Zobrazení dnes: 3044
Zobrazení včera: 11750
Zobrazení 2020: 1131782
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 65137951

Noční práce v KFC Praha Gate

Ochota učit se novým věcem Odpovědnost Přátelskost

Region : Praha
Telefon : 720334225
Email : nikola.wanikova@amrest.eu

Ošetřovatel koní, nástup ihned

Jedná se o práci bez ubytování, pro člověka, který má kladný vztah ke koním(zkušenosti nutné) a k dětem, je spolehlivý a důkladný.

Region : Praha
Telefon : 777706587
Web : Ddmpraha.cz/zmrzlik
Email : Zmrzlik@ddmpraha.cz

uklízečka

nabízím práci uklízečky v mateřské škole Praha 9, Kytlická ul. Nástup možný ihned.

Region : Praha
Telefon : 603251952
Web : www.mskytlicka.cz
Email : mskytlicka@seznam.cz

Úklidové práce všeho druhu.

Dobrý požadujeme práce noční i dění.

Region : Brno-město
Telefon : 602605599
Email : lastovkamarek@post.cz

Učitelka MŠ

Hledáme kvalifikovanou učitelku MŠ na částečný úvazek, celkem 7,5 hodiny rozložených do 2-3 dnů.

Region : Blansko
Email : info@zskninice.cz

MAG svářeči/zámečníci, práce na HPP, německá smlouva

Pro našeho klienta sídlícího ve Westfálsku v Německu nedaleko města města Münster hledáme zámečníky a svářeče nerez/železo metodou CO2 MAG pro montáž velkých a těžkých ocelových konstrukčních prvků. Požadujeme: - praxe na pozici svářeče minimálně 3 roky (135/138) - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost a spolehlivost - ochota pracovat na směny - materiál: S235, S355, S690, S960 (rentgen, ultrazvuk), materiál odolný proti opotřebení tloušťka materiálu: 10 až 200 mm, hmotnost: do 60 t - práce podle výkresů, pracovních pokynů a plánů zkoušek - montáž plechových konstrukcí z jednotlivých dílů - sešívání (heftování) a svařování v procesu svařování MAG - NENÍ NUTNÁ ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA (komunikaci mezi mistry výroby a Vámi za

Region : Praha
Telefon : 776466029
Email : veronikaseidl.job@gmail.com

Pedagog v MŠ

ZŠ a MŠ Jaroslava Seiferta Praha 3, přijme do svého kolektivu pedagoga do MŠ a dále asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Nástup možný ihned. Více informací na haklova@skolaseiferta.cz

Region : Praha
Telefon : 777362946
Web : https://skolaseiferta.cz/ms/
Email : haklova@skolaseiferta.cz

Telefonní asistentka s možností home office

-Velmi dobré komunikační dovednosti -Samostatnost, zod­povědnost,pečli­vost, -Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení -Orientace na cíl a dosažení výsledků -Ctižádostivost a touha být tím NEJLEPŠÍM -Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou -Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet).

Telefon : 778546300
Email : info@zavolame.cz

Brigáda

Region : Středočeský
Telefon : 703960283
Email : ammora11@seznam.cz

Hledáme řidiče pro přepravu cizinců na letiště Václava Havla – Transfery

Náplní práce je přeprava osob na letiště V. Havla Jedná se o přepravu osob bez taxametru – smluvní přeprava (NEJSME TAXI) Firemní automobil a zakázky máme zajištěné

Region : Praha
Telefon : 608806202
Email : mrklaus16@gmail.com

Skladník, řidič pro sklad v Kouřimi

Pracovní náplň: * manipulace se zbožím * vychystání zboží k expedici * příjem zboží na sklad * řidič v případě potřeby Požadujeme: * samostatnost, důslednost, zodpovědnost * řidičský průkaz skupiny C * platný profesní průkaz * fyzická zdatnost * zkušenosti s VZV výhodou * zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Region : Kolín
Telefon : 321 783 697
Web : www.gastroinstant.cz
Email : kourim@gastroinstant.cz

ASISTENT/KA PEDAGOGA MŠ

Hledáme zaměstnance na HPP na 30 hodin týdně k integrovanému dítěti do MŠ v Praze 8. Nástup podle dohody. Vhodné pro studenty PdF. Nabízíme pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv a zaměstnanecké výhody. CV zasílejte elektronicky.

Region : Praha
Web : www.chabarovicka.cz
Email : reditelka.ms@chabarovicka.cz

Hledáme paní učitelku

MŠ Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20 hledá paní učitelku (zástup za MD). Nástup ihned.

Region : Praha
Telefon : 737386103
Email : info@msslunecni.cz

Asistentka

Hledáme posilu do kanceláře. Jedná se o administrativní práci. Práce se týká zejména zpracovávání smluv a modelací nabídek. 3-5 dní v týdnu 4-5 hodin. Vhodné pro studenty a ženy na mateřské dovolené.

Region : Mladá Boleslav
Telefon : 774982877
Email : david.kulyk@seznam.cz

péče o maminku

Region : Praha
Telefon : 777131246
Email : 1911jupiter@gmail.com

Lingelfeld práca pre opatrovateľku

Rodina K. z Lingelfeldu cca 51 km od Heidelbergu PLATOVÉ PODMIENKY Plat: 1500 € netto/ mesačne, Turnus: 1 mesiac a viac podľa dohody. Nástup 31.01.2020 OPATROVANÁ OSOBA A DIAGNÓZA Pani – 89 ročná, 75 kg, 168 cm, demencia, inkontinencia, pohybuje sa s pomocou -k dispozícií má vozíček a rolátor , stupeň opatrovania 4 Ďalšie informácie: býva v dome sama, opatrovateľka má vlastnú izbu, internet KONTAKT: Europa Progres . 0908 737 303, register@euprogres.sk www.euprogres.sk

Region : Praha
Telefon : 0908737303
Email : register@euprogres.sk

Brigáda

Charitativní fond, hledá revizora, na několik hodin v měsíci. Vhodné, pro důchodce. Jedná se o práci, se zaměřením na účetnictví. Informace Vám sdělíme na tel.čísle +420 605 945 134

Region : Praha
Telefon : +420 605 945 134

řiič

hledám spolehlivého řidiče sk.B na rozvoz zboží v rámci JMK, přivýdělek na DPP, trestní bezúhonnost, vhodné pro seniory

Region : Znojmo

Mám zájem o místo učitelky v ZŠ (Praha 1, 2, 3, 5, 6, 7)- Přípravná třída, I. třída

Kvalifikovaná učitelka předškolní a mimoškolní pedagogiky (30 let praxe v oboru) hledá uplatnění v PT, nebo I.třída ZŠ.
Vzdělání:
2 letá Zdravotní škola - "Pěstounka v jeslích a ošetřovatelka v nemocnici".
SPGŠ - Předškolní a mimoškolní pedagogika
Během praxe průběžné DVPP.
Zkušenosti:
5 let OSVČ - vedení sportovních kroužků
10 let praxe ve Speciální MŠ.
V případě zájmu zašlu životopis.
Nástup možná dle dohody.
Předem děkuji za nabídky.

Hana Chejnová

Region : Praha
Telefon : 732538956
Email : chejha@seznam.cz

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme

Hledáme pracovníky na pozice:
1. Speciální pedagog
2. Školní psycholog

Úvazek možný na 0, 5 i na 1, 00. Nástup dohodou.

Děkujeme za nabídky.

Region : Praha
Telefon : 775444616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz

Novinky, aktuality

PF - 2017

Děkujeme Všem našim klentům za projevenou přízeň v roce 2016 a těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi v roce 2017

Upozorňujeme všechny klienty, že od 22.12. 2016 - do 2.1.2017 nás můžete kontaktovat pouze na firemních e-mailech. Děkujeme za pochopení.

Datum : 21.12 09:14 - 2016

Nabídka tvorby www