ZuZu English Education, z.s.

Firma : ZuZu English Education, z.s.
Ulice : Koráb 131
Město : Tišnov
Kraj : více regionů

IČO : 06109128

Email : info@anglictina-zuzu.cz
Url : www.anglictina-zuzu.cz

Naším cílem je českým učitelům základních a mateřských škol představit metodu, která jim může výrazně pomoci s oživením jejich pro děti mnohdy nudného a současně neefektivního způsobu výuky angličtiny. Přinášíme naprosto unikátní moderní způsob vedení výuky, který aktivně propojí učitele, děti i rodiče do jednoho celku. Zásadním principem tohoto programu je motivace dětí, aby se nebály nahlas mluvit. Hodiny jsou navrženy tak, aby děti vtáhly do děje. Při jejich sestavování bylo pečlivě dbáno na specifika dětské psychiky i kapacitu dětské pozornosti. Učitelům odpadá složité shánění a seřazování materiálů, studium metodik, zkoušení, co děti zaujme a co nikoli. Mohou se tak více soustředit na samotné předávání látky dětem, což je ta nejzábavnější, v celém procesu přípravy hodiny nejkratší a zároveň nejdůležitější část – čím více bude lekci naplno prožívat učitel, tím více ji budou prožívat naplno děti a tím více si z ní odnesou.

V roce 2016 vznikl první pilotní projekt ve spolupráci se základními a mateřskými školami v Dolních Loučkách a v Ostrově u Macochy a s komunitní základní školou Zahrada, ke které se v roce 2017 přidal i Lesní rodinný klub na Tišnovsku. Jmenované školy a školky zde zavedli výuku metodou ZuZu English pod vedením svých za tímto účelem námi proškolených kmenových učitelů, kteří si návrat k původnímu způsobu výuky již nedokáží ani představit. Poprvé totiž ve své kariéře zažívají výsledky doprovázené nadšením dětí i mnohých rodičů, jaké během své učitelské praxe nikdy předtím nepoznali! Navíc je provází dobrý pocit z toho, že dávají šanci ne jedincům, ale všem dětem se pro jejich budoucnost tolik potřebnou angličtinu opravdu aktivně naučit.

Chcete, aby výuka angličtiny bavila i Vaše děti a učitelé měli ze své práce radost?
Obraťte se na nás. Uděláme z Vašich učitelů SUPER UČITELE :-).

Bližší informace k samotné výuce naleznete na www.anglictina-zuzu.cz (v sekci Školení).

Nabídka od ZuZu English Education, z.s. pro děti, rodiče a školy :

Totální výprodej eshopu

Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko,

využijte nyní možnosti k nákupu úžasných pomůcek pro výuku angličtiny do vaší školy či školky za 50% původní ceny. Sleva bude platná až do vyprodání všech zásob, poté bude náš eShop ZuZu4kids uzavřen.

Zboží, které na eShopu vidíte je skladem. Najdete zde anglické knížky, pracovní sešity, pomocné karty, široký výběr maňásků na prsty a na ruku, anglické výukové hry, razítka, sítě na zeď a mnoho dalšího.

Pro uplatnění 50% slevy použijte prosím tento slevový kód: TOTAL-SALE

Těšíme se na vaši návštěvu.

Web : www.zuzu4kids.com
Email : info@zuzu4kids.com