Zobrazení dnes: 7
Zobrazení včera: 11672
Zobrazení 2019: 2310327
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61969750

Přepisování textů, psaní dopisů

Region : Jihočeský
Email : zuzkaparkanova@gmail.com

učitelka mš

jsem učitelka mateřské školy,paxe přes 20 let,hra na hudební nástroje,pedagogická škola.......hledám práci od září 2019

Region : Kladno
Email : sarmantu@seznam.cz

Učitel/učitelka,vychovatelka ŠD

Fakultní základní škola v Praze 8 přijme od srpna 2019 učitele/učitelky s příslušnou kvalifikací na I. stupeň, učitele/učitelky s aprobací Aj, Nj, Čj, na částečný úvazek vychovatelku ŠD a asistentky pedagoga. Dále přijmeme na částečný úvazek kvalifikovanou učitelku do MŠ. Nabízíme možnost parkování v areálu školy. Profesní životopis zasílejte: slovanka@zsnaslovance.cz.

Brigáda PRO KAŽDÉHO – KFC Praha Budějovická

CO OČEKÁVÁME: • Chuť učit se novým věcem • Pozitivní energii • Odpovědnost

Region : Praha
Telefon : 724611057
Email : CZKFCPraha.Budejovicka@amrest.eu

Učitelka MŠ

Mateřská škola Jinočany hledá kvalifikovanou paní učitelku od 26.8.2019 na celý úvazek. Požadujeme spolehlivost a především kladný vztah k dětem. V případě Vašeho zájmu volejte na tel.: 702 037 990 nebo pište reditelka@msjinocany.cz.

Region : Středočeský
Web : www.msjinocany.cz

Učitelka MŠ

Region : Praha-západ

učitelka MŠ

Přijmeme řidiče

Přijmeme řidiče s řidičským oprávněním sk. B + E. Praxe minimálně 2 roky. Životopis zasílejte na e-mail. Platový výměr po osobní konzultaci. Místo pracoviště Žatec.

Region : Ústecký
Telefon : 737453792
Email : hplast@hplast.cz

Svářeč plastů

Přijmeme svářeče plastů. Bez praxe rádi zaučíme. Životopis zasílejte na e-mail. Platový výměr po osobní konzultaci. Místo pracoviště Žatec.

hospodářka školy

Středoškolské vzdělání s maturitou

Region : Praha
Telefon : 234674514
Web : www.norbertov.cz
Email : karolina.cermakova@norbertov.cz

Vedoucí na příměstském táboře v Praze 7

Hledáme vedoucí na příměstský tábor v Praze 7 v termínu od 29.7. do 2.8. 2019.
Podmínkou je čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost pro práci s dětmi.
Práce 8 hodin denně. V turnusu 2 vedoucí.
125 Kč / hod. + placené obědy.

Region : Praha
Telefon : 728127385
Email : krajcova@ddmpraha7.cz

Nabízíme práci na pozici učitelky, asistentky pedagoga

Hledáme do MŠ Stochovská v Praze 6 - Ruzyni kvalifikovanou učitelku, asistentku pedagoga, kuchařku a školnici. Nástup srpen 2019.

Telefon : 737 501 723
Email : zstgmruzyne@volny.cz

Nabízíme práci

Hledáme kvalifikovanou učitelku do MŠ Stochovská, Praha 6 - Ruzyně, nástup srpen 2019, asistentku pedagoga, kuchařku a školnici.

Email : zstgmruzyne@cvolny.cz

Mateřská škola Cakovice I

Mateřská škola Čakovice I nabízí místo učitelky MŠ. Nástup dle domluvy. Úvazek 1.

Region : Praha
Telefon : 739016447
Email : ms.cakovice@seznam.cz

Vedoucí - sociální pracovník

- vzdělání: VŠ dle § 110 Zákona o soc. službách č.108/2006 Sb. -praxe min. 2 roky v soc. oblasti -trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost -osobnostní předpoklady: řídící schopnosti, komunikativnost, orientace na práci s lidmi, schopnost pracovat samostatně i v týmu, koncepční myšlení, organizační schopnosti, flexibilita -znalost práce na PC (aktivní znalost práce s programy Excel, Word, internet)

Region : Vysočina
Telefon : 731562681
Web : www.siralapacov.cz
Email : spirala@pacov.charita.cz

UČITEL ANGLICKÉHO JAZYKA

Požadujeme: •plnou aprobaci z anglického jazyka •VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •Aktivitu, kreativitu, otevřenost novým technikám, technologiím a postupům •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži

Region : Praha
Telefon : 242456119
Web : www.skolahostivar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

SŠAI přijme učitele odborných předmětů – Učitel ICT

Na pozici rádi přivítáme zkušeného kolegu, který: •má VŠ – dle zákona o pedagogických pracovnících •výborná znalost programů MS Office •nadstandartní znalost ovládání a nastavení operačního systému Windows •umí studenty nadchnout pro svůj obor •má přirozenou autoritu a respektuje individualitu studentů •je aktivní, kreativní, otevřený novým technikám, technologiím a postupům •samostatnost, zodpovědnost, kladný vztah k dospívající mládeži

MAJETKOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce: •komplexní zpracování majetkové agendy •plná odpovědnost za kompletní fyzické a dokladové inventarizace v celé organizaci •tvoření plánů odpisů pro organizaci •předkládání Q reportů o stavu majetku, návrhy pro komise, zápisy Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou •praxe v oboru min. 3 roky •znalost podvojného účetnictví, znalost příslušných zákonů v aktuálním znění •znalost práce s počítačem (Internet Explorer, Outlook Express) •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost •komunikační a organizační schopnosti

SKLADOVÁ ÚČETNÍ

Náplň práce: •Kompletní skladové účetnictví •Evidence v SW SOAS •Fyzická kontrola stavu zásob na skladě, výdejky, příjemky •Vystavování faktur, zakázek •Administrativa spojená s chodem střediska Požadavky: •vzdělání SŠ ekonomického zaměření (maturita z účetnictví) ukončené maturitou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, znalost účetnictví v příspěvkové organizaci podmínkou •znalost práce s počítačem - MS OFFICE •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit, samostatnost, pečlivost, důslednost •komunikační a organizační schopnosti