Zobrazení 2019: 3242697

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Horský hotel Pošta
Ulice : Dolní Maxov 118
Město : Josefův Důl
Telefon : 602 236 575

Horský hotel POŠTA - pobyty a rekreace pro školní kolektivy

Horský hotel POŠTA je dnes plně přizpůsoben pobytům pro dětské skupiny vybavení i ochotou vprsonálu se zkušenostmi již od r. 1996. V hotelu usilujeme o vyšší kvalitu ubytování a služeb pro školy v přírodě, sportovní soustředění, tábory. Hotel pro 50 osob leží v Dolním Maxově, Josefově Dolu.  Oplocená zahrada nabízí minigolf, kuželky, prostor pro disco. Nádherná příroda Jizerských hor je hned za dveřmi, vodopády, rozhledny, dětské hřiště ...

Horský hotel Pošta je nejstarším hotelem Dolního Maxova. Leží v nejdolnější části Dolního Maxova jen pár metrů od mostu, který spojuje pravý, tedy maxovský břeh říčky Kamenice s protějším břehem, na kterém již leží Josefův Důl a Antonínov. Kolem hotelu dnes procházejí tři turistické trasy, které odtud stoupají jedním směrem na maxovský hřbet a druhým kolem Mariánské hory dále do hor.

Hotel kategorie tří hvězdiček je dnes zaměřen zejména na skupinové pobyty pro děti. Ideální je pro např. sportovní soustředění klubů, které vyžadují vyšší standart ubytování, školy v přírodě v komfortnějším prostředí.

Pro skupinové pobyty dětí zajištujeme ubytovací služby již od r. 1996 a neustále usilujeme o vyšší kvalitu ubytování. Vyhovíme individuálním požadavkům, stravu připravujeme přímo na hotelu ze surovin, nikoli polotovarů. Pitný režim je zajištěn po celý pobyt.

Horský hotel POŠTA
Dolní Maxov 118