Zobrazení včera: 12025
Zobrazení 2018: 3883169

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : DEKOR Alena Cendelínová
Ulice : Sokolská 4/2
Město : Velké Pavlovice
Telefon : 736 718 110

Molitanová lehátka pro Mateřské školy - Dekor - Alena Cendelínová

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

dovolte mi, abych Vás tímto oslovila s nabídkou výrobku pro předškolní děti. Jedná se o kvalitní, atypická molitanová lehátka, vhodná k odpočinku, hře i pohybu.
Zřizují se nové mateřské školy, protože je větší počet dětí na třídy.
Lehátka jsou na zip, snímatelná, praktická k přenášení, mají oboustranné pevné stuhy. Značku dítěte můžete vložit do všitého poutka. Pro mladší děti, které ještě používají “pleny“, lze použít k odpočinku koženkový potah, nesaje, jen se stírá. Barevnost dekorační látky si můžete vybrat z nabídky v příloze tohoto sdělení, případně Vám vzorek pošleme.
Dekorační látky jsou z Ba 25 % a PES 85 %. Můžete je čistit i speciálním vodním vysavačem, je to praktičtější.

Těším se na spolupráci a přeji Vám pěkný den.

Alena Cendelínová

Email : Cendelinova.A@seznam.cz