Zobrazení dnes: 5698
Zobrazení včera: 10971
Zobrazení 2019: 1720669
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61380092

Chůva v dětské skupině

Náplň práce: Pečující osoba OP Z projektu Provoz dětské skupiny Realizace výchovy a péče v Dětské skupině Proíčekk dle Plánu výchovy a péče. Dodržování Provozního řádu Dětské skupiny Profíček a pravidel dotace z OP Z. Komunikace s projektovým manažerem/vedoucím a provozovatelem Dětské skupiny Profíček. Asistence a spolupráce při kontrolách na místě. Požadavky: Jedna z uvedených možností: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách, nebo odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy nebo vychovatele, nebo profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, nebo odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře. časová flexibilita, praxe v oboru nejméně 1 rok, zdravotní způsobilost, čistý trestní rejstřík, samostatnost i schopnost práce v týmu, spolehlivost, pečlivost, vysoká míra odpovědnosti, analytické myšlení, orientace na detail, ochota učit se nové věci.

Region : Cheb
Telefon : 608890650
Web : www.proficek.cz
Email : dsproficek@seznam.cz

Hledám práci úklid či pomocná kuchařka na částečný úvazek na Praze 5,13`

Hledám práci úklid či pomocná kuchařka na částečný úvazek na Praze 5,13

Region : Praha
Email : gabcarekenova@seznam.cz

pomocná kuchařka ve školní jídelně

MŠ a ZŠ Praha 6 ,hledá kuchařku nebo pomocnou sílu.Nevyučenou zaučíme.
Nástup květen 2019
Nabízíme 25 dní dovolené
Příspěvky na obědy
Firemní benefity

Region : Praha
Telefon : 723812539
Email : rfraczykova@seznam.cz

Cukrářka klasických dezertů

Do cukrárny v centru Prahy hledáme paní na pečení klasických dezertů a produktů jako je štrůdl, bábovka, cheesecake a dále i korpusy na různé dezerty. Na vše máme své recepty, zkušenost s pečením je ale důležitá. Pokud jste se ve výše uvedeném textu našla, budeme se moc těšit na Váš životopis. Požadujeme: Praxe na pozici cukrářky Učenlivost Časová flexibilita Fair play

Region : Praha
Telefon : 774605473
Web : https://ifcafe.cz/
Email : styblova@ifcafe.cz

Operátor výroby chladicích zařízení (nástup přímo do kmene)

Spolehlivost Znalost práce dle zakázkového listu Manuální zručnost (práce s nářadím) Ochotu pracovat na 2-3 směny (po-pá) Ochotu dojíždět

Region : Plzeň-město
Telefon : 727979091
Web : www.agenturatriangle.cz
Email : nabor@agenturatriangle.cz

Email : h.hromiakova@seznam.cz

Kuchařka MŠ

Vyučená kuchařka s 32 letou praxí hledá práci v kuchyni MŠ...

Region : Praha
Telefon : 732264255
Email : tynacerna.tne@gmail.com

Kuchařka MŠ

Jsem vyučená kuchařka s 32 letou praxí a hledám práci nejlépe v kuchyni MŠ... V případě zájmu mě prosím kontaktujte na telefonním čísle 732264255, nebo emailu tynacerna.tne@gmail.com

Milí manželský pár hľadá opatrovateľku

Ponuka opatrovania s nástupom od 15.03.2019 Rodina B. z Neupotzu, 23 km od Karlsruhe Plat: 1600 € netto/ mesačne, + 155 € veľkonočný bonus Pracovná zmluva Nástup: 15.3.2019 Turnus: 1 mesiac Pacient: pán 88- ročný, 165 cm, 70 kg, prekonal srdcový infarkt, pohybuje sa pomocou rolátora, stupeň opatrovania 3 Pani 88- ročná, začiatočná demencia, diabetes, stupeň opatrovania 3, pohybuje sa pomocou rolátora Ďalšie informácie: bývajú v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet je k dispozícii KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, email: register@euprogres.sk, www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 421908737303
Email : register@euprogres.sk

Region : Písek

Vedoucí prodejny

Na prodejnu Žarošická 26 (vase-krmivo.cz) hledáme aktivního člověka se zájmem o chovatelství, samostatného a zodpovědného. Požadujeme alespoň nějaké znalosti oboru, aktivní přístup, flexibilitu.

Region : Brno-město
Telefon : 739 854 814
Web : https://www.vase-krmivo.cz/
Email : info@vase-krmivo.cz

Brigáda

Dobrý den sháním brigádu po případě vpp ve školce jeslickach. Úklid, svacinařka, výpomoc s dětmi. Mám praxi ve školce Výpomoc s obědy úklid, svacinařka ,praxe s dětmi 0-4r děti mám ráda . Hledem práci s možností mít 2 letou dceru sebou v práci a mohla se zapojit do chodu skolky . Jsem samostatná, zodpovědná, pracovitá.Po čase bych ráda práci měla na hpp. Dekuji

Region : Praha
Telefon : 607829129
Email : Veronika.zidova@seznam.cz

Pečovatelka do jeslí, 6h denně, pracovní smlouva

Pečovatelka/chůva/zdravotní sestra do jeslí

Náplň práce:
Péče a vedení dětí hravou a kreativní formou vycházející s pedagogiky Respektovat a být respektován
Příprava a realizace výchovných a vzdělávacích činností
Analýza věkových i individuálních potřeb dětí
Komunikace s rodiči a dětmi (v českém i anglickém jazyce!)
Sledování, kontrola a hodnocení výsledků vzdělávacího programu

Nabízíme:

Práce na částečný úvazek 6h denně(střídání směn v čase od 8 do 18h)
Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
Možnost seberealizace
Další vzdělávání, kurzy a školení
Občertvení na pracovišti
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů

Požadujeme:

Zájem o dlouhodobou spolupráci!!
Zdravotnické nebo sociální vzdělání, či kurz chůvy!!
Pokročilá znalost anglického jazyka (min. B1)
Nadšení a zájem o práci s dětmi jesličkového věku (1 – 3 roky)
Spolehlivost, zodpovědnost, kreativitu a flexibilitu
Profesionalitu, přátelskou, laskavou a energickou povahu, organizační schopnosti

Nástup 1.5.2019

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání průvodního dopisu a Vašeho CV.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!:)

Region : Praha
Web : www.skolkamalvina.cz
Email : a.frimlova@skolkamalvina.cz

Operátor výroby

Přijmeme operátory do výroby profilů. Požadujeme vyučení v oboru strojní zámečník, automechanik apod., ŘP sk. C výhodou. Životopisy zasílejte na email: info@czprofil.com nebo kontaktujte tel. +420 602 529 150

Region : Zlínský
Telefon : 602529150
Email : info@montelope.info

MANAŽERA VÝROBY / VÝROBNÍHO ŘEDITELE

 VOŠ / VŠ vzdělání technického zaměření  2 roky praxe v oboru  znalost práce s PC  proaktivní přístup  organizační schopnosti  schopnost vést a motivovat podřízené

Region : Uherské Hradiště

Provozní rekreačního střediska

Do rekreačního střediska v Bílých Karpatech přijmeme provozního s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost bydlení. Bližší informace na tel.602529150

Web : www.motelope.info

Samostatný prodejce zájezdů

Zkušenosti v prodeji služeb zákazníkům, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, příjemné vystupování a dobrou orientaci na internetu a PC. Praxe v CK/CA výhodou! Náplň práce: prodej zájezdů CK, komunikace s klienty, aktivní oslovování klientů telefonicky a e-mailem, administrativa, práce s rezervačním systémem CK, zpracování nabídek / letáků do výlohy. ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA: fm@kmtravel.cz

Email : fm@kmtravel.cz

Číšník/servírka

Do Staroplzenecké restaurace přijmeme číšníka/servírku. Baví tě práce s lidmi? Tak přijď k nám do našeho super kolektivu! :) Nadstandartní platové ohodnocení. Směny krátký/dlouhý týden. Více info na tel.: 777 047 142 nebo email: karolina.zajickova@seznam.cz

Region : Plzeňský
Telefon : 777047142
Email : karolina.zajickova@seznam.cz

Multi level marketing

Region : Pardubický
Telefon : 469674206
Email : jos.email@tiscali.cz

ÚKLID PRO VÁŠ DŮM,ČI BYT

Pokud není úklid zrovna Vaším koníčkem , či nechcete ztrácet Váš volný čas úklidem a přesto chcete mít Vaši domácnost udržovanou a čistou svěřte se do mých rukou. Jsem zodpovědná, pečlivá, pracuji samostatně a můžete se vrátit do krásně uklizené domácnosti . Prosím zavolejte na číslo 777 326 141, okolí Nový Jičín , Ostrava, Olomouc.

Region : Olomouc
Telefon : 777326141
Email : es.eri@email.cz