Zobrazení včera: 11948
Zobrazení 2018: 1975496

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Portál pro děti

Připravujeme pro Vás další komplexní řešení Internetové prezentace a elektronického obchodu, která běžným uživatelům Internetu napomůže přiblížit kvalitní produkty pro děti a služby pro děti v mnohem kratší době a ucelené podobě. (Připravovaný rozcestník :  www.pro-deti.kvalitne.cz ; www.miminka-batolata.cz ; www.male-deti.cz)

Připravované sekce v Internetovém rozcestníku jsou:

• Portál pro děti

Email : internettop@internettop.cz
Datum vložení : 25.06 12:15 - 2009

Speciální nabídka 3M + bonus + dárek

Zamezte nechtěnému svícení do očí patentovaným systémem 3M se sklopným ramenem !

Kupte projektor 3M SCP 712   (2000 Ansi lumen, rozlišení XGA,ultrakrátká projekce)

v akční ceně 28.990,- (33.308,- s DPH)

a obržíte ZDARMA speciální držák projektoru v hodnotě 6500,-

+ jako dárek od nás navíc bezdrátový telefon Panasonic

3M_duben_09

Revoluci v projekční technologii bezesporu patří  patentovaný projektor s blízkou projekční vzdáleností  s technologií Vikuiti ™. Tato technologie superblízké projekce využívá sílu světla, zaručuje projekci velkých, jasných obrazů z krátké vzdálenosti od plátna a eliminuje rušivé stíny v obraze a svícení přednášejícímu do očí. Projektor má rozlišení XGA (1024 x 768),nebo WXGA (1280 x 800) a projekce je ze vzdálenosti od 50 cm od projekční plochy.

DATA ELPOCOM, Přívozská 10, Ostrava, tel: 596 138 425

www.elpocom.cz, info@elpocom.cz

Web : www.elpocom.cz
Email : info@elpocom.cz
Datum vložení : 11.05 09:24 - 2009

Ubytování pro školy Pilnův statek

Nabídka volných termínů k ubytování na Pilnově statku, kapacita 30 lůžek. Objekt je vhodný na školy v přírodě a školní výlety pro děti všech věkových kategorií. Ceny za celý areál již od 3.000kč, závislé na délce pobytu a rozsahu poskytovaných služeb, 2x pedagogický dozor ubytování a stravu zdarma. Stravu a vše ostatní Vám rádi zajistíme.
Více informací na www.pilnuvstatek.cz

Web : www.pilnuvstatek.cz
Email : luboskruml@seznam.cz
Datum vložení : 29.04 11:59 - 2009

laminovací fólie

Akční nabídka!

Laminovací fólie (kapsy) o velikostech A6, A5, A4, A3. Každé balení obsahuje 100 ks lesklých laminovacích fólií s tloušťkou jedné stěny 100 mikronů.

Např.: velikost A4 za 255,- Kč vč. DPH!

Vhodné jako ochrana dokumentů proti poškození, vlhkosti či jako zvýraznění jejich vzhledu.

Ostatní velikosti laminovacích fólií nebo jiné tloušťky stěn na vyžádání.

Více v našem e-shopu v sekci "Spotřební materiál".

Web : www.school-skolnipomucky.cz
Email : info@school-skolnipomucky.cz
Datum vložení : 17.04 14:30 - 2009

TPGastro Tomáš Pokorný

Vše pro Vaší jídelnu. Nabízíme speciální nabídky a slevy veškerého zařízení  a služeb pro školní jídelny.

Email : tpgastro@seznam.cz
Datum vložení : 01.04 09:11 - 2009

Radan Sport s.r.o.

Nabízíme Vám sportovní dresy za akční ceny. Například sada 15 kompletů fotbalových dresů již od 5.990,- Kč vč. DPH.V naší nabídce rovněž naleznete široký sortiment doplňků pro týmové sport a mnohé další. Podrobnosti naleznete na www.e-sportshop.cz

Web : www.e-sportshop.cz
Email : obchod@mercoint.cz
Datum vložení : 24.03 12:27 - 2009

Novinka - bílé, papírové masky pro děti

V našem katalogu nově nabízíme bílé, papírové karnevalové masky pro děti (zajíček, pejsek, kočička, žabička, obličej), které si sami musejí omalovat.

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 20.03 08:45 - 2009

Akustické dekorativní absorbéry

Rádi bychom Vás oslovili s nabídkou akusticky pohltivých materiálů a výrobků, které pomohou zlepšit akustické prostředí učeben a dalších prostorů školy.

Web : www.sinfo.cz
Email : miroslav.hibs@sinfo.cz
Datum vložení : 28.01 16:11 - 2009

Novinky a Výprodej

Dobrý den,

Zdravím Vás v novém roce. :-)
Na našich stránkách nový výprodej www.zabawki.cz.
Rád bych upozornil na skvělé položky a Novinku Magické Souhvězdí ( u této položky prosím dodržujte určenou MO cenu)
nebo napište na náš e-mail info@zabawki.cz

Hezký den
Aleš Krůza - Zabawki