Zobrazení 2021: 408307
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení 2019: 6346746
Zobrazení celkem: 68320327

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : eNoty.eu
Ulice : Ostravská 544
Město : Petřvald
Telefon : 603 453 327

Hudební pexeso - nejzábavnější způsob jak si procvičit základy hudební nauky! / eNoty.eu

Naučte se základy hudební nauky příjemně, snadno a zábavně! Pexesa obsahují 72 herních kartiček (36 dvojic) se základy hudební nauky. Součástí pexesa je také stránka, na které jsou uvedené správné odpovědi.

Web : www.enoty.eu/series/hudebni-pexeso
Datum vložení : 26.02 15:20 - 2021

Jolana Saidlová: ROK - cyklus písní pro děti i dospělé / eNoty.eu

Cyklus písní s názvem ROK Vám přináší 12 příjemných skladeb s tématikou čtyř ročních období. Skladby jsou v úpravě melodická linka s textem a klavírní doprovod. Skladby ve zpěvníku jsou doplněny o akordové značky a lze je tak hrát také na klávesy, kytaru a další doprovodné nástroje.

Web : www.enoty.eu/jolana-saidlova-rok-cyklus-pisni-pro-deti-i-dospel-12179
Datum vložení : 19.02 15:23 - 2021

Markéta Dvořáková: OVEČKY / snadné skladbičky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Sešit Ovečky Vám nabízí sedm originálních skladbiček ve velmi snadném provedení pro malé klavíristy. Hlavním motivem titulu jsou ovečky a jejich nálady a vlastnosti. Autorkou skladeb je hudební skladatelka a učitelka klavíru Markéta Dvořáková (*1977).

Web : www.enoty.eu/dvorakova-marketa-ove-ky-snadne-skladbicky-pro-male-klaviristy
Datum vložení : 12.02 15:31 - 2021

Emil Hradecký - Zpěvník do dětské kapsy + CD / eNoty.eu

Zpěvník zhudebněných známých a dětmi oblíbených textů lidové poezie. Na přiloženém CD je každá písnička nahrána 2x, nejdříve jako ukázka se zpěvem a podruhé pouze doprovod k Vašemu zpěvu. Notový záznam písniček je v úpravě melodická linka s textem a akordové značky a můžete tak písničky doprovázet také na klavír, klávesy, kytaru a další nástroje.

Web : www.enoty.eu/zpevnik-do-detske-kapsy-emil-hradecky-cd-zpevakord-11713
Datum vložení : 05.02 16:08 - 2021

Markéta Dvořáková: Skladbičky na tři řádky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Sešit Skladbičky na tři řádky Vám nabízí jedenáct originálních skladbiček ve velmi snadném provedení pro nejmenší klavíristy. U všech skladbiček je uveden text, který si děti mohou při hraní zpívat a naučit se tak skladbičku rychleji. Každá písnička obsahuje také tématický obrázek na vymalování.

Skladbičky na tři řádky

Web : www.enoty.eu/skladbicky-na-tri-radky-marketa-dvorakova-11-sklad-12765
Datum vložení : 22.01 13:33 - 2021

Zpěvníček pro nejmenší / krásné a veselé písničky pro děti (s klavírním doprovodem) / eNoty.eu

Zpěvníček pro nejmenší Vám přináší krásné písničky, které na texty dětské poezie napsal Emil Hradecký. Chytlavé texty a jejich melodie si děti rychle zapamatují a budou je rády zpívat. Snadný klavírní doprovod je napsaný tak, aby se mohl doprovázející soustředit především na nácvik skladeb s dětmi.

Web : www.enoty.eu/series/zpevnicek-pro-nejmensi
Datum vložení : 15.01 15:02 - 2021

Markéta Dvořáková: Rytmohrátky - snadná dueta pro zobcové flétny / eNoty.eu

Web : www.enoty.eu/dvorakova-marketa-rytmohratky-snadna-dueta-pro-zobcove-fletny
Datum vložení : 08.01 15:12 - 2021

Klavírní hrátky se zvířátky - Daniel Poledňák / úplně jednoduché skladbičky pro malé klavíristy / eNoty.eu

Klavírní hrátky se zvířátky Vám přináší 15 úplně jednoduchých skladbiček na téma zvířátka od skladatele Daniela Poledňáka (*1996). Malí klavíristé si mohou zahrát prozpěvování ptáčka, skákání zajíce nebo třeba bláznivý opičí taneček.

Web : www.enoty.eu/klavirni-hratky-se-zviratky
Datum vložení : 11.12 14:23 - 2020

Vánoční písničky a melodie pro příjemnou sváteční atmosféru, nyní s velkou vánoční slevou! / eNoty.eu

Vánoční čas se rychle blíží, ale nebojte, nacvičit vánoční písničky a koledy určitě stihnete. :) Připravili jsme pro Vás výběr krásných vánočních melodií, písní a koled, které Vám pomohou se připravit na blíží se vánoční čas a navodit příjemnou sváteční atmosféru. (platí do soboty 12. 12.)

Web : www.enoty.eu/vanocni-pisnicky-a-melodie
Datum vložení : 04.12 13:45 - 2020

Noty do školy se slevou 18% - platí pouze do středy 30. 9. / eNoty.eu

Sháníte noty do školy? Pořád je máme!
Připravili jsme pro Vás výběr nejžádanějších titulů a hudebních škol, které byste mohli ve škole potřebovat. Noty jsme seřadili podle nástrojů, stačí tak pouze kliknout na obrázek Vašeho nástroje a vybrat si ten nejvhodnější titul pro Vás. (Akce platí jen do konce září.)

Web : www.enoty.eu/noty-do-skoly
Datum vložení : 25.09 14:26 - 2020

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 21.01 09:10 - 2021

Nabídka tvorby www