Zobrazení 2019: 3242697

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Vydavatelství Rotag
Ulice : Ve Svahu 33
Město : Praha 4 – Podolí
Telefon : 261 710 126

Stanislav Chudoba - Rotag

Milý přátelé,

na podzim tohoto roku vyjde nové CD s písničkami vydané pod názvem NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH.

Je to ojedinělý projekt veselých písniček, které na texty MARIE ADAMOVSKÉ složil a nahrál na akustické hudební nástroje TOMÁŠ PERGL, který společně s JITKOU MOLAVCOVOU i písničky nazpíval.

Věříme, že budete tímto CD nadšeni stejně tak, jako vaše děti.

CD můžete již nyní objednávat na e-mailu: vydavatelstvi@rotag.cz

Jeho cena je 299Kč. CD obsahuje texty všech písní včetně jejich hudebních doprovodů.

Seznam písní:

O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE, O SMOLÍČKOVI, O ČERVENÉ KARKULCE, O ZLOBIVÝCH KŮZLÁTKÁCH, O KOBLÍŽKOVI, HRNEČKU VAŘ, O BUDULÍNKOVI, O RYBÁŘI A ZLATÉ RYBCE, O VELIKÉ ŘEPĚ

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Datum vložení : 19.09 08:38 - 2019

Stanislav Chudoba-Rotag

Vydavatelství ROTAG už déle než 25let připravuje pro děti předškolního a nižšího školního věku v mateřských a základních školách různé materiály pro jejich výchovu, zábavu a poučení.

Na stránkách vydavatelství najdete písničky na CD, zpěvníky, pohádky na CD s písničkami, pohádkové knížky, hudební besídky určené k nácviku, materiály pro preventivní výchovu, básničky a další zajímavé tituly.
Prohlédněte si stránky www.rotag.cz a budete překvapeni bohatou a kvalitní nabídkou.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 19.09 08:38 - 2019

Stanislav Chudoba - Rotag

Na podzim tohoto roku vyjde nové CD s písničkami vydané pod názvem

NEJZNÁMĚJŠÍ POHÁDKY V PÍSNIČKÁCH.

Je to ojedinělý projekt veselých písniček, které na texty Marie Adamovské

složil a nahrál na akustické nástroje Tomáš Pergl.

Věříme, že budete tímto CD nadšeni stejně tak, jako vaše děti.

CD můžete již nyní objednávat na: vydavatelstvi@rotag.cz

Jeho cena je 300Kč, CD obsahuje i texty všech písní.

Písničky zpívá JITKA MOLAVCOVÁ A TOMÁŠ PERGL.

Hrnečku vař, O Budulínkovi, O rybáři a rybce, O veliké řepě, O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi. O červené Karkulce, O zlobivých kůzlátkách, O koblížkovi.

Web : www.rotag.cz, www.adamovska.cz
Datum vložení : 02.09 21:40 - 2019

Stanislav Chudoba-Rotag

Důležitá informace pro mateřské školy i základní školy, které chtějí darovat svým předškolákům nebo malým školákům při nějaké vhodné příležitosti, krásnou knížku.

Pro tyto události vám nabízíme s více jak 50% slevou zajímavé a pěkné knížky za cenu od 90 Kč při odběru 5 a více knížek.

Knížky jsou vyrobeny právě k tomuto účelu a mají zvláštní stránku pro věnování.

O DUHOVÝCH VÍLÁCH A KOMETĚ NE                         cena 90 Kč (prodejní cena 219Kč)

O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI                  cena 110 Kč (prodejní cena 239Kč)

KNÍŽKA PLNÁ KYTIČEK, co rostou kolem cestiček    cena 140 Kč (prodejní cena 299Kč)

Knížky si můžete prohlédnout na www.rotag.cz

v oddíle Vázané knihy.

Objednávky posílejte na vydavatelstvi@rotag.cz, nebo telefonicky na 261710126.

Web : www.rotag.cz
Datum vložení : 29.08 20:49 - 2019