Zobrazení dnes: 19725
Zobrazení včera: 38682
Zobrazení 2024: 5152494
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78899044

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Cestovní kancelář B&K Tour, s.r.o.

   
Firma : Cestovní kancelář B&K Tour, s.r.o.
Ulice : Komenského 249
Město : Hradec Králové
Kraj : více regionů
   
Pobočky :
IČO : 465 065 01        DIČ : CZ465 06 501
   
Telefon: +420 495 000 384    
 
     
Email : sekretariat@bktour.cz  
Url : levne-ubytovani.bktour.cz/  
     
Popis činnosti :  
   
  Naše cestovní kancelář se zaměřuje na chaty a chalupy v ČR a na Slovensku, v zahraničí pak na dovolenou v Chorvatsku a Itálii.
V ČR B&K vlastní několik rekreačních areálů situovaných v nádherné přírodě uprostřed lesů a luk. Díky našemu dvacetiletému působení v cestovním ruchu dokonale známe přání a požadavky našich klientů a proto se k nám pak velice rádi i vracejí.

Každý náš rekreační areál je identický, má svoje velké plusy a my Vás s nimi rádi seznámíme.

Rekreační areál Stříbrný rybník má vlastní restauraci, kde si můžete dát jak párek v rohlíku, tak výborný guláš. Je zde pěkný čistý rybník s tobogánem, půjčovna loděk, půjčovna kol, paintball, adrenalin centrum.
 
   
  Areál Ostružno u Jičína je situovaný v překrásné přírodě Českého ráje, uprostřed smrkových lesů a borových hájů. Klientům nabízí koupaliště, restauraci, bufet, dětská hřiště. Strava je zde formou polopenze či plné penze (pro skupinky dětí je možná i rozšířená plná penze se spec. pitným režimem). Jsou zde pořádány i tématické pobyty (např. s aerobikem, pro rybáře, atd.).

Rekreační areál Pecka se nachází pod známým hradem Pecka, na klidném místě. Ubytování je zde jak v pokojích s vlastním soc. zařízením, tak v chatkách. Areál je proslulý díky své výborné domácí kuchyni (možnost polopenze, plné penze i rozšířené plné penze pro dětské kolektivy). Je zde prostorný pozemek ideální k dětským hrám, sportování, ale i slunění a odpočinku. Na hřišti si můžete zahrát fotbal, volejbal apod. V blízkosti jsou tenisové kurty a koupaliště. Během léta jsou zde pořádány tématické pobyty (např. S hradním duchem celým rokem, Putování za zvířátky, Sportovně relaxační pobyt).

A na závěr Vás seznámíme s rekreačním areálem Vysoká Srbská, který je situovaný uprostřed panenské přírody u pstružího potoka, na absolutně klidném místě, kde lišky a pan správce Jožka dávají dobrou noc… Podrobnosti, fotogalerii a cenovou nabídku na všechny naše ubytovací kapacity naleznete na http://levne-ubytovani.bktour.cz/ …..
 
   
 

Ubytování Hradec Králové
Kemp a chaty Stříbrný rybníkUbytování Prachovské skály
Chatky OstružnoUbytování Podkrkonoší
Rekreační areál Pecka
Ubytování Broumovsko
Rekreační areál Vysoká Srbská 
 
   
Nabídka od Cestovní kancelář B&K Tour, s.r.o. pro děti, rodiče a školy :