Zobrazení 2018: 2789935
Zobrazení celkem: 57611973

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Lyžařské pobyty na hotelu Kavka

Je asi běžnější jezdit na lyžařské výcviky co nejdál do hor, ale špatné zkušenosti s počasím nás ujišťují, že je stále víc na místě nabízet alternativní pobyty. O sněhové podmínky se postaráme za Vás a ZADARMO Vás odvezeme do střediska s dobrými sněhovými podmínkami. Velkou výhodou těchto alternativních pobytů je i to, že v případě chuti nebo potřeby lze do programu přidat výlet do bazénu, tradiční turistické cíle Českého ráje a mnohé další. Pobyt se tak stane mnohem pestřejší a pro děti záživnější. Hotelový servis Vás navíc oprostí od mnoha starostí spojené s pobytem. Nechte se hýčkat a užijte si lyžařský výcvik na HOTELU KAVKA.

Web : www.hotelkavka.cz/index.php?strana=proskoly&sub=lyzak
Email : recepce@hotelkavka.cz
Datum vložení : 01.09 13:20 - 2011

Datum vložení : 30.08 15:49 - 2011

Specielní letní akce - Didaktické hry a magnetické stavebnice -20%

Specielní prázdninová akce do 31.8.2011.
Pro všechny mateřské školky, ale i maminky a tatínky.

Na objednávky do 31.8.2011 na věškerý sortiment nabízíme 20% slevu. Navíc u objednávky nad 1200 Kč vám nebudeme učtovat poštovné.

Vyberte si z nabídky oblíbených didaktických her a kvalitních magnetických stavebnic ještě do konce prázdnin a výrazně ušetříte.

Celý sortiment naleznete na www.bornimago.cz .

Při objednávce prosím uvádějte heslo: www.pro-skoly.cz

Web : www.bornimago.cz
Datum vložení : 23.08 11:31 - 2011

Sleva - doprodej kreativních sad

Nabízíme několik posledních ks kreativních sad (sada na decoupage, malování na textil, sady strukturovacích past a gelů, apod) za snížené ceny.
Sleva platí pouze do vyprodání zásob - některé jsou pouze po 1ks.

Web : http://www.kramekproradost.eu
Email : krameknachod@seznam.cz
Datum vložení : 28.07 14:18 - 2011

Věnečky, přízdoby na drátku, polystyrénové koule aj.

Široká nabídka dekoračního materiálu pro podzimní, jarní i celoroční výzdobu (dušičky, Advent, Velikonoce aj.)

Web : www.obchudekudavidka.cz
Email : obchudek.u.davidka@centrum.cz
Datum vložení : 18.07 07:15 - 2011

A1gastro - Martin Žižka

Výprodej nerezových stolů !!!
Výprodej konvektomatů ze skladu.!!!

Web : www.A1gastro.cz
Email : eshop@A1gastro.cz
Datum vložení : 27.06 10:29 - 2011

Nové podložky pro korálky HAMA

Nově drak, holčička a spousta barev zažehlovacích korálků skladem.

Web : www.davona.cz/tvoreni/1260-zazehlovaci-koralky-a-podlozky/
Email : davona@email.cz
Datum vložení : 12.06 19:52 - 2011

Kemp nad Jezem - SLEVA NA UBYTOVÁNÍ A STRAVU NAD 30 OSOB 30%, NAD 20 OSOB 15%

Kemp nad Jezem

Naše zařízení (kemp) se nachází v Nuzicích u Týna nad Vltavou a Bechyně.

Poskytujeme tyto služby: ubytování za skvělé ceny, restaurace s celodenním stravováním, sportovní vyžítí, možnost výletů po památkách ( Hluboká n/Vlt., Třeboň, Bechyně, Těšíme se na vás.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na pana Hrbka, tel.: 722 959 323, email.: hrbekknj@seznam.cz, www.kempnadjezem.wbs.cz

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ A STRAVU

NAD 30 OSOB 30%, NAD 20 OSOB 15%

Budeme se těšit na Vaší návštěvu