Zobrazení 2018: 1586415

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Stezka v korunách stromů
Ulice : Böhmstraße 37
Město : Neuschönau
Telefon :

Tip na školní výlet Krkonoše

Velmi rádi bychom Vás pozvali na Stezku korunami stromů Krkonoše, která vyrostla v roce 2017 na úpatí Černé Hory v Krkonoších.

Čeká Vás více jak 2000 metrů dlouhá naučná Stezka korunami stromů.

Nabízíme vám tu nejlepší učebnu pod korunami stromů. Děti mohou vykládanou látku zažít na vlastní kůži, naučí se vnímat přírodu a rozumět jí. Pochopí, co dělá les lesem,  kdy se bude sám obnovovat, kdy hodně a málo vydrží, a co musí a co nesmí člověk dělat, aby mu les vydržel.

Pedagogové uvítají množství informačních tabulí jak s textem, tak i s obrázky, kterým porozumí i nejmenší děti. Zcela unikátním zážitkem pak bude pro děti podzemní expozice nacházející se pod hlavní vyhlídkovou věží, kde uvidí celý kořenový systém stromů, složení půdy i její živé organismy.

Více informací na www.stezkakrkonose.cz nebo na telefonu 499110019.

Web : www.stezkakrkonose.cz
Datum vložení : 12.04 16:10 - 2018

Lanový park Slapy - výlet

LANOVÝ PARK SLAPY

Největší lanový park ve Středních Čechách

60 překážek

Poloha: Nebřich (Slapská přehrada)

Dobrý den,

Rádi bychom Vás pozvali k nám do Lanového parku Slapy, abyste u nás strávili s dětmi buď školní výlet, nebo seznamovací den pro první ročníky středních škol. I v letošní sezóně 2013 Vám nabízíme soubor balíčků speciálně vytvořených pro základní a střední školy:

Balíček

Vysvětlení

Cena Kč/osoba

Doba trvání

Vhodná skupina

Balíček 1

Horní trasa

150,-

2 hodiny

ZŠ první nebo druhý stupeň

Balíček 2

Horní + Křížová trasa

300,-

4 hodiny

ZŠ druhý stupeň a SŠ

Balíčky obsahují teoretické a praktické proškolení žáků, zapůjčení ochranných a jistících pomůcek a v první řadě dozor speciálně vyškolených instruktorů, kteří se budou starat o bezpečnost žáků při pohybu na lanovém parku. Balíčky mohou být po dohodě rozšířeny o další trasy, případně další aktivity (seznamovací hry, projížďku na elektrokoloběžkách, aquazorbing, další aktivity na vodě, ukázky záchranných akcí ve výškách). Jsme schopni zajistit catering, pro více jako jednodenní výlety ubytování.

Cena balíčku platí při minimálním počtu 15 osob.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte, těší se na Vás tým instruktorů Lanového parku Slapy

Kontakty:

info@lanovyparkslapy.cz

tel: 736 676 565  Ing. Duchaj Václav

602 185 231 Ing. Dita Vosmanská

Web : www.lanovyparkslapy.cz
Email : info@lanovyparkslapy.cz
Datum vložení : 07.03 11:54 - 2013

LANOVÝ PARK LIBÍN - školní výlety

Dobrý den,

AKADEMIE ADRENALINOVÝCH ZÁŽITKŮ  opět připravila pro Vaše žáky volnočasové aktivity.  Připravily  jsme nejen programy zážitkové, ale i pedagogické.

Pro letošní rok jsme připravili novinku:

Žáci dostanou po zdolání pamětní certifikát.

Na základě věku Vašich žáků, můžete volit ze čtyř cenově zvýhodněných balíčků pro školy.

Balíček XL- Horní trasa+Flying Fox …………………………………... 250,-Kč

( potřebná doba pro zdolání tras cca: 2-3 hodiny)Doporučeno pro ZŠ

Balíček XL HOP-Horní trasa+Flying Fox+ Obří houpačka ……..300,-Kč

(potřebná doba pro zdolání tras cca:3-3,5 hodiny) Doporučeno ZŠ a SŠ

Balíček XXL- Horní trasa+Panoramatická trasa+Flying Fox….. 400,-Kč

(potřebná doba pro zdolání tras cca: 4-5 hodin) Doporučeno SŠ a VŠ

Balíček XXL HOP-Horní trasa+Flying Fox+Panoramatická trasa+Obří houpačka…………………………………………………………………………….450,-Kč

(potřebná doba pro zdolání tras cca:2-4 hodin) Doporučeno SŠ a VŠ

Každý balíček obsahuje teoretické a následné praktické proškolení žáků, zapůjčení ochranných a jistících pomůcek (helma, sedák atd.), a dozor speciálně školených trenéru při pohybu žáků na Lanovém parku.

Po předběžné dohodě možnost rozšíření o další trasy.Po celou dobu jsou žáci pod dozorem speciálně školených trenérů.

Cena balíčku na osobu platí při minimálním počtu 15 osob.

Na základě zkušeností z předešlých let zapojíme pod vedením našich specializovaných trenérů Vaše žáky do teamových adrenalinových zážitků s ukázkou specializovaných záchranných akcí v těžko přístupných místech.

Objednávky a informace

Lanový park Libín

info@adrenalin-libin.cz

www.adrenalin-libin.cz

tel:776114566

Web : www.adrenalin-libin.cz
Email : info@adrenalin-libin
Datum vložení : 03.04 10:10 - 2012

Stezka v korunách stromů

Vážené dámy a páni,

v Národním parku Bavorský les v centru Luzný (Neuschönau)se v září roku 2009 otevřely brány nejdelší Stezky korunami stromů. Stezka se nachází pouze 15km od hraničního přechodu Strážný. Národní park je obohacen o další zajímavou atrakci. Procházka korunami stromů láká k rodinným i školním výletům.

Stezka je nejen zajímavým zážitkem, ale také pedagogicky velice naučná

Zde jsme pro Vás připravili několik variant prohlídek

1. Návštěva Stezky v korunách stromů (150Kč)+návštěva areálu zvířecích výběhů (zdarma)
  2. .Návštěva Stezky v korunách stromů (150Kč) + výstava „cesta do přírody – příběh lesa a člověka“(zdarma)
  3. Návštěva Stezky v korunách stromů (150Kč) +Sklářská huť Mauth(zdarma)

Na přání lze zajistit prohlídky s průvodcem (v německém, českém a anglickém jazyce)

Veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme na E-adrese:                    info@stezkavkorunch.cz

nebo na tel.                                                                             0042 072 454 152 5

Těšíme se na vaši návštěvu.

S pozdravem

Miroslava Poeschlová