Zobrazení 2020: 3627531
Zobrazení 2019: 6346746

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Hotel ADLER
Ulice : Dolní Maxov 118
Město : Josefův Důl
Telefon : 602 236 575

Horský hotel ADLER - pobyty a rekreace pro školní kolektivy

Horský hotel ADLER je dnes plně přizpůsoben pobytům pro dětské skupiny vybavení i ochotou personálu se zkušenostmi již od r. 1996. V hotelu usilujeme o vyšší kvalitu ubytování a služeb pro školy v přírodě, sportovní soustředění, tábory. Hotel pro 65 osob leží v Dolním Maxově, Josefově Dolu. Oplocená zahrada nabízí minigolf, kuželky, prostor pro disco. Nádherná příroda Jizerských hor je hned za dveřmi, vodopády, rozhledny, dětské hřiště ...

Horský hotel ADLER je nejstarším hotelem Dolního Maxova. Leží v nejdolnější části Dolního Maxova jen pár metrů od mostu, který spojuje pravý, tedy maxovský břeh říčky Kamenice s protějším břehem, na kterém již leží Josefův Důl a Antonínov. Kolem hotelu dnes procházejí tři turistické trasy, které odtud stoupají jedním směrem na maxovský hřbet a druhým kolem Mariánské hory dále do hor.

Hotel kategorie tří hvězdiček je dnes zaměřen zejména na skupinové pobyty pro děti. Ideální je pro např. sportovní soustředění klubů, které vyžadují vyšší standart ubytování, školy v přírodě v komfortnějším prostředí.

Pro skupinové pobyty dětí zajištujeme ubytovací služby již od r. 1996 a neustále usilujeme o vyšší kvalitu ubytování. Vyhovíme individuálním požadavkům, stravu připravujeme přímo na hotelu ze surovin, nikoli polotovarů. Pitný režim je zajištěn po celý pobyt.

Horský hotel ADLER
Dolní Maxov 118
468 44 Josefův Důl

jizerskehory@seznam.cz

Web : www.horskyhoteladler.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 22.11 22:27 - 2020

Nový vzhled portálu - Volná místa ve školství - Práce

Omezili jsme vkládání nevhodných inzerátů. Prosíme o Vaši trpělivost v řešení tohoto problému.
O projektu práce ve školství: Práce ve školství je jedinečné místo, kde kde lze nalézt aktuální poptávku a nabídku práce v oblasti vzdělávání. Při vložení inzerátu máte zároveň příležitost vložit Vaši nabídku či poptávku práce na dalších pět portálů mateřských, základních, středních, uměleckých škol, firemního katalogu pro-školy a oslovit tak celou řadu uchazečů o práci nebo sami najít vhodné zaměstnání. Internet Top s.r.o.

Datum : 16.10 09:48 - 2020

Nabídka tvorby www