Zobrazení dnes: 1987
Zobrazení 2020: 615518
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Vydavatelství Rotag
Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí
Telefon : 261 710 126

Vážení přátelé,

NABÍZÍME VÁM S VELKOU SLEVOU KRÁSNÉ VÁZANÉ KNÍŽKY, z důvodů uvolnění místa ve skladu, pro další nové tituly. Knížky můžete darovat svým předškoláčkům. Obsahují i zvláštní list pro věnování.

Jedná se o knížku O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE s krásnými ilustracemi Pavlíny Kourkové. Děj popisuje pohádkovým způsobem, jak se na Zemi dostalo zlo pomocí zlých bytůstek z vesmíru. Vše nakonec dobře dopadlo, jako v každé pohádce.

Dále se jedná o knížku s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI, s ilustracemi Evy Sýkorové.  Její děj se odehrává v rakouských Alpách, kde se Honzík skamarádí s horským skřítkem a prožívá s ním nádherná dobrodružství v nám neznámých světech.

Obě knížky jsou ve formátu A4, v tuhé vazbě, se stránkou určenou pro věnování. Při objednávce 5ks a více je cena 80Kč za jednu knížku.

Bližší informace o knížkách najdete na www.rotag.cz  v sekci vázané knihy.

Dále si vám dovolujeme nabídnout nádherné CD s názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH V PODÁNÍ JITKY MOLAVCOVÉ A TOMÁŠE PERGLA.

CD stojí 299kč, ale při objednání současně s knížkami vám jej poskytneme za cenu 200Kč.

Datum vložení : 10.02 11:41 - 2020

Vážení přátelé,

Bližší informace o knížkách najdete na www.rotag.cz  v sekci vázané knihy.

Datum vložení : 10.02 11:41 - 2020

Stanislav Chudoba-Rotag

INFORMACE PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

A I. STUPEŇ ZÁKLADNÍCH ŠKOL.

NABÍZÍME VÁM S VELKOU SLEVOU KRÁSNÉ VÁZANÉ KNÍŽKY, z důvodů uvolnění místa ve skladu, pro další nové tituly.

Jedná se o knížku O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE s krásnými ilustracemi Pavlíny Kourkové. Děj popisuje pohádkovým způsobem, jak se na Zemi dostalo zlo pomocí zlých bytůstek z vesmíru. Vše nakonec dobře dopadlo, jako v každé pohádce.

Dále se jedná o knížku s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI, s ilustracemi Evy Sýkorové.  Její děj se odehrává v rakouských Alpách, kde se Honzík skamarádí s horským skřítkem a prožívá s ním nádherná dobrodružství v nám neznámých světech.

Obě knížky jsou ve formátu A4, v tuhé vazbě, se stránkou určenou pro věnování. Při objednávce 5ks a více je cena 80Kč za jednu knížku.

Bližší informace o knížkách najdete na www.rotag.cz

v sekci vázané knihy.

Dále si vám dovolujeme nabídnout nádherné CD s názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH V PODÁNÍ JITKY MOLAVCOVÉ A TOMÁŠE PERGLA

CD stojí 299kč, ale při objednání současně s knížkami vám jej poskytneme za cenu 200Kč.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 10.02 11:29 - 2020

Stanislav Chudoba-Rotag

Vydavatelství ROTAG už déle než 25let připravuje pro děti předškolního a nižšího školního věku v mateřských a základních školách různé materiály pro jejich výchovu, zábavu a poučení.

Na stránkách vydavatelství najdete písničky na CD, zpěvníky, pohádky na CD s písničkami, pohádkové knížky, hudební besídky určené k nácviku, materiály pro preventivní výchovu, básničky a další zajímavé tituly.
Prohlédněte si stránky www.rotag.cz a budete překvapeni bohatou a kvalitní nabídkou.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 03.02 16:25 - 2020

Stanislav Chudoba - Rotag

Na podzim tohoto roku vyjde nové CD s písničkami vydané pod názvem

NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH.

Je to ojedinělý projekt veselých písniček, které na texty Marie Adamovské

složil a nahrál na akustické nástroje Tomáš Pergl.

Věříme, že budete tímto CD nadšeni stejně tak, jako vaše děti.

CD můžete již nyní objednávat na: vydavatelstvi@rotag.cz

Jeho cena je 300Kč, CD obsahuje i texty všech písní.

Písničky zpívá JITKA MOLAVCOVÁ A TOMÁŠ PERGL.

Hrnečku vař, O Budulínkovi, O rybáři a rybce, O veliké řepě, O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi. O červené Karkulce, O zlobivých kůzlátkách, O koblížkovi.

Datum vložení : 02.09 21:40 - 2019

Datum : 29.01 11:26 - 2020