Zobrazení 2018: 4212085

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Star hotels Benecko
Ulice : Štěpanická Lhota 46
Město : Benecko - Jilemnice
Telefon : 602424042

Dílnička Benecko pro mateřské a základní školy

Rezervaci a dotazy na telefonu 733 188 498
nebo na:

Datum vložení : 09.11 14:18 - 2018

Star Hotels Benecko - Pobyty pro školy podzim 2018

Pobyty pro školy podzim 2018

Star Hotels*** Benecko je ideální pro školy - jak na jaře, na podzim, tak i v zimě.

Hotel Star disponuje 89 lůžky, prostornou restaurací s terasou a novou učebnou.

Náš hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko. Je ideální pro školní výlety, školy v přírodě i lyžařské výcviky dětí v každém věku. Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici restaurace, dětský koutek, učebna nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně).

Hotel  má rozlehlou zahradu, na které kromě houpaček, pískoviště a skluzavky najdete hřiště s umělým povrchem, hřiště na pétanque a dostatek prostoru na hry a soutěže.

Náše hotel je ideálním výchozím bodem na vycházky po Krkonoších. 200 m od hotelu začíná Lufťákova stezka – stezka plná interaktivních her (stezka je zdarma). Vyhledávaným cílem je zřícenina Štěpanického hradu, rozhledna Žalý, Farma Hucul na Janově Hoře, turistické místo Rovinka, Jilemnice, Vrchlabí atd.

Máme volné termíny na podzim 2018, cena 310,-Kč / dítě / noc.

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování Vám můžeme nabídnout ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Daniela Růžičková
STAR HOTELS - BENECKO