : servis.praha@dhollandia.cz