Zobrazení 2018: 3490169

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Hotel Myacentrum

Nabízíme volné prostory v září a říjnu pro konání adaptačních kurzů a volné termíny v prosinci 2012 na LV se slevou.

Poslední volné termíny v lednu jsou do 14.1.2013 a v únoru po 22.2.2013.

Informace o vlecích na www.podsolanem.cz.

Švajdovi

Web : www,myacentrum.cz
Email : svajdaz@seznam.cz
Datum vložení : 22.08 11:53 - 2012

Letní dětský tábor

Letní tábory - nabídka  ZDE

Web : www.ski-msa.cz
Email : jirivas@seznam.cz
Datum vložení : 17.08 14:53 - 2012

Letní dovolená na poslední chvíli - Hotel Koupaliště Letovice

Letní prázdniny jsou v plném proudu, máte po dovolené a ještě byste rádi někam vyrazili např. na víkend? Vyzkoušejte příjemnou levnou českou dovolenou v našem hotelu. Objednat si můžete ubytování v hotelu nebo v chatkách s plnou penzí nebo polopenzí. Koupaliště je přímo naproti hotelu, stejně jako minigolf, trampolíny, tenisové kurty a rybník. Více najdete na našem webu www.hotel-koupaliste.cz. Rezervace na tel. 732 191 873 nebo na e-mailu info@hotel-koupaliste.cz

Web : http://www.hotel-koupaliste.cz
Email : info@hotel-koupaliste.cz
Datum vložení : 27.07 13:44 - 2012

Magnetická stavebnice - NOVINKY!!!

Nabízíme novinky stavebnice "Magformers", které lze zakoupit i po jednotlivých dílech.

Ukázka nových stavebnic:

Magformers Smart Set 144 dílů

Velkokapacitní balení obsahující celkem 144 dílků Magformers vč. celé řady specificikého příslušenství.

Magformers Brain Up Set 199 dílů

Tento set patří k jedněm z největších. Obsahuje 192 dílků stavebnice Magformers. V tomto balení najdete všechny dostupné tvary Magformers a také doplňky.

Ukázka jednotlivých dílů:

Více informací o stavebnicích - MAGFORMERS naleznete na našem e-shopu.

Web : www.klimesovahracky.cz
Email : objednavky@klimesovahracky.cz
Datum vložení : 04.07 09:56 - 2012

VÝLETY A ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Neváhejte přijet za poznáním panenské přírody a relaxovat na vrcholcích Krkonoš do penzionu s výhledem na Sněžku za jedinečnou cenu 390,- Kč os/noc s polopenzí, pro organizované skupiny cenová kalkulace na míru na vyžádání.

Web : www.vranibouda.cz
Email : vranibouda@email.cz
Datum vložení : 25.06 13:39 - 2012

Hrejte si a rozvíjejte fantazii s obřím plastovým Člověče nezlob se XXL

Česká společnost CZ PLAST s.r.o. - nabízí multifunkční plastové Člověče nezlob se XXL na zahradu, hřiště, do tělocvičny a do třídy.

Vyrobeno metodou rotačního tváření plastů - rotomoulding, odolné venkovnímu prostředí, barevně stálé, zdravotně nezávadné a při běžném použití nerozbitné.

Web : www.czplast.cz
Email : czplast@czplast.cz
Datum vložení : 22.06 14:39 - 2012

Tojatoy- akce

Web : www.tojatoy.cz/e-shop/?p=p_34&sName=akce
Email : petra@tojatoy.cz
Datum vložení : 14.06 20:56 - 2012

Fotbalová lajnovačka latexová

Od letošního roku jsme do naší vlastní produkce přidali latexovou lajnovačku pro fotbalová hřiště za vynikající cenu!

Technické parametry:
  • šířka válce 10 cm, odpovídá šířce lajny
  • nádoba s objemem 15 l
  • nafukovací kola
  • hmotnost 22 kg
Lajnovačku můžete zakoupit v našem eshopu.

Web : http://www.dorshop.cz/fotbal/lajnovacky/fotbalova-lajnovacka--latexova
Datum vložení : 08.06 08:00 - 2012

I-MagicTable, ideální řešení pro víceúčelovou učebnu

Náš nejmodernější stůl využívá technologie, které vám poskytnou okamžitý přístup ke skrytým počítačovým stanicím.

Ve spojení s nejnovějším SW od společnosti Microsoft, Multipoint Server 2011 a moderním HW od společnosti Hewlet Packard se vám dostává do rukou multifunkční vybavení pro vaši učebnu. Je samozřejmě možno použít i standardní PC systém či případně systém tzv. „tenkého“ klienta.

Stoly vyrábíme vždy na míru a tedy i počet míst se může lišit. Základní varianty jsou:

stůl pro jednoho žáka/ uživatele

stůl pro dva žáky/ uživatele

stůl pro šest žáků/ uživatelů

www.salix-nabytek.cz
Email : info@salix-nabytek.cz
Datum vložení : 04.06 12:47 - 2012

NOVÉ NÁHRADNÍ LAMPY

Nové náhradní lampy

od 3.500,- bez DPH dle typu projektoru.

Cenu lampy na Váš projektor najdete na www.complex.cz, nebo zavolejte.
Nová lampa k dodání na většinu projektorů do 3-10 dní.

Web : www.complex.cz
Email : hrabanek@complex.cz