Zobrazení 2019: 1296753

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Stanislav Chudoba-Rotag

Vydavatelství ROTAG už déle než 20let připravuje pro děti předškolního a nižšího školního věku v mateřských a základních školách různé materiály pro jejich výchovu, zábavu a poučení.

Na stránkách vydavatelství najdete písničky na CD, zpěvníky, pohádky na CD s písničkami, pohádkové knížky, hudební besídky určené k nácviku, materiály pro preventivní výchovu, básničky a další zajímavé tituly.
Prohlédněte si stránky www.rotag.cz a budete překvapeni, jejich nabídkou.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 13.03 11:03 - 2019

Kuře, ovečka, zajíc - kreativní tvoření

Najdete na e-shopu www.bd-tova.cz

Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma, při objednávce nad 1 000 Kč dárek.

Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte se, a využijte tak ještě výhodnějších cen.

BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124, 615 00 Brno
(vchod z ulice Filipínského)
e-mail: grmelova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz

Web : bd-tova.cz
Email : grmelova@bd-tova.cz
Datum vložení : 12.03 09:16 - 2019

Programy a akce Českého muzea stříbra v Kutné Hoře pro školy

Web : www.cms-kh.cz
Email : vavruskova@cms-kh.cz
Datum vložení : 06.03 12:06 - 2019

Oživlá laboratoř

Oživlá laboratoř - Alchymická škola volá

Máte pocit, že Vaše žáky a studenty chemie moc nebaví? Třeba ji potřebují jen oživot pár pokusy, které ve školních podmínkách nemůžete dělat. Přiveďte je tedy na naši alchymistickou show a věřte, že kouzlu chemie - byť pod rouškou alchymie, doslova propadnou. Několik efektních pokusů je doplněno spoustou zábavy,a le i informací o době Rudolfínské, historii alchymie atp. Představení hrajeme v alchymistickém sklepě a doporučujeme jej spojit s návštěvou Muzea alchymistů a mágů staré Prahy. Obojí najdete na Jánském vršku 8, Praha 1.

Zájemci volejte: 725 952 652 nbeo pište na mysteriapragensia@gmail.com

Web : www.muzeumalchymistu.cz
Datum vložení : 05.03 15:41 - 2019

Pohádka z Karkulčina košíku

Hravá pohádka plná písniček. Jak to vypadá, když dvě děti najdou na půdě loutkové divadlo? Sehrají si celou pohádku a ještě u toho pobaví plno dětí. Klasickou pohádku s tradičními marionetami si můžete objednat k sobě do školky, nebo přijet do našeho Divadélka Al-iksír na Jánském vršku.

Pro objednání volejte: 725 952 652 nebo pište na divadlo.apropo@gmail.com

Web : www.divadloapropo.cz
Datum vložení : 05.03 15:36 - 2019

OZDRAVNÉ POBYTY - POSLEDNÍ VOLNÉ KAPACITY

Již nyní máme spoustu kapacit na ozdravné pobyty pro rok 2019 rezervované. Pokud máte některý z naších objektů již vytipovaný, neváhejte nás kontaktovat! Dnes si Vám dovolujeme nabídnout Jeseníky. BOHEMALAND je velice vhodný na pořádání ozdravných pobytů a ŠVP. Kapacita hotelu je až 190 lůžek. Více info na našem webu GATTOMÁČEK

Web : www.GATTOMACEK.cz
Email : GATTOM@GATTOM.CZ
Datum vložení : 25.02 15:44 - 2019

Andělé z polyresinu nejrůznější provedení skladem

Nabízíme andělíčky jako dekorace z polyresinu (umělá pryskyřice). Nejrůznější provedení do bytu, na zahradu nebo na hrob skladem.

Tip: andělíčci v dárkové taštičce, nebo magnetický andělíček do auta jako držák parkovacího lístku patří k oblíbeným dárečkům pro blízkou osobu.

Nakoukněte k nám:
www.e-babyland.com

Web : www.e-babyland.com
Email : info@e-babyland.com
Datum vložení : 25.02 11:40 - 2019

ŠKOLNÍ VÝLET DO ČESKÉHO ŠVÝCARSKA SE SLEVOU 10 %

Plánujete školní výlet na květen či červen? Je nejvyšší čas rezervovat právě nyní. Máme pro Vás kompletní nabídku ubytování se stravováním v moderních bungalovech v Děčíně, bráně Českého Švýcarska a k tomu ucelenou nabídku aktivit a výletů pro Vaši třídu. Stačí si jen vybrat.

Pro školy poskytujeme speciální snížené ceny.

Abychom Vám ulehčili výběr a rozhodování připravili jsme slevovou akci na poslední volné termíny.

Zarezervujte si školní pobyt nejpozději do 08. 03. a získejte slevu 10 % ze snížených cen. Výhodněji už nepojedete. kód: "pro školy"

Bungalov

Vyberte si z naší nabídky aktivit a výletů

Web : www.kempdecin.cz
Email : info@kempdecin.cz
Datum vložení : 24.02 22:15 - 2019

Grévin by Chocotopia - muzeum čokolády a voskových figurín - zvýhodněný vstup pro školy - AKCE!

Web : www.chocotopia.cz
Email : info@chocotopia.cz