Zobrazení vcera: 15153
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 52191152

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Reflexní vesta

Nabízíme Vaší mateřské škole  dětskou reflexní vestu, která Vám může pomoci minimálně ve dvou důležitých oblastech :

1. může zachránit život dětem na společné vycházce, cestě na oběd, výletě s družinou apod., a to tím, že budou skutečně dobře viděny
  2. vyhovíte stále náročnějším kontrolám v oblasti bezpečnosti práce (zkušenosti z kontrol inspektorátů bezpečnosti práce i vlastních bezpečnostních techniků)

Vesta je vyrobena v souladu s předpisy EU a běžně používána v těchto zemích i na území České republiky. Výrobek je CE certifikován, jeho bezpečnostní parametry byly ověřeny Německým spolkovým dopravním úřadem.

Předností této bezpečnostní vesty je její snadné navlékání přes hlavu a regulace šířky pomocí postraních pásků se suchými zipy.

„Vaše“ děti  jistě potěší veselé obrázky Medvídka Pú a jeho kamarádů, a nošení vesty se pro ně stane dokonce odměnou.

Cena vesty je 100,- Kč bez DPH (119,-Kč vč.DPH)

Objednávat můžete telefonicky na č. 602 879 500, písemně na e-mail dampex@seznam.cz, nebo na adrese Dampex, V.Janatová, Býšť 191, PSČ 533 22.

Web : dampex.cz

Kreativní stavebnice

Web : www.logbal.cz/zoob/

Nabízíme sítě a plachty

Plastové sedáky na pískoviště,
NOVÁ PÍSKOVIŠTĚ,
výrobky z plastu

Vyrábíme dle norem ČSN EN 1176-1:2000 a jsme držiteli atestu.
Naše výrobky vyrábíme z recyklovaného plastu. Barva hnědá sedáky na pískoviště vyrábíme od 20cm až po 80cm šířky.
Rekonstruujeme pískoviště a doporučujeme jak je zabezpečit, aby odpovídaly normám bezpečnosti a hygieny. Rekonstruujeme zahradní nábytek. Dále řešíme dopadové zóny pod herními prvky.

Lavička pro děti délka 1,2m celoplastová v AKCI do konce listopadu.

Pří závazné objednávce roce 2007 a dodání jaro 2008 sleva 5-10%.
Sleva na dopravu 50% při objednávce e-mail.

Radek Skácel, Dobrovského 331, 516 01 Rychnov n. Kn., mobil 777575746

e-mail: piskovisteplastova@seznam.cz
www: plastovapiskoviste.cz

Hračky pro školky

Dobrý den,

rád bych vám představil internetový obchod Čáryfuk (www.caryfuk.cz). V oblasti hraček a dětských potřeb se pohybujeme již několik let. V naší nabídce najdete mnoho zajímavých a kvalitních produktů, které jsou určeny jak dětem domů, tak pro školky. O tomto se často přesvědčujeme v případě objednávek zboží od MŠ, ZŠ, mateřských center apod.
Vzhledem k blížícímu se konci roku, kdy nemalou roli ve školách a školkách hrají vánoce, dovoluji si vás upozornit na nabídku některých produktů, o kterých jsme přesvědčení, že jsou vhodné  pro školy:

1. originální dřevěné stavebnice KAPLA  (sleva pro školky do konce roku 2007 je 15% při objednávce nad 5000 Kč a 20% při objednávce nad 10000 Kč.)

2. polytechnické stavebnice Engino (sleva pro školky do konce roku 2007 je 15% při objednávce nad 5000 Kč a 20% při objednávce nad 10000 Kč.)

3. skvělá odolná auta značky Bruder za super cenu s možností slevy 5% nad 3000 Kč do konce roku 2007

4. Sleva na zboží z oddělení, které obsahuje primárně hračky a pomůcky pro školy (rozvoj grafomotoriky, námětové hry, rozvoj smyslů, fantazie a tvořivost apod.), ve výši 10% při objednávce nad 5000 Kč platná do konce roku 2007.

Doporučovaný postup: proveďte objednávku v našem e-shopu a poté si zavolejte o nabídnutou slevu, ta Vám bude ručně nastavena na dané objednávce v našem systému. Telefonní číslo je 545230565 nebo 737279698.

Věřím, že nabídnutá sleva potěší a budeme se těšít na spolupráci.

Přeji pěkný den.

Libor Šenk

Web : www.caryfuk.cz
Datum vložení :

Pohádkové a večerníčkové knihy, hry, cd a dvd se slevou!

Připravili jsme pro vás slevovou akci, zaměřenou na pohádkové a večerníčkové tituly: můžete výhodně nakoupit knihy, hry, domina, pexesa, puzzle, DVD či CD s večerníčkovými postavičkami a s pohádkovými příběhy.

• přehled večerníčkového zboží se slevou najdete zde
  • přehled pohádkového zboží se slevou najdete zde

Pokud byste si z naší nabídky nevybrali, a přesto byste chtěli získat možnost nakoupit v našem e-shopu se slevou 10%, napište nám na adresu info@agatinsvet.cz, můžeme Vám přidělit slevové kupóny.

Kontakt pro bližší informace: Kristýna Křížová, 739 351 716 kristyna.krizova@agatinsvet.cz.

Web : www.agatinsvet.cz/shop/category/1/

Pafaas - dovozce dětského zboží

Nabídka dřevěných dětských stolečků a židliček pro MŠ

minimální odběr 2 kusy : sada ,,stoleček + židličky" objednávky na
info@superprodukt.

Firma PAFAAS je přímý dovozce a prodejce hraček a dětského zboží. Výrobky dovážíme přímo od výrobce a každé 3 měsíce aktualizujeme nabídku.

... Na veškeré naše zboží je vydáno Prohlášení o shodě podle zákona č.22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky. Výrobky splňují veškeré technické předpisy a harmonizované normy, zejména EN-71

kompletní nabídka na www.superprodukt.cz

kompletní nabídka ke stažení: ZDE

Web : www.superprodukt.cz