Zobrazení dnes: 11942
Zobrazení včera: 11249
Zobrazení 2018: 3525412
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 58347450

Administrativní pracovnice

Pracovní náplň: Administrativní práce - práce s PC, zpracování, zadávání a přepisování dat -Formátování dokumentů -Správa emailové komunikace -Vyřizování pochůzek -Správa kalendáře -Zadavání dat z výroby -Další kancelářské činnosti Požadujeme: znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook - vše na pokročilé úrovni) - řidičský průkaz - spolehlivost - systematičnost - reprezentativní vystupování

Region : Česká Lípa
Web : www.awec.cz
Email : kircunova@awecnorth.cz

Mateřská škola přijme asistenta pedagoga

Mateřská škola U Vysočanského pivovaru v Praze 9 přijme od 1.9.2018 asistenta pedagoga na 0,5 pracovního úvazku, tj. 4 hodiny denně. Zájemci/zajemkyně o tuto pracovní pozici se mohou hlásit na e-mailové adresy: zastupkyne@msupivovaru.cz nebo info@msupivovaru.cz. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Region : Praha
Telefon : 283891162
Email : zastupkyne@msupivovaru.cz

Seřizovač CNC strojů

Pracovní náplň: Opravy a seřizování CNC strojů v sériové výrobě a provádění programových korekcí. Preventivní údržba strojního parku. Péče o nástroje a jejich výměna. Požadujeme: čistý trestní rejstřík - technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem. - odbornou praxi - základní uživatelská znalost PC, MS Office.

Hodná paní na uklid

Do naší Mateřské školky na Praze 10 hledáme paní na úklid. Pouze na 4 hodiny.
Nástup od září.

Region : Praha
Telefon : 722974309
Email : skolnice@vladivostocka.cz

Asistentka

Práci v přátelském kolektivu, moderní a příjemné prostředí - nové kanceláře i výrobní prostory. -Férové a čestné jednání. Ochota vedení vyjít pracovníkům vstříc. Rodinný kolektiv. -Parkování zdarma u sídla společnosti, moderní a příjemné zaměstnanecké zázemí (venkovní posezení, aj. - rozšiřujeme). -Zkušební doba: 3 měsíce - po skončení možnost navýšení mzdy, po skončení smlouvy možnost prodloužení. -Možnost karierního růstu a vzdělávání se - logistik / manažer pro logistiku - s následným odpovídajícím nárůstem mzdy. -Pracovní doba od 7:00 hod. - 15:30 hod. -Měsíční odměna až 3.000 Kč, měsíční příspěvek na dojíždění (od vzdálenosti 20 km, každých 20 km / 1000 Kč), stravenky za každý odpracovaný den (100 Kč / den), pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, možnost vzdělávání se, účast na externích kurzech aj., možnost kariérního růstu, navyšování mzdy, služební notebook, služební telefon (možnost zdarma využívat i pro soukromé účely).

číšník/servírka

Spolehlivost, loajalitu...

Region : České Budějovice
Telefon : 776158576
Email : sera.anna@email.cz

Hledáme výpomoc či chůvu/hospodyni...

Do školky na Praze 4- Brumlovce hledáme hospodyni/chůvu na HPP či výpomoc na dopoledne, spíše odpoledne.

Školka je zřízena pro 24 dětí ve věku 1-5 let.

Požadujeme:
- pedagogické vzdělání do MŠ
- zdravotnické vzdělání
- akreditovaný kurz chůvy s kódem 69-017-M

Nabízíme:
- smlouvu na HPP či DPP
- tolerance vůči probíhajícímu studiu
- možnost dalšího vzdělávání
- stravu na pracovišti zdarma
- dovolená + sick days v případě HPP

Náplň práce:

- výpomoc u dětí ve školce či na výletech
- dej stravy
- úklid provozovny

V případě zájmu zašlete své CV na email: veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Region : Praha
Telefon : 773665885
Email : veronika.nemcova@firemniskolky.cz

Pomocník do kuchyně

Na letní tábor „U Kateřiny“ ve Štramberku hledáme pomocníky do kuchyně a na úklid - 2 osoby Strava a ubytování zajištěno, min. 17 let. NÁSTUP IHNED turnus: 13. 8. - 25. 8. 2018 Ing. Martina Novobilská +420 603 296 364 novobilskamartina@novos.cz

Region : NovýJičín
Telefon : 603296364
Web : www.ukateriny.cz
Email : novobilskamartina@novos.cz

Masér/ka, kosmetička

Jsme rodinné studio a hledáme do týmu fajn kolegy, kteří se nebojí práce s lidmi.

Region : Brno-město
Web : http://www.studio-ala-shop.wbs.cz/
Email : studio.ala@email.cz

Elektrotechnik - technolog

SŠ elektrotechnického zaměření, znalost AJ výhodou Pracovní náplň: sestavování a oživování řídících modulů pro ruční nářadí údržba a nastavování testovacích přípravků pro elektroniky

Region : Jihočeský
Telefon : 383415380
Web : tesla-blatna.cz
Email : ozanakova@tesla-blatna.cz

Elektrotechnik - programátor

VŠ/SŠ Elektrotechnického zaměření, může být i absolvent, znalost AJ výhodou. Pracovní náplň: programování a údržba osazovacích automatů programování AOI zařízení – (optická kontrola součástek) zajišťování kvality výroby

Asistentka pedagoga

Dobrý den, od nového školního roku hledám volné místo asistentky pedagoga v MŠ nebo ZŠ v Táboře, Sezimově Ústí, Mladé Vožici nebo blízkém okolí těchto měst.
Kvalifikaci splňuji. Praxi na výše uvedené pozici mám přes tři roky.
Na ZŠ možno v kombinaci s prací v družině.
V případě zájmu Vám ráda zašlu životopis.

Region : Tábor
Telefon : 737147389
Email : loudova.pet@seznam.cz

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SKLADU

Požadavky: ÚSO nebo střední škola s maturitou praxe ve skladu komunikativnost, spolehlivost týmovou práci a kreativitu pozitivní osobnost s dobrým timemanagmentem a organizačními schopnostmi časová flexibilita a odolnost vůči stresu

Region : Plzeňský
Telefon : 800 128 128
Email : nabor@awaglobal.cz

Hledáme paní učitelku a asistenta pedagoga

Hledáme učitelku mateřské školy a asistenta pedagoga do mateřské školy v pražské městské části Praha - Újezd u Průhonic.(MŠ Formanská a MŠ Vodnická). Kvalifikovaní mají přednost, ale práce je vhodná i pro studentky v obou oborech. Studium umožníme.
Nabízíme plný i částečný úvazek. Přijďte se podívat do nové MŠ, těšíme se na Vás.
Prosím zasílejte životopisy.
Dobrá dostupnost autobusy MHD 136, 213, 363.
Nástup od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz

Mateřská škola TROJLÍSTEK

Mateřská škola TROJLÍSTEK, pobočka Sázavská 5 , Praha 2 hledá kvalifikovanou učitelku do předškolní třídy, hudební zaměření vitano. Nástup přípravný týden dle dohody.Životopis na e-mail. Pohovor 27.8. 2018 mezi 11-12 hod na pobočce Sázavská 5.

Region : Praha
Email : sazavska.trojlistek@seznam.cz

asistentka pedagoga, pomocná síla

Hledám práci jako asistentka pedagoga v Praze, nejlépe Praha 8,9. Mám středoškolské vzdělání s maturitou, na kurz pro asistenty jsem zapsaná od listopadu. Zatím by mi vyhovoval částečný úvazek - dle dohody. Příp. mohu pracovat jako uklízečka, pomocná síla k dětem. Děkuji za nabídky.

Region : Praha
Email : kyslikova.jarka@seznam.cz

Nabídka práce vychovatelka ŠD, asistentka, učitelka 1. stupeň

ZŠ Bítovská Praha 4 hledá vychovatelku do ŠD, asistentky, učitelku 1. stupně s nástupem ihned. Informace na webových stránkách školy.

Kouč pro zdarvý životní styl

-Věk nad 18 let -Zájem o obor zdravé výživy -Komunikativnost, samostatnost -Ochotu vzdělávat se -Aktivní přístup k práci

Region : Hodonín
Email : pracevhodonine@gmail.com

paní na úklid

Do mateřské školy Praha 8, Libčická 6 hledáme paní na výpomoc do výdejny jídla. Nabízíme částečný úvazek 0,4.

Region : Praha
Telefon : 737510750
Email : mslibcicka@seznam.cz