Zobrazení včera: 19058
Zobrazení 2020: 2460117
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Penzion Krásná
Ulice : Krásná 21
Město : Pěnčín
Telefon :

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. Pro rodinu s dětmi máme plně vybavený apartmán. V zimě skvělá bobovačka, nedaleko penzionu najeté stopy. Do září vyhřívaný bazén. Vstup do tělocvičny v ceně pobytu. Volné termíny v září.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 15.07 09:08 - 2020

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 38 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. Pro rodinu s dětmi máme plně vybavený apartmán. V zimě skvělá bobovačka, nedaleko penzionu najeté stopy. Do září vyhřívaný bazén. Vstup do tělocvičny v ceně pobytu. Volný termín od 20.6. do 4.7.2020 a volné termíny v září.

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 10.06 09:34 - 2020

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému. O projektu práce ve školství:Práce ve školství je jedinečné místo kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 19.06 08:06 - 2020

Nabídka tvorby www