Zobrazení dnes: 8892
Zobrazení včera: 13726
Zobrazení 2019: 1236262
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 60895685

NABÍDKA PRÁCE I S UBYTOVÁNÍM!!!

Region : Plzeňský
Telefon : 800128128
Web : http://awaeurope.com/
Email : nabor@awaglobal.cz

Práce v MŠ, družině-poptávka

Dobrý den,
od května, případně září hledám práci v MŠ.. případně družina, jakýkoli úvazek.
Mám ráda práci s dětmi a již mám i 8 let praxe.
Děkuji za případný kontakt.Budu velmi ráda za odpovědi:)

Region : Středočeský
Email : MartinaNoo@seznam.cz

Administrativní pracovník ve vzdělávání

• min. SŠ vzdělání • organizační a komunikační schopnosti • pokročilou znalost MS Office • flexibilitu a pečlivost • ŘP sk. B (aktivní řidič/řidička)

Region : Plzeň-město
Web : www.grafia.cz
Email : prace@grafia.cz

Asistent/ka - sekretář/ka

• SŠ administrativního / ekonomického zaměření • praxi v administrativě min. 2 roky • dobrou znalost gramatiky českého jazyka • nadstandardní znalost práce s PC, kancelářské programy • psaní strojem • znalost AJ na komunikativní úrovni • pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita • kultivované vystupování • komunikační dovednosti, empatii • rutinní obsluhu kancelářské techniky • ŘP sk. B (aktivní řidič/řidička - nutné) • "selský rozum"

Učitel Zuš

Dobrý den,
chtěla bych se ucházet o pozici učitelky s výtvarným zaměřením. Práci hledám od období /září 2019.
Výtvarnému oboru se věnuji již řadu let, od dětství jsem docházela do výtvarných kurzů, kde jsem absolvovala základní vzdělání ve výtvarném oboru. Následně jsem vystudovala na Střední uměleckoprůmyslové škole – obor Užité malířství s maturitním vzděláním, posléze jsem pokračovala ve vlastním rozvoji na Univerzitě Karlově s dvouoborovým zaměřením: Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání ZuŠ, ZŠ a SŠ a druhý obor: Pedagogika s bakalářským titulem.
Posléze jsem po dobu jednoho semestru studovala na UJEP magisterské studium Výtvarné kultury, které jsem přerušila kvůli mému současnému zaměstnání ve specializované základní škole Poznaňská při Psychiatrické nemocnici v Bohnicích, kde působím jako vychovatelka, asistentka pedagoga, pedagog výtvarné výchovy a pracovních činností.
Mimo jiné jsem držitelem certifikátu pro Keramickou výuku kroužků. Před svým současným zaměstnáním jsem učila také na ZŠ a v MŠ výtvarnou výchovu. Vedu víkendové kurzy a semináře pro rodiče s dětmi a pro dospělé.
Dále se zaměřuji na malování na obličej (facepainting), na tělo (bodypainting) a malbu na tradiční plátno nebo omítku. Více může vidět v mém portfoliu na: https://www.facebook.com/denisajurcova.cz/
A také na webu:
www.denisajurcova.cz

Region : Praha
Telefon : 605058052
Web : www.denisajurcova.cz
Email : d.jurcova@seznam.cz
Datum vložení : 13:50 11.02.2019Detail >>

STUDENTKU, PANÍ UČITELKU

Nabízíme brigádu v malé anglicko - české MŠ v Praze 9 - Satalice (13 min od Masaryk. nebo Hl.nadr) Pro děti 2-5 let, 10-15 hod/týdně nebo dle domluvy. Angličtina vítána. Info na littlemeskolka@gmail.com. Děkuji

Region : Praha
Telefon : 776240018
Email : littlemeskolka@gmail.com

Svářeč

svařování TIG drobných dílců (dveřní madla) z nerezových profilů a trubek +pomocné zámečnické práce (příprava výrobků ke svařování)

Region : Blansko
Telefon : 733531651
Web : www.beryl.cz
Email : beryl@beryl.cz

Ochrana

Muž 39 let hledá brigádu, DPP. Mám zájem o práci u bezpečnostní agentury. Mnoholetá praxe na bezpečnostním velíně banky-vedoucí směny. Středoškolské vzdělání s maturitou, certifikát, řidičský průkaz, CCTV, PC, EPS, EZS. Nabízím spolehlivost, učím se rychle. Velín, dohledové centrum CCTV, možno 24/h. Děkuji za každou seriozní nabídku. (Prosím o stručné info o nabízeném pozici).

Region : Praha
Telefon : 733 429 070
Email : fajnbrigada@mujmail.cz

Učitelka MŠ Zvíkov

Hledáme zástup za učitelku mateřské školy Zvíkov po dobu nemoci cca 1 měsíc. Mzda dle dohody cca 140,- Kč/hod. Nástup ihned.

Region : České Budějovice
Telefon : 387984881
Email : zsstepanovice.ucetni@email.cz

Ostraha

Muž 39 let hledá brigádu, DPP. Mám zájem o práci u bezpečnostní agentury. Mnoholetá praxe na bezpečnostním velíně banky-vedoucí směny. Středoškolské vzdělání s maturitou, certifikát, řidičský průkaz, CCTV, PC, EPS, EZS. Nabízím spolehlivost, učím se rychle. Velín, dohledové centrum CCTV,možné 24/h. Děkuji za každou seriozní nabídku. (Prosím o stručné info o nabízeném pozici).

Email : newjob@post.cz

Technik - příprava akcí - údržbář

Náplň práce: příprava prostor pro vzdělávací a kulturní akce, obsluha konferenční techniky, drobné údržbářské práce. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu, manuální zručnost,ochotu pracovat na dvě směny a občas o víkendu.

Region : Pardubice
Email : cerna@dtpce.cz

HLAVNÍ ÚČETNÍ

•vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví) •znalost příspěvkové organizace výhodou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou •znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit

Region : Praha
Telefon : 242 456 119
Web : www.skolahostiovar.cz
Email : katerina.palaskova@skolahostivar.cz

FINANČNÍ ÚČETNÍ - PROJEKTY

•vzdělání SŠ ekonomického zaměření ukončené maturitou (maturita z účetnictví) •znalost příspěvkové organizace výhodou •praxe v oboru min. 2 roky podmínkou •znalost zákona o účetnictví, znalost DPH, znalost problematiky čerpání evropských fondů •flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.

Web : www.skolahostivar.cz

chůva

Do jeslí v Praze hledáme milou, spolehlivou tetu - chůvu, která bude mít kladný vztah k dětem, dokáže je zaujmout a zabavit a zároveň doplní náš přátelský kolektiv. :)

Region : Praha
Email : jeslepraha@volny.cz

VEDOUCÍ VYCHOVATEL/KA na DOMOVĚ MLÁDEŽE

•Vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění (§16 zákona 563/2004 Sb.), střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší v oboru vychovatel nebo pedagog volného času. •Zdravotní způsobilost pro výkon funkce. •Bezúhonnost (bez záznamu v Rejstříku trestů). •Organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost MS OFFICE. •Schopnost týmové spolupráce, flexibilita, samostatnost. •Zvládání stresových situací. •Praxe s vedením týmu a mládeží vítána.

VEDOUCÍ SEKRETARIÁTU - ASISTENTKA ŘEDITELE ŠKOLY

•vzdělání min. středoškolské ukončené maturitou •praxe v oboru min. 5 let výhodou •výhodou znalost zákona č.500/2004 Sb. SPRÁVNÍ ŘÁD (SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ) •znalost MS OFFICE na velmi dobré úrovni •trestní bezúhonnost •administrativní PRECIZNOST, SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST, PŘESNOST •kultivovaný verbální a písemný projev, dobré organizační a komunikační schopnosti, logické myšlení, příjemné vystupování

Obsluha stánku s občerstvením

Region : Beroun
Telefon : 728924900
Email : jana.davidova@email.cz

chůva, školnice, úklid

Dobrý den,

Hledám práci jako chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky nebo školnice do MŠ v Praze. Nástup možný v polovině dubna 2019, momentálně pracuji v Ostravě.
Praxe na pozici školnice 4 roky, mám kvalifikaci pro výkon práci Chůvy.

Děkuji za nabídky.

S pozdravem
Petra Takáčová
takacova.petra@seznam.cz

Region : Praha
Email : takacova.petra@seznam.cz
Datum vložení : 08:59 11.02.2019Detail >>

Odborný prodejce v prodejně nářadí

Přímý prodej zboží, odborné poradenství a komunikace se zákazníky, objednávání zboží, vstřícnost, spolehlivost

Web : http://www.schierer.cz/
Email : schierer@schierer.cz