Zobrazení 2018: 5821684

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Stezka korunami stromů Krkonoše
Ulice : Krkonošská ev.č. 325
Město : Janské Lázně
Telefon : 601089033

Tip na školní výlet Krkonoše

Velmi rádi bychom Vás pozvali na Stezku korunami stromů Krkonoše, která vyrostla v roce 2017 na úpatí Černé Hory v Krkonoších.

Čeká Vás více jak 2000 metrů dlouhá naučná Stezka korunami stromů.

Nabízíme vám tu nejlepší učebnu pod korunami stromů. Děti mohou vykládanou látku zažít na vlastní kůži, naučí se vnímat přírodu a rozumět jí. Pochopí, co dělá les lesem,  kdy se bude sám obnovovat, kdy hodně a málo vydrží, a co musí a co nesmí člověk dělat, aby mu les vydržel.

Pedagogové uvítají množství informačních tabulí jak s textem, tak i s obrázky, kterým porozumí i nejmenší děti. Zcela unikátním zážitkem pak bude pro děti podzemní expozice nacházející se pod hlavní vyhlídkovou věží, kde uvidí celý kořenový systém stromů, složení půdy i její živé organismy.

Více informací na www.stezkakrkonose.cz nebo na telefonu 499110019.

Web : www.stezkakrkonose.cz
Email : info@stezkakrkonose.cz