Zobrazení dnes: 11702
Zobrazení včera: 11249
Zobrazení 2018: 3525172
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58347210

Pracovník restauračního provozu

Základní vzdělání, chuť učit se novým věcem, týmového ducha, spolehlivost

Region : Praha
Telefon : 724611093
Email : CZKFCPraha.OCChodov@amrest.eu

učitelka MŠ

Do mateřské školy v Praze 8, Čimicích hledáme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek s nástupem od konce srpna 2018.

Region : Praha
Telefon : 737510750
Email : mslibcicka@seznam.cz

pracovnice provozu

Do mateřské školy Praha 8, Libčická 6 hledáme paní na výpomoc do výdejny jídla. Nabízíme částečný úvazek 0,4.

Pokojská

Pracovitost, spolehlivost

Region : Olomouc
Email : jana-hrabalova@seznam. cz

pomocné práce , šití

POMOCNÉ práce, celoroční brigáda Firma 3dot a.s. , hledá člověka pro pomocné práce: - základní náplní je našívání proužků na okraje látek (pouze obvodové obšívání), našívání suchých zipů. tunýlků .. (šití možno zaučit, nenáročné) pro šikovné ženy i muže - stříhání, výpomoc s ostatními činnostmi na firmě – manuální činnost - výpomoc s precizními pracemi Požadujeme: - zručnost, - spolehlivost, - flexibilitu , - pracovní nasazení , - preciznost - občas časovou flexibilitu - nebát se učit se nové věci .. různorodé (společně s námi)

Region : Brno-venkov
Telefon : 777848697
Email : kucerova@tridot.cz

Uklízečka v MŠ

Hledám práci jako uklízečka,nastup možný od září 2018.Na plný uvazek.Děkuji za nabídky...Houšková

Region : Praha
Email : houskova22@seznam.cz

Zdravotní sestra Německo

- Komunikativní německý jazyk – alespoň úroveň A2 - B1

Region : Praha
Web : www.pflege24.cz
Email : pflege24@email.cz

Získejte peníze, které potřebujete rychle

Získejte peníze, které potřebujete rychle! Nic není jednodušší. Aplikovat nyní Financujte svou malou firmu Potřebujete druhou šanci s vrácením? Jsou vaše peníze historie v žalostném stavu? Nemáte peníze? Napište nám, pokud potřebujete peníze nebo finanční podporu: lisettemariane@gmail.com

Region : Praha
Email : lisettemariane@gmail.com

Nabídka půjčky s úrokem 2%

Nabídka půjčky s úrokem 2% Dobrý večer, pane / paní Dotýkám se vás, abyste věděli, že jsem vážná žena s dobrou vírou, která nabízí půjčky a půjčky finančníků všem lidem, kteří si vážně potřebují splácet tuto půjčku bez obav. Nabídka mého úvěru trvá 12 až 50 let na sazbě 3%. Zde je moje e-mailová adresa: lisettemariane@gmail.com Těším se na to, že s vámi jednáte, pokud jste v dobré víře. E-mail: lisettemariane@gmail.com E-mail: lisettemariane@gmail.com E-mail: lisettemariane@gmail.com E-mail: lisettemariane@gmail.com

Nabízím zpracování dat většího rozsahu

Nabízím pro menší firmu manipulaci s daty většího rozsahu (vkládání, třídění, čištění, filtrace, segmentace, transformace aj.), jejich zpracování a provádění analýz a šetření. Mám zkušenosti s těmito datovými zdroji/nástroji: Excel(kontingenční tabulky), Power Point (VBA, makra), Oracle, SQL Server, FireBird, Access (SQL), Service Desk CA, MAXIMO, SAPBO, Power BI. Jsem důchodce a mohu pracovat jak na zkrácený VPP, DPP, DPČ, tak i na ŽL. Preferuji práci z domova. Nabídky prosím na email sip.petr@centrum.cz

Region : Plzeň-město

Obchodník s edukačními publikacemi pro ZŠ a MŠ - obchodní zástupce

Informace o pracovním místě Obchodní společnost, působící ve školním sektoru, přijme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou. Náplň práce: - oslovení základních a mateřských škol - komunikace s řediteli a učiteli škol - prezentace a distribuce publikací po školách Na výkon práce je potřeba vlastní auto. Nástup: ihned Místo výkonu práce: v rámci svého regionu Inzerující společnost EDUCA KIDS s.r.o. je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost s mezinárodním působením ve školním sektoru. Zabýváme se tvorbou, výrobou, prezentací a distribucí doplňkových učebních publikací, určených pro MŠ a ZŠ. Naším přáním je přinést do rodin nejen knižní tituly, ale i hodnoty, které děti udělají vzdělanějšími, lepšími, laskavějšími. Snažíme se jim zprostředkovat tradiční hodnoty a způsoby a zároveň se učí hravou formou. Požadujeme - řidičský průkaz (aktivní řidič) + vlastní auto - potřebná znalost komunikace přes SKYPE - příjemné vystupování - samostatnost Nabízíme - kariérní a odborný růst - zajímavé finanční ohodnocení - stabilní a zajímavé zaměstnání   DATUM NÁSTUPU: Dle domluvy MZDA: Očekávaný plat od 40 000 Kč/měsíčně POČET MÍST: 15 ÚVAZEK: Plný, částečný, živnost VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi, OSVČ MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Vyučen FIRMA: EDUCA KIDS s.r.o.

Region : Středočeský
Email : educakidssro@gmail.com

- řidičský průkaz (aktivní řidič) + vlastní auto - potřebná znalost komunikace přes SKYPE - příjemné vystupování - samostatnost

Hledáme lektora angličtiny/němčiny/španělštiny

Jsme nově vznikající jazyková škola v centru Brna, která hledá posily do svého týmu. Prohlédněte si prosím naše webové stránky, abyste o nás zjistili více -> https://www.skolaelement.cz Hledáme lektory na tyto kurzy: NJ - 4 VH týdně - po a st - 18:00 - 19:40 ŠJ - 2 VH týdně v úterý od 16:00 - 17:40 AJ - 10 VH týdně po - pá - 8:30 - 10:10 Pokud Vás nabídka zaujme, vyplňte prosím formulář přímo zde: https://www.skolaelement.cz/hledame-nove-lektory/ Požadujeme Certifikát na úrovni alespoň C1 nebo ukončené VŠ vzdělání v oblasti daného jazyka Zkušenosti s výukou (přinejmenším individuální) Spolehlivost, zodpovědnost a dochvilnost Komunikativnost a určitou zapálenost do výuky Schopnost přizpůsobit se časovému rozvrhu (viz volné pozice výše) Chuť učit se novým věcem Záliba v deskových hrách výhodou

Region : Brno-město
Telefon : 792376925
Web : https://www.skolaelement.cz
Email : info@skolaelement.cz

asistent

Hledáme asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd nad Lesy. Práce je vhodná i pro studentky . Studium umožníme.
Nabízíme částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Prosím zasílejte životopisy: info@skolkalimetka.cz
více na:605215054

Region : Praha
Telefon : 605215054
Email : reditelka@skolkalimetka.cz

Hledáme posilu do našeho týmu :)

Hledáme posilu do našeho malého kolektivu malé školičky v Uhříněvsi.
Podmínkou je pouze hezky a trpělivý vztah k dětem, spolehlivost a pracovitost. Možnost umístění vl. ditete od 2 let.
Vhodné pro studentky, maminky na MD.
Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 604 667 151
Email : info@skolickadomecek.cz

servírka/číšník

Restaurace a bar DNO na ulici Orlí přijme servírku/číšníka.Plat 1200 Kč/den+%+tipy+benefity.Možnost profesního růstu.Směny krátký-dlouhý týden.Požadujeme praxi a příjemné vystupování.Nástup možný ihned.Volejte 774 077 741.

Telefon : 774077741

automechanik-autotronik

Náplň práce: • zjišťování závad, diagnostika motorů (KTS, VAG, AUTOCOM), opravy podvozků, motorové opravy (výměna rozvodů), servisní prohlídky, pneuservis, geometrie Nabízíme: • Plat: 18.000 - 30.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu. • Dlouhodobá spolupráce na HPP. • Místo výkonu práce: Brno. • Nástup možný ihned. • Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně Požadujeme: • Praxi v oboru automechanik / autotronik • Řidičský průkaz skupiny B • Orientace na výsledek V případě zájmu volejte 608290715 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: personalni@assistcar.cz

Region : Praha
Telefon : 608290715
Email : krejcirikova.lenka@assistcar.cz

pomocné práce v lakovně nábytku

Zavedená lakovna na nábytek v Brně přijme muže i ženy na pozici pomocné práce na HPP.Jedná se o leštění dílců a její expedici. Nástup.plat 100 Kč/hod.čistého+měs.bonusy dle osob.výkonu.Praxe není podmínkou,požadujeme manuální zručnost a dobrý zrak.Nástup možný ihned.Volejte 777 249 433.

Telefon : 777249433
Email : personalni@lakujeme-mdf.cz

lakýrník na nábytek

Zavedená lakovna na nábytek v Brně přijme lakýrníka na HPP.Plat 25-30 tis.Kč/měs.Požadujeme zkušenost s mokrým lakováním,manuální zručnost a dobrý zrak.Nástup možný ihned.Volejte 777 249 433.

Hledáme paní učitelku

Hledáme spolehlivou a pohodovou učitelku mateřské školy se zájmem o přírodu a ekologii. Nástup možný 24.8.2018, nebo dohodou. Těšíme se na vás. Sídlíme na jižním Městě

Region : Praha
Telefon : 602287130
Web : msmarkusova.cz
Email : ms.markusova@volny.cz