Zobrazení vcera: 15153
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 52191127

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Vydavatelství Rotag
Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí
Telefon : 261 710 126

Stanislav Chudoba-Rotag

Hudební besídky pro děti mateřských škol a na 1.stupni ZŠ.

Lze je nacvičit s dětmi  k různým příležitostem.
Byly vydány tyto besídky: MIKULÁŠSKÁ POHÁDKA, VÁNOČNÍ POHÁDKA, U BROUČKŮ NA PALOUČKU, POPLETENÁ ZVÍŘÁTKA, MALÁ JARNÍ POHÁDKA, MÁJOVÁ POHÁDKA, BAREVNÁ BESÍDKA nebo taneční tituly ZÁZRAKY V KUCHYNI, OD JARA DO ZIMY, PÍSNIČKY K POHYBU A K TANCI.
Vše najdete na www.rotag.cz

Datum vložení : 07.06 00:29 - 2017

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážené paní ředitelky, páni ředitelé

Ještě nemáte dárky na rozloučení s vašimi předškoláky?
Vydavatelství ROTAG má k této příležitosti připravené krásné knížky se zvláštním listem pro věnování.
Jedná se o knížky:
O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI
cena 120 Kč při odběru 5 ks a více
 O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE
 a O VELKÉ TOUZE HVĚZDIČKY ZVÍDALKY.
cena 100 Kč při odběru 5 ks a více.
Prohlédnout si knížky můžete na www.rotag.cz
nebo na www.adamovska.cz

Datum vložení : 11.05 16:08 - 2017

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB

Pro uvolnění skladu dočasně snižujeme ceny těchto titulů:

DĚTI POMÁHAJÍ - EDICE PREVENTIVNÍ VÝCHOVA

(knížka, sešitové vydání – 48 stran + její nahrávka na dvou CD).

Původní cena 270 Kč, snížená cena platná do 15.2.2017 je 200Kč

Jedná se o šestý a zároveň poslední titul této edice a dotýká se závažných problémů naší společnosti.

Příběhy děti poučí i varují. Nevyhýbají se ožehavým problémům, ale jejich obsah je přizpůsoben dětskému chápání.

Názvy příběhů jsou následující: Všímavý Josífek, Poraněný kos, Šikana v mateřské škole, Přivolaní hasiči, Maminčina nemoc, Delfíní mládě, O týrané Bětušce, S dědečkem na koupaliště, Alkohol a drogy, Dárky pro indické děti.

Každý příběh doplňuje písnička, která shrnuje podstatné informace z příběhu.

Příběhy a texty písní napsala Marie Adamovská, bohaté barevné ilustrace nakreslila Edita Plicková.

Na CD vypráví příběhy Jitka Molavcová, písničky zpívají Bambini di Praga a Petra Strohnerová.
Hudbu k p
ísním složili: Jiří Buďárek, Jiří Hradec, Stanislav Chudoba, Jaromír Klempíř a Jiří Strohner.

DĚTI V DOPRAVNÍM PROVOZU – EDICE PREVENTIVNÍ VÝCHOVA

(knížka - sešitové vydání +její nahrávka na CD)

Původní cena 230Kč, snížená cena platná do 15.2.2017 180 Kč

V napínavých příbězích o chlapci Honzíkovi a jeho kamarádovi z počítače se děti v jednotlivých kapitolách naučí: Jak se chovat na chodníku, jak přecházet na přechodu, jak přecházet na přechodu se semaforem, jak se chovat na nástupním ostrůvku a v tramvaji, jaké barvy oblečení nosit když je mlha a prší, jak chodit po silnici kde není chodník a jak je nebezpečné si hrát na ulici.

Za každou kapitolou jsou stejně jako v prvním titulu otázky k uvedeným situacím. V knížce jsou uvedeny i důležité dopravní značky, které by děti měly znát.

Ke každé kapitole opět náleží krátká písnička, která dětem připomene co je správné.

Příběhy a texty písní napsala Marie Adamovská.

Knížka je bohatě ilustrovaná obrázky Edity Plickové.

Na CD příběhy vypráví Pavel Soukup, písničky zpívají Bambini di Praga. Hudbu k písním složili: Jiří Hradec, Stanislav Chudoba, Jaromír Klempíř a Jiří Strohner.

DÁLE NABÍZÍME VÁZANÉ KRÁSNÉ KNÍŽKY:

O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE

O VELKÉ TOUZE HVĚZDIČKY ZVÍDALKY

PŘI ODBĚRU NAD 5 KS ZA REŽIJNÍ CENU 100 KČ.

Tituly najdete na www.rotag.cz

Datum vložení : 06.02 11:36 - 2017

Vážené paní ředitelky, ředitelé,

připravujeme novou knížku jako dárek pro předškoláky s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI.
Vyjde cca v březnu t.r.
Knížka vypráví o malém chlapci Honzíkovi, který jel se svými rodiči na dovolenou do Alp. V noci ho navštíví skřítek Kvído, se kterým se brzy Honzík skamarádí. Kromě napínavých příběhů, které prožívá se svými rodiči při procházkách po horách, zažívá v noci dobrodružné výlety s Kvídem do říší přírodních bytostí. Knížka je psaná zábavnou, ale i poučnou formou, tak jako všechny knížky autorky Marie Adamovské. Bohaté ilustrace maluje Eva Sýkorová. Knížka určitě děti zaujme a hlavně bude opět krásným dárkem pro předškoláky. Po odebrání jednoho výtisku za plnou cenu budete mít opět možnost si při odebrání 5 a více kusů koupit knížky za režijní cenu 100Kč.
Knížku vám zašleme na ukázku v březnu t.r.
Vaše vydavatelství ROTAG

Datum vložení : 16.01 16:52 - 2017

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážené paní ředitelky, ředitelé, učitelky, učitelé mateřských škol a na I.stupni základních škol

na tato témata:
DĚTI A HRY, DĚTI A SLUŠNÉ CHOVÁNÍ, DĚTI A EKOLOGIE, DĚTI V DOPRAVNÍM PROVOZU, DĚTI A ZDRAVÍ, DĚTI POMÁHAJÍ

Velký počet škol již tyto tituly vlastní a úspěšně využívá při své práci. Celý komplet - 6 titulů vč.CD nahrávek 1500 Kč - poštovné zdarma
Lze objednat i jednotlivé tituly.
Podrobnosti najdete na www.rotag.cz

Datum vložení : 28.11 09:21 - 2016

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážení přátelé, na našich webových stránkách najdete dva nové  pohádkové tituly na CD s názvem Když uteče drak a O dvou pohádkách.

Kromě toho tam nejdete pohádky, písničky, hudební besídky, básničky, materiály pro preventivní výchovu a to vše pro děti předškolního a nižšího školního věku.
Tituly vydavatelství ROTAG vás nezklamou.

Datum vložení : 24.10 07:45 - 2016