Zobrazení 2020: 3627629
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Penziony KAMENICE
Ulice : Dolní Maxov 132
Město : Josefův Důl
Telefon : 602 236 575

Penziony Kamenice

Pro Vaši školu v přírodě, seznamovací pobyt, lyžařský kurz, sportovní soustředění nebo dětský tábor nabízíme Penzion KAMENICI v krásné přírodě Jizerských hor.

Výsledek obrázku pro penzion kamenice

Specializujeme se výhradně na dětské skupinové pobyty s tradicí od r. 1996! Hřiště hned u penzionu, výborná osvědčená strava, bezlepkové diety, vleky s dojezdem na lyžích až k našim dveřím, dospělí zdarma a mnoho dalšího!

Dva penziony jsou od sebe vzdálené 10

0 m a mohou sloužit jedné skupině nebo každý zcela samostatně. Celková kapacita je až 110 osob. V horním penzionu je až 55 lůžek, v dolním potom také až 55 lůžek.

Proč si vybrat náš penzion?

• TRADICE - v oboru od r. 1996,  majitel je pedagog s učitelskou praxí
  • preferujeme vstřícné jednání, vyhovíme individuálním požadavkům
  • vaříme česká jídla a hlavně chutně, pitný režim je vždy samozřejmostí
  • specializujeme se na dětské pobyty, víme, co potřebují
  • dopravíte se autobusem až k našim dveřím nebo vlakem 5 minut pěšky od našich dveří
  • bude u nás jen Vaše skupina
  • nemáme restauraci, vaříme jen pro naše hosty. V objektu se nemotají cizí osoby.
  • pro Vás k dispozici slouží malá kuchyňka, wifi připojení k internetu zdarma
  • nabízíme největší rovinaté plochy u penzionu v lokalitě - určené na hraní jen pro naše děti (dvě hřiště, fotbal, volejbal ...)
  • venkovní ohniště i vnitřní krb při nepřízni počasí
  • lékař je v místě, dále také pošta a samoobsluha
  • v okolí rozhledny, vodopády, přehrada, dětské hřiště, továrna na výrobu hraček - exkurze
  • v našem areálu je malá prodejna Jablonecké bižuterie s výhodami pro paní učitelky
  • majitel penziony provozuje, není v nájmu. Záleží nám na dobrém jménu.

Napište si pro více informací na E-mail: jizerskehory@seznam.cz nebo zavolejte na mobil: 602 236 575.

V případě Vašeho zájmu Vás zveme na prohlídku penzionu i okolí. Mohu také přijet za

Vámi a připravit Vám nabídku „na míru“.

Těšíme se na Vaši návštěvu Mgr. Jan Mečíř

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 22.11 22:26 - 2020

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www