Zobrazení dnes: 12043
Zobrazení včera: 13373
Zobrazení 2018: 1636786
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 56458824

Hledáme realitní manažery a makléře

Pro kancelář ve Frýdku - Místku, hledáme nové kolegy, na pozici realitní manažer, makléř. Aktivní z Vás podpoříme částkou 45.000,-Kč Volejte: 775 774 644

Region : Frýdek-Místek
Telefon : 775774644
Datum vložení : 22.03 14:49 - 2018

Insolvenční správce a advokát hledá na poloviční až ¾ úvazek spolehlivou sekretářku do kanceláře v Praze 4 - Podolí

Obsahem pracovní náplně je vedení kanceláře advokáta a insolvenčního správce, zejména pak vyřizování, přijímání, odesílání a evidování běžné korespondence, organizace chodu kanceláře, vyřizování telefonické, faxové a emailové komunikace kanceláře, organizace spisové agendy, administrativní podpora a zajištění vnitřní komunikace s pracovníky kanceláře a další práce dle pokynů zaměstnavatele. Požadavky: pečlivost, spolehlivost, znalost práce na PC (textový editor) Kontakt: fischer@ak-fischer.cz

Region : Praha
Datum vložení : 22.03 14:45 - 2018

Zdravotní sestra

Dobrý den, jsem vystudovaná zdravotní sestra s praxí v administrativě ale také jako sestra v soukr školce, dozor v dětském koutku, účastnila jsem se jako výchovný pracovník pobytů pro chronicky nemocné děti a vedla jsem plavecké kurzy pro děti od 2 let.
V tuto chvíli jsem po rodičovské dovolené a hledám místo v jesličkách či školce. Ideální by bylo, aby zařízení mohla navštěvovat i má dvouletá dcera.

Děkuji za vaše nabídky.😀

Region : Praha
Email : l.zoulova@seznam.cz
Datum vložení : 22.03 13:45 - 2018

Zdravotní sestra v Německu + jazykový kurz

Podle úrovně znalosti německého jazyka se budete účastnit jazykového kurzu. V průběhu bezplatných kurzů německého jazyka do úrovně A2 od nás dostanete finanční podporu 300€ měsíčně. Tento intenzivní kurz trvá 2 - 4 měsíce a uskuteční se v Drážďanech. Poplatky spojené s příjezdem do Drážďan Vám uhradíme. Po ukončení kurzu A2 s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu s 20 hodinovou týdenní pracovní dobou jako ošetřovatelka. Vyděláte si cca 650€ čistého. Třikrát týdně se budete nadále zdarma účastnit německého kurzu do úrovně B2. Kurz bude zakončen jazykovou zkouškou, která je nutná k uznání Vašeho diplomu v Německu. Po uznání diplomu všeobecné zdravotní sestry s Vámi uzavřeme pracovní smlouvu na plný úvazek (cca 35 hodin týdně), vyděláte si cca 1250€ čistého. Po celou dobu je Vám bezplatně zprostředkováno ubytování v Drážďanech. Ozvěte se nám – tohle je Vaše šance! Kontaktujte nás od pondělí do pátku od 08:00 do 17:00 hodin. Účast na kurzu je omezená. O termínech se prosím informujte emailem nebo telefonicky. Práce je určená i čerstvým absolventům! Vyžadujeme: Diplom: Bakalář (Bc.): studijní program ošetřovatelství, obor všeobecná sestra nebo Diplomovaný specialista (DiS.): obor diplomovaná všeobecná sestra Nabízíme Vám: • Ubytování zdarma • Bezplatný kurz německého jazyka • Měsíční jízdenku po Drážďanech • Cestovní připojištění • Příplatky za: noční, víkendy, svátky a přesčasy • Osobní zákaznickou podporu v rodném jazyce Naše kontakty jsou Vaší šancí!

Region : Teplice
Telefon : +49 0152 08578468
Email : bandruskivova@personalservice-alpha.de

Datum vložení : 22.03 13:35 - 2018

Hledáme učitelku do MŠ

Hledáme paní učitelku do MŠ Praha Kolovraty na celý úvazek od 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 267 711 342
Web : www.mskolovraty.cz
Email : skolka.kolovraty@seznam.cz
Datum vložení : 22.03 13:06 - 2018

Hledáme učitelku

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá učitelku na celý úvazek, může být i nekvalifikovaná, převážně na odpolední službu. Zástup za MD. Možnost prodloužení pracovního poměru. Nástup 27.8.2018.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni
Datum vložení : 22.03 12:36 - 2018

Hledáme asistenta pedagoga

MŠ Sluneční (Praha 10 - Uhříněves) hledá asistenta pedagoga na 0,50 úvazku k dítěti se čtvrtým stupněm podpůrného opatření. Nástup ihned.

Email : info@msslunecni.cz
Datum vložení : 22.03 12:31 - 2018

Učitelka MŠ Praha 6

Mateřská škola Motýlek na Praze 6 hledá učitelku na zástup za učitelku po dobu neschopnosti.

Region : Praha
Telefon : 602113500
Web : www.materskaskolamotylek.cz
Email : ms.motylek@centrum.cz
Datum vložení : 22.03 11:33 - 2018

Specialista inkasního oddělení

- Minimálně , SŠ nebo odborné vyučení s maturitou - Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne však podmínkou - Jasný, srozumitelný a příjemný projev - Znalost ČJ - mluvená i psaná forma - Základní znalost práce na PC - Vytrvalost a nadšení

Region : Praha
Email : matyas.fiala@de-vries-justitia.cz
Datum vložení : 22.03 11:28 - 2018

Provozní a uklizečka v Ekoškolce Rozárce

Ekocentrum Podhoubí hledá uklízečku a provozní do Ekoškolky Rozárky, soukromé školky s ekologicky orientovanou výukou. termín nástupu: duben/květen 2018 místo práce: pobočka Praha – Troja typ úvazku: 1,0 finanční ohodnocení: 17 000 - 20 000 Kč náplň práce: - běžný denní úklid prostor školky (vytírání, zametání, mytí sociálních zařízení, utření prachu, praní dětského povlečení a ručníků, úklid kuchyně,…) - pomoc se servírováním oběda, úklid kuchyně - příprava dopoledních i odpoledních svačin (sestavování jídelníčku, objednávání závozů, výroba svačin) - pomoc s údržbou zahrady - další drobná údržba (výměna žárovek, dotahování klik, sekání zahrady,…) - občasná pomoc u dětí (pomoc s dětmi při oblékání a odchodu ven apod.) požadujeme: - pečlivost a spolehlivost při úklidu - vztah ke zdravému stravování - praxi s úklidem či provozem školky výhodou - kladný vztah k dětem - ochotu spolupracovat s týmem Ekoškolky Rozárky

Region : Praha
Web : www.podhoubi.cz
Email : eva.surova@podhoubi.cz
Datum vložení : 22.03 11:04 - 2018

Zedník a pomocný dělník

Požadujeme vyučení v oboru nebo zkušenosti v profesi, vhodný zdravotní stav, výhodou ŘP sk. B.

Region : Zlínský
Telefon : 739 467 387
Datum vložení : 22.03 09:59 - 2018

Operátor/ka ve výrobě AUTOMOTIVE

Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocení • možnost ubytování • platové podmínky až 23 000 Kč • možnost týdenních záloh • pozice vhodná pro muže, ženy i páry • stabilní zaměstnání na HPP včetně kariérního růstu

Region : Pardubice
Telefon : 727921815
Email : geislerova@pavmart-psv.cz
Datum vložení : 22.03 08:38 - 2018

hledám práci ve strakonicich

Hldám praci ve Strakonicích, je mi 60 let. Praci nejlepe jako uklizečka, práci jsem vykonaval více než 30. let. Jiná práce, brigada mi nevadí . Jen vážné . Prosím pište pouze na e-mail. děkuji

Region : Strakonice
Telefon : 7236114463
Email : zdenekstindl@seznam.cz
Datum vložení : 22.03 07:43 - 2018

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme vychovatelku do ŠD

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme ihned vychovatele/ku do ŠD.

Požadavky: Kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících.
Osobní pohovor nutný.
Nástup možný ihned!

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 21.03 23:48 - 2018

Asistent pedagoga

Od září 2018 poptávám pozici asistenta pedagoga či vychovatele v MŠ, ZŠ. Mám zákonem požadovanou kvalifikaci a 4 roky praxe na této pozici.

Region : Praha
Telefon : 607148601
Email : sator@seznam.cz
Datum vložení : 21.03 20:58 - 2018

Richard Tonik

Potřebujete financování pro váš domov, pro vaši firmu, pro nákup automobilů, nákup motocyklů, pro vytváření vlastního podnikání, pro vaše osobní potřeby, bezpochyby. Poskytuji osobní úvěry v rozmezí od 10000 Kč do 60.000.000,00 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Bez ohledu na výši. Uveďte ve svých žádostech o půjčku přesnou částku, kterou chcete požádat, a datum splacení. Prosíme nám napište nám své osobní půjčky emailem: Richardtonik18@gmail.com WhatsApp: 16104743921

Region : Praha
Telefon : +16104743921
Email : Richardtonik18@gmail.com
Datum vložení : 21.03 20:04 - 2018

Řidič

Hledám práci řidiče pro menší vozidlo, dodávka, řidičská skupina B , rozvoz zboží a podobně .

Region : Plzeňský
Telefon : 606983158
Datum vložení : 21.03 19:41 - 2018

květinářka, aranžérka

Dobrý den, hledám práci v oboru květinářka, floristka, aranžérka, Praha. Je mi 42 let, vystudovala jsem zahradnickou školu a mám aranžérský kurz .Mám 17.let praxe. Vlastním řidičský průkaz skupiny B. Možnost nástupu od července 2018. Předem děkuji za nabídky Křížová

Region : Praha
Telefon : 602494691
Email : marcela.75@seznam.cz
Datum vložení : 21.03 19:16 - 2018

Najdou se šikovné paní učitelky?

Hledáme 2 šikovné kvalifikované učitelky do MŠ na sídlišti v Praze 9 na Proseku s nástupem od září 2018.
Nabízíme práci na celý úvazek a dále na 3/4 úvazku.
Zájemci, své životopisy zasílejte na: info@msveltruska.cz

Region : Praha
Telefon : 608780788
Web : www.msveltruska.cz
Email : info@msveltruska.cz
Datum vložení : 21.03 17:46 - 2018