Zobrazení dnes: 19656
Zobrazení včera: 38682
Zobrazení 2024: 5152425
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78899021

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :OKsystem s.r.o.

   
Firma : OKsystem s.r.o.
Ulice : Na pankráci 125
Město : Praha 4
Kraj : Praha
   
Pobočky :
IČO : 27373665        DIČ : CZ27373665
   
Telefon: 244 021 111    
Fax : 244 021 112  
     
Email : info@oksystem.cz  
Url : www.oksystem.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  OKsystem - „Spojujeme software, technologie a služb“ OKsystem je česká softwarová společnost, řešitel, dodavatel a systémový integrátor rozsáhlých informačních systémů ve veřejné správě i podnikové sféře, zejména aplikací v oblasti zaměstnanosti a řízení lidských zdrojů, s využitím čipových karet, portálů, informačních kiosků, poskytovatel outsourcingu správy informačních systémů, zpracování mezd, implementace datových skladů a business intelligence, autorizovaného školení a testování IT specialistů. Mezi významné partnery společnosti OKsystem pro technologie i aplikace patří společnosti Oracle, Hewlett-Packard, MicroStrategy, Cisco, Microsoft a další.

OKsystem je také řešitelem a dodavatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé nebo klient/server architektuře, přičemž uplatňuje databázové systémy, elektronický podpis a čipové karty.
 
   
 

OKmzdy


OKmzdy je program pro kompletní zpracování mzdové agendy. Je koncipován tak, aby efektivně pracoval v podniku s mnoha stovkami zaměstnanců a vyplatil se i soukromému podnikateli s několika zaměstnanci bez mzdové účtárny.


K aplikaci OKmzdy lze dokoupit program pro elektronické podání evidenčního listu důchodového pojištění (ELDP) a pro elektronické zasílání přihlášek resp. odhlášek zaměstnanců k nemocenskému pojištění - Podání PVS.


OKmzdy využívají stovky firem různého zaměření z následujících oblastí:


 • obchodu

 • výroby

 • služeb

 • institucí veřejné správy


OKmzdy se vyznačují:


 • snadnou instalací

 • jednoduchou obsluhou

 • možností vést mzdové agendy pro více firem v samostatných databázích

 • bezpečností dat, která je zajištěna různými typy uživatelů s odlišnými pravomocemi

 • variabilitou systému - možnost nastavení pro konkrétní podmínky (např. definice vlastních složek mzdy apod.)

 • automatickým prováděním všech složitých akcí a výpočtů bez požadavků na odborné znalosti uživatele

 • možností vytváření nejrůznějších uživatelských sestav dle vlastní potřeby

 • podporou služeb hotline


OKmzdy zaručují korektní operace a přesné výsledky podle posledních platných předpisů. Algoritmy byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky MPSV, garantem legislativních předpisů ve mzdové oblasti.


Pro více informací kontaktujte Ing. Rostislava Stočka (stocek@oksystem.cz; tel: +420 236 072 273)


OKbase


OKbase je modulární systém pro komplexní řízení lidských zdrojů, který kromě modulu pro správu systému zahrnuje personalistiku (včetně systemizace a vzdělávání), mzdy a platy, stravování, docházku a přístupový systém. Připravují se moduly pro evidenci a řízení pracovních úkolů, pro digitalizaci a archivaci dokumentů a další.


Všechny moduly pracují nad jednotnou datovou základnou. Je možné je užívat jako předinstalované, nebo se mohou volně konfigurovat podle potřeby zákazníka.


OKbase má jednoduché a přátelské ovládání. Přihlášený uživatel není nucen při práci spouštět jednotlivé aplikační moduly – na základě definovaných detailních oprávnění má přístupné právě ty funkce, které potřebuje.


OKbase je český softwarový produkt, který plně respektuje platnou českou legislativu. Veškeré legislativní změny jsou do systému průběžně implementovány a formou aktualizací (update) či nových verzí (upgrade) automaticky zasílány k zákazníkům. Současně jsou zpřístupněny na internetu ke stažení.


Pro více informací kontaktujte Ing. Rostislava Stočka (stocek@oksystem.cz; tel: +420 236 072 273)


Autorizovaná školení


OKsystem působí také jako distributor, prodejce či autorizované školicí středisko firem Microsoft, Oracle, Novell, SUSE Linux, Cisco, CA, Gemalto, Symantec, Unify, Prometric, Pearson VUE.


OKsystem provozuje jako jednu ze svých služeb autorizované školicí centrum produktů Novell, Microsoft, SUSE Linux, a Oracle s mnohaletou tradicí. OKsystem byl první firmou v tehdejším Československu, která byla autorizována firmou Novell a získala již v roce 1990 oprávnění pořádat její školení. Od té doby OKsystem vyškolil mnoho klientů. Například počty absolventů našich kurzů zaměřených na produkty Novell jdou do tisíců.


Pro více informací kontaktujte Ing. Filipa Rychetského (rychetsky@oksystem.cz; tel: +420 236 072 357)

 
   
 
 
 
   
Nabídka od OKsystem s.r.o. pro děti, rodiče a školy :