Zobrazení dnes: 11769
Zobrazení včera: 11249
Zobrazení 2018: 3525239
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58347277

Kadeřnice

Hledáme šikovnou kadeřnici na HPP nebo brigádně. Požadujeme milé vystupování a chuť se ve své práci dále vzdělávat. Nabízíme příjemné pracovní prostředí s malým kolektivem a zajištěnou stálou klientelou. V blízkosti stanice metra Opatov, Praha 4. Více informací na Tel: 608 838 993

Region : Praha
Telefon : 608838993
Email : baudysovalenka@seznam.cz

Všeobecná zdravotní sestra v Drážďanech

Společnost alfa Personal-Service GmbH, s více jak 500 zaměstnanci, se v současné době řadí mezi přední poskytovatelé služeb v rýnsko-mohanské oblasti. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup k zaměstnancům, jakož i podpora jejich profesního růstu. Náplň práce: Provádění základní a ošetřovatelské péče Plánování pečovatelské péče, její koordinace, přizpůsobení, dokumentace a zajištění Péče o pacienty Ošetřovatelská dokumentace

Region : Beroun
Telefon : 15208578468
Web : http://www.personalservice-alpha.de/
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Lektorka v hudební škole Yamaha na Praze 6

Do hudební školy Yamaha hledáme lektora/ku pro pobočky:
- Praha 6 Dejvice - každé pondělí odpoledne
- Praze 6 Petřiny- každý čtvrtek odpoledne a v pátek dopoledne

Jedná se o výuku předškolních programů pro děti od 4 měsíců do 6 let.
Pracovní poměr je na DPP nebo ŽL v rozsahu 2 až 7 hodin týdně, je tu ale možnost pracovat v budoucnu i více hodin.

Práce je vhodná nejen pro maminky na RD, studenty, pedagogy i muzikanty, ale i jako doplněk k hlavní pracovní činnosti.

Pro více informací volejte paní Evu Klesovou na tel.: 602 863 506
nebo pište na e-mail: yamahaclass@email.cz, těšíme se na Vás.

POŽADUJEME:
V kurzech Robátka a První krůčky pro děti od 4 měsíců do 4 let
- kvalitní, intonačně přesný zpěv
- umění rytmizovat
- kreativnost a samostatnost
- vztah k dětem této věkové skupiny
- zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost a organizační předpoklady
- pedagogické a hudební vzdělání - výhodou

V kurzech Rytmické krůčky pro děti ve věku od 4 do 6 let
- výše uvedené
+ základní znalost hry na klávesový nástroj a flétnu - výhodou
Tento obor jen na některých pobočkách

NABÍZÍME:
- firemní školení
- vybavení veškerými pomůckami
- dobré finanční ohodnocení 350 až 550 Kč/h
- možnost podílet se na rozvoji organice

Region : Praha
Telefon : 602 863 506
Web : https://hudebnikurzy.webnode.cz/nabidka-prace/
Email : yamahaclass@email.cz

!!!! HLEDÁME ŘIDIČE VZV !!!!

Region : Plzeňský
Telefon : 800 128 128
Email : nabor@awaglobal.cz

5 lidí na HPP zaměstnáme do zákaznického centra

Požadujeme SŠ/SOU, čistý RT, komunikativnost, samostatnost, loajalitu.

Region : Praha
Email : ostrava.hpp@seznam.cz

Hledáme paní učitelku a asistenta pedagoga

Hledáme učitelku mateřské školy a asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd u Průhonic.(MŠ Formanská a MŠ Vodnická). Kvalifikovaní mají přednost, ale práce je vhodná i pro studentky v obou oborech. Studium umožníme.
Nabízíme plný i částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Prosím zasílejte životopisy.
Dobrá dostupnost autobusy MHD 136, 213, 363.
Nástup od 27.8.2018.

Region : Praha
Email : msformanska@seznam.cz

Servírka, číšník

Přijmeme servírku do zavedené restaurace s bowlingem. Praxe výhodou. Změstnanecké výhody, práce v příjemném prostředí. Info na tel:775 527 365 nebo na mail luxorbowling@seznam.cz. Kyjov okres Hodonín.

Region : Hodonín
Telefon : 775 527 365
Web : www.luxorbowling.cz
Email : luxorbowling@seznam.cz

Učitelka MŠ

Mateřská škola Zvoneček v Praze 12 přijme
kvalifikovanou paní učitelku /i aktivní důchodkyni / na poloviční /popř.tříčtvrteční /úvazek.Nástup od 27.8.2018.
Životopisy zasílejte na email: zvonecek2018@email.cz ,nebo volejte na číslo : 725084910.

Region : Praha
Telefon : 725084910
Email : zvonecek2018@email.cz

Učitel/ka MŠ Praha 8

Královská mateřská škola registrovaná MŠMT hledá vhodného kandidáta na pozici učitel či asistent učitele v oblasti předškolní výchovy v soukromé MŠ. Místo výkonu práce na Praze 8 – Kobylisy. Provoz 7-18h, na plný nebo částečný úvazek, doba neurčitá, datum nástupu září 2018.
Své CV s fotografií zasílejte na info@skolkakobylisy.cz.

Požadujeme:
Komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, kreativita, vztah k dětem, trestní bezúhonnost. Vysokoškolské vzdělání - pedagogika přeškolního věku, praxe v oboru, znalost AJ či NJ, FJ, RJ, hra na hudební nástroj vítána, výtvarná výchova či jiné dovednosti. Praxe v Montessori pedagogice vítána.

Nabízíme:
Práci v příjemném a tvůrčím kolektivu, nástupní plat 24000-28000 Kč, moderní prostředí, možnost profesního růstu či dalšího vzdělávání, vedení zájmových kroužků, pravidelný platový růst.

Region : Praha
Web : www.skolkakobylisy.cz
Email : info@skolkakobylisy.cz

Hledáme uklízečky.

Do našich mateřských škol Štěchovická a Rembrandtova přijmeme uklízečky na plný pracovní úvazek. Nástup možný ihned. Ozvěte se na uvedený email.

Region : Praha
Telefon : 274815506
Web : ms-stechovicka.cz
Email : msstechovicka@volny.cz

pracovník do výroby tempehu

požadujeme vyučení v oboru potravinářská výroba, gastro

Region : Praha
Telefon : 775307877
Email : mak.greenest.cz

učitelka do MŠ na Praze 8

Do naší školky hledáme učitelku na plný úvazek od září 2018.Náš ŠVP je zpracovaný podle Kurikula podpory zdraví.Ve školce se tvoří nový tým učitelek, které chtějí novou koncepci realizovat a podpořit.Pokud budete mít zájem,přijďte mezi nás!Těšíme se na Vás!

Region : Praha
Telefon : 775372249
Email : petramotycka@seznam.cz

Hledáme posilu do našeho týmu :)

Domeček Uhříněves, soukromá školka, hledá milou kolegyni.
Vhodné pro maminku na MD, studentku nebo akční důchodkyni; ) MMožnost přijetí vlastního ditete.
Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 604 667 151
Email : ivaspejrova@centrum.cz

Vychovatel/ka v ŠD

Střední pedagogické vzdělání

Region : Praha
Web : www.zs-ns2.cz
Email : kristyna.vachova@zs-ns2.cz

MT-klempířství s.r.o.

Firma hledá šikovného a pracoviteho brigádníka na stavební práce.

Region : Brno-město
Telefon : 603506205
Email : trkanm@seznam.cz

učitel/ka srdcem :)

Shání se MONTESSORI UČITEL/KA pro naši školku ... jsi-li zběhlý/á v běhu s dětmi, vlastně tak trochu sám/sama dítětem a máš srdce na pravém místě, HLEDÁM TĚ!

Kontakt: info@mufankov.cz
777 836 071

Region : Mělník
Telefon : 777 836 071
Web : mufankov.cz
Email : info@mufankov.cz

Vypomoc v MS

Dobry den, hledam praci v materske skolce vypomoc pani ucitelkam s detmi, delani svacinek.... jsem maminka a momentalne hledam praci na 3 mesice pracovni doba nejlepe od 8:30 do 14:30. Praha 6 dekuji

Region : Praha
Email : DenisaVesela26@gmail.com

Hledáme uklízečku do mš

Sháníme pomocnou sílu do mš na úklid.
Mš je v Praze 6 na Břevnově. V případě zájmu a pro více info prosím pište, volejte. Děkuji.
Pracovní doba by byla 9.30-15.00.

Region : Praha
Telefon : 732919771

Provozní asistentka

Mateřská škola v Praze 10 hledá od 1.9.provozní asistentku - práce je na dohodu o pracovní činnosti na 4 hod denně - práce v provozu školky (nákupy, doprovod dětí, pomoc s dětmi, pomocné práce s úklidem, v kuchyni apod.). Plat 7.000 Kč. Informace na tel.č.274770140

Region : Praha
Telefon : 274770140
Email : msvestinu@volny.cz

HOSPODÁŘKA ŠKOLY

Nejméně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického zaměření.Úvazek plný.
Náplň práce: administrativní vedení kanceláře školy (spisová služba, archiv, správa majetku). Pracovní doba 7 - 15:30 hod.

Region : Praha
Telefon : 777964592
Web : www.gykas.cz
Email : husek.tomas@gykas.cz
Datum vložení : 17:07 21.08.2018Detail >>