Zobrazení 2018: 5792896

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Penzion Krásná
Ulice : Krásná 21
Město : Pěnčín
Telefon :

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 36 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V zimě máme k dispozici dětský lanový vlek, v létě vyhřívaný bazén ( květen - září ).

Datum vložení : 11.12 11:48 - 2018

Datum vložení : 17.11 09:09 - 2018

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo skupiny nad 15 osob. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 36 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V zimě máme k dispozici dětský lanový vlek, v létě vyhřívaný bazén ( květen - září ).

Datum vložení : 04.10 11:51 - 2018