Zobrazení včera: 11948
Zobrazení 2018: 1975497

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Minikatalog ochranných a sportovních sítí Huck

Připravili jsme pro vás novou brožuru pro ochranné a sportovní sítě, kterou můžete jednoduše použít jako návod při nákupu tohoto zboží.

Brožura obsahuje technické údaje o ochranných sítích (např. síla materiálu, velikost oka, barvy, hmotnost nebo max. pevnost v tahu), dále nabídku sportovních sítí a žíněnek, nebo nabídku šplhacích lanových sítí, mostů a tunelů pro vaše dětská hřiště.

Brožuru si můžete nyní stáhnout !!!

Minikatalog sportovních a ochranný sítí Huck

Web : www.berger-huck.cz
Email : info@berger-huck.cz
Datum vložení : 19.03 10:44 - 2018

Datum vložení : 14.03 11:08 - 2018

Muzeum Terra Technica - speciální nabídka pro školy

Vážený pane řediteli,

rádi bychom Vás touto cestou oslovili s exkluzivní nabídkou speciálního programu pro základní a střední školy v největším muzeu jukeboxů na světě Terra Technica v Hatích u Znojma.

Muzeum Terra Technica nabízí na ploše více než 8500 m2 unikátní možnost poznat vývoj hudby, filmu, zábavního průmyslu a počítačů od roku 1880 až po současnost. Vaši žáci prožijí cestu časem a informace nabyté z teoretické výuky si vyzkouší na reálných exponátech.

Žákům a studentům nabízíme dva programy, které prohloubí jejich znalosti z různých oborů vědění. Více informací naleznete v PDF letáku zde: http://www.uschovna.cz/zasilka/WQCPZCT4V9RSMN34-ZBC/

V případě zájmu nás prosím kontaktuje na e-mailové adrese  lubomir.budny@excaliburcity.com či na telefonním čísle +420 723 315 469 (kontaktní osoba Lubomír Budný)

Web : www.terratechnica.info
Email : lubomir.budny@excaliburcity.com
Datum vložení : 14.03 10:22 - 2018

Ještě volné termíny pro ŠvP a výlety 2018

Nabízíme poslední volné termíny pro ŠvP na Stnadovském mlýně, programy pro děti u zvířátek, výlety, sportovní aktivity... viz http://www.strnadovskymlyn.cz/cs/pro-skoly-v-prirode

Web : http://www.strnadovskymlyn.cz
Email : mlyn@strnadovskymlyn.cz
Datum vložení : 06.03 13:16 - 2018

Vážení a milí divadelní přátelé,

Dovolujeme si vás pozvat dne 15. dubna 2018 od 14.00 a od 16.30 hod.

do Městského divadla Kladno na hostující soubor

Divadla Spejbla a Hurvínka

Hurvínkova cesta do Tramtárie

Vstupné: 220,-

možnost studentské a seniorské slevy

Rezervace na e-mailu: cerna@divadlokladno.cz

Datum vložení : 05.03 14:35 - 2018

Plavby zámeckým areálem v Lednici

Web : www.plavby-lednice.cz
Email : info@plavby-lednice.cz
Datum vložení : 15.02 11:35 - 2018

ZPÍVÁNÍ PRO HLADOVÁ OUŠKA

Nový zpěvník + 2 CD s 30 novými originálními písněmi od Marie Kružíkové můžete mít ve svých školách i vy.

Na prvním přiloženém CD jsou písničky s hudebním doprovodem a zpěvem. Na druhém najdete pouze hudební doprovod.

Datum vložení : 08.02 10:36 - 2018

Zahraniční pobyt s výukou němčiny - KiEZ Querxenland

Školy v přírodě v KIEZ "Querxenland"

Nejlépe se naučíme cizímu jazyku tam, kde se jím hovoří . Tak tedy hurá do sousední země.

Zveme Vás na zahraniční pobyty s výukou němčiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hampalová Kateřina
Rezervační management

Tel.: 03586 451152
e-mail: rezeption@querxenland.de

Internet:

Web : www.querxenland.de/cs
Email : rezeption@querxenland.de
Datum vložení : 02.02 12:17 - 2018

HOBBY-KOHOUT, Výtvarné potřeby, E-shop, Kurzy MŠMT

Zveme Vás na

11. prodejní výstavu HOBBY KREATIV Plzeň dne 17. 3. 2018 v sobotu od 9,00 - 17,00 hodin v KD JAS Jablonského, Plzeň - Slovany. Pořadatelem je firma HOBBY-KOHOUT. Prodejní výstava kreativity, řemesel a umění pro firmy a drobné výrobce. Zaměření na cínované šperky, Fimo šperky, pletení z pedigu, malování na textil, šité panenky, plstění, háčkované kabelky, korálkování, kroužkování, scrapbook, domácí dorty a zákusky atd. Přijďte načerpat inspiraci a kreativní nápady pro jaro 2018. HOBBY-KOHOUT a další vystavovatelé pro Vás připravují výtvarné minikurzy a tvoření s dětmi. Kreativní dílny a workshopy !!! Prodej dárků a výrobků, korálků a výtvarných materiálů. Další info na www.hobbykohout.cz

Web : www.hobbykohout.cz
Email : hobby-kohout@volny.cz
Datum vložení : 31.01 13:26 - 2018

GDPR pro školy

Máme pro Vás jednoduché a cenově dostupné řešení GDPR specializované přímo pro školy a školní jídelny.

To obsahuje unikátní soubor nástrojů (informací, metodik, návodů, šablon, vzorů a doprovodných služeb) pro rychlé a efektivní zavedení GDPR do každé organizace.

Aplikace zahrnuje:

• komentované Nařízení EU 2016/679
  • přehledný výukový materiál k problematice GDPR
  • metodiku pro zavedení GDPR
  • vzorovou směrnici GDPR
  • šablonu pro vytvoření a snadnou aktualizaci směrnice pro konkrétní organizaci
  • vzory a šablony pro všechny potřebné dokumenty (vzor souhlasu, vzor smlouvy s pověřencem pro ochranu osobních údajů, informační štítky ...)
  • databázi častých dotazů a odpovědí

Web : http://web.visplzen.cz/produkty/gdpr-nejen-pro-skoly/
Email : obchod@visplzen.cz