Zobrazení dnes: 13631
Zobrazení včera: 13844
Zobrazení 2018: 4219841
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59041879

Učitel/ka ve firemní školce

Dobrý den, nabízíme volné místo učitele/učitelky MŠ v Univerzitní základní škole a mateřské škole Lvíčata v Praze 6 Dejvicích.

Region : Praha
Telefon : 728474767
Email : jirina.marikova@cvut.cz

Flexibilní práce 5-15tis. měs

Co požadujeme: Min. středoškolské vzdělání/ vyučen/a Zodpovědnost Chuť učit se novým věcem Chuť věnovat práci v průměru 2-3 hodiny denně Chuť pracovat v úžasném a prosperujícím týmu, který si jde tvrdě za svým snem Pokud Vás nabídka zaujala a chtěli byste se dozvědět více informací, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

Region : Praha
Email : danielapesakova1@obemail.com

Ponuka úveru medzi vážnym a čestným jednotlivcom

Banka vás odmietla, pretože váš kredit sa nesplní nie podľa ich štandardu. Snažíte sa mať svoje vlastné podnikanie, vaše dom, platiť vysvetliteľný dlh, ktorý potrebuje peniaze. Sme skupina osôb s kapitálom, ktoré budú použité na poskytnutie úvery pre ľudí vo finančných ťažkostiach s pomerom 2,5% zľava. môžete nás kontaktovať mailom: nohovatine@gmail.com

Region : Benešov
Email : nohovatine@gmail.com

zednici stukateri

Region : Praha
Email : denisa.sloupova@email.cz

Hledáme p.učitelku

Hledáme hodnou a spolehlivou kolegyni do školky v Praze 5. Nabízíme - dle dohody - celý nebo i kratší úvazek . Nástup možný ihned nebo od listopadu. Máte-li zájem, zašlete CV, rádi se s Vámi osobně setkáme. Děkujeme.

Region : Praha
Email : terka66@centrum.cz

Zkusena ucitelka

Cz Prahy , co ma co nabidnout, hleda misto v materske skole , nejradeji u starsich deti. Tel.731569542

Vychovatelka,učitelka

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 737179798
Email : luciechybidziurova@seznam.cz
Datum vložení : 16:13 04.10.2018Detail >>

Elektromechanik

- praxi (ideálně v oboru automatizace) - spolehlivost - zodpovědnost - platnou vyhlášku 50 - ŘP sk.B

Region : Česká Lípa
Telefon : 601131780
Web : www.d2automation.cz
Email : sarka.cikankova@d2g.cz

Mechanik

- manuální zručnost - spolehlivost - zodpovědnost - chuť se učit nové věci

Brigáda - příležitostná výpomoc s prací na zahradě

Region : Vsetín
Email : w.dawn@seznam.cz

DĚLNÍK VE SKLADU

*ukončené min. základní vzdělání *praxe výhodou *jeřábnický a vazačský průkaz výhodou (možnost dodělání) *průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou (možnost dodělání) *ŘP sk. B

Region : Olomouc
Web : http://prace.unex.cz/cs
Email : katerina.bajerova@unex.cz

UČITELKA nultého ročníku

Přijmeme třídní učitelku do přípravné třídy v ZŠ na plný úvazek. Velmi malý počet dětí, přátelský kolektiv, hezká pracovní doba. Lokalita Praha 4 (12)

pomocná kuchařka

Mateřská školka Magnitogorská 1430/14, Praha 10-Vršovice přijme pomocnou sílu do kuchyně na hlavní pracovní poměr.

Region : Praha
Telefon : 605 289 971
Email : jidelna@msmagnitogorska.cz
Datum vložení : 13:05 04.10.2018Detail >>

Prodejce módních doplňků

Příjemné vystupování Spolehlivost

Region : Liberec
Telefon : 607130789
Email : Tynna.Horackova@seznam.cz

Prodejce elektronických cigaret

Spolehlivost Příjemné vystupování

Region : Liberecký

Brusič Frýdek-Místek

Náplň práce: • Broušení, chystaní materiálu pro svářeče zámečníky, skládaní Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravovaní v kantýně • Ubytování Plat: HPP:130 Kč, OSVČ 190 Kč

Telefon : 732177799
Email : nabor@shjobs.cz

Zámečník Frýdek-Místek

Náplň práce: • Skládaní, chystaní, příprava pro svářeče Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravovaní v kantýně • Ubytování Plat: HPP: 145 Kč, OSVČ: 200 Kč

Svářeč 135

Náplň Práce: • Svařovaní dle výkresu • Skládaní kusů, bodovaní • Zkouška: zavařit kutak, stupačku, oblouk • Podmínkou – státní svářečská zkouška ČSN EN ISO 9606-1, metoda svařování 135/138, na plechu nebo trubce D větší 25 mm, typ svaru BW/FW, přídavný materiál FM1/FM2 • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Požadujeme: • Platné certifikáty, praxe v obore, samostatnost, flexibilita • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravování v kantýně • Ubytování HPP: 180 (po zkušební době) 190 Kč, OSVČ: 230 (po zkušební době) – 240 Kč

<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172   173   174   175   176   177   178   179   180   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   209   210   211   212   213   214   215   216   217   218   219   220   221   222   223   224   225   226   227   228   229   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252  >>