Zobrazení 2018: 3848426

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : MOY TOY dřevěné stavebnice, s.r.o
Ulice : Dvorecká 1162/2a
Město : Praha 4 - Podolí
Telefon : 774 413 013

MOY TOY dřevěné stavebnice - PRO ŠKOLY

Chceme mít v Čechách šikovné děti? Tablety nestačí

Vážené paní ředitelky, páni ředitelé, pedagogové,

představujeme Vám celodřevěnou stavebnici MOY TOY, která u Vašich dětí přispěje k získávání jejich motorické zručnosti a zdravého sebevědomí, založené na zvládání cílů při hře.

Dřevěná stavebnice Městečko MOY TOY je didaktická pomůcka,
určená pro mateřské školy a školní družiny.
Sestava obsahuje metodickou podporu pro učitele a je provázaná s RVP PV a dopravní výchovou.
Herní materiál je přizpůsobený pro práci dětí ve skupinách až na 12 pracovištích.

Stavění a hraní s MOY TOY je koncipováno od jednoduchých opakujících se úkolů pro každou skupinu, přes náročnější úkoly, až ke složitým činnostem, ve kterých každá z dvanácti skupin může stavět jinou hračku.

Dřevěné stavebnice MOY TOY rozvíjejí jemnou motoriku používaním jednoho i dvou nástrojů najednou: kladívka a vyrážeče, podporuje technické myšlení, fantazii, umožňuje získávání dovedností v oblasti dopravní výchovy, poskytuje pevné základy pro rozvoj grafomotoriky a neméně inspiruje a napomáhá rozvíjení matematických, sociálních a jazykových zručností.

NABÍZÍME:
1.    Prodej dřevěných stavebnic s didaktickými a metodickými pokyny, kartami návodů, CD
2.    Tvořivé workshopy pre děti – max pro 25 dětí
3.    Prezentace s výukovým programem pro pedagogy přímo v MŠ
4.    Akreditované semináře pro pedagogy (od 2.pololetí šk. roku 2018/2019)

Více informací na www.moytoy.cz nebo osobně na telefonním čísle 774 413 013

Za MOY TOY tým

Ing. Tatiana Andrtová
MOY TOY dřevěné stavebnice s.r.o.
moytoy.cz

Web : www.moytoy.cz