Zobrazení 2021: 3186493
Zobrazení 2019: 6346746

Registrace firemního zápisu - ZCELA NEZÁVAZNĚ

O portálu pro školy

Dobrý den, dovolte, abychom Vám představili Portál pro školy, který vznikl na podporu firem poskytující produkty a služby specializované pro školy, školáky, malé děti a jejich rodiče. Tento portál se časem rozšířil o poskytování nabídek směrem k městům a obcím při výběrových řízeních. Je samostatně propagován i na celém internetu na předních pozicích. V dnešní době můžete díky tomuto portálu oslovit několika způsoby viz níže 12 300 škol v ČR, 6 300 měst / obcí a zviditelnit svou nabídku po celý rok na 12 portálech pro děti a dalších rozcestnících kde je ročně navíc 6 000 000 zobrazení.

Školy zde mají možnost čerpat z nabídky Vašich produktů a služeb v reálném čase. Tyto portály jsou podporovány společností Seznam.cz a Google.cz což je 99 % vyhledávání v ČR na klíčová slova v jedinečné propagaci a mnoholetému provozu samostatných portálů. .

Tento portál je zaměřen jak pro předškolní školství tak i pro základní a střední školy, umělecké školy, i volná místa ve školství, děti rodiče. Viditelnost portálů ZDE

Registrovaná firma má zde navíc možnost zcela neomezeně vkládat nabídku pro 12 300 škol. Tato nabídka je po uložení okamžitě rozeslána do všech již zmiňovaných portálů a je viditelná a okamžitě přístupná všem ředitelům škol i široké veřejnosti. Registrujte se přes tento formulář a zeptejte se na tzv. Firemní kartu s ještě většími výhodami.

Co registrací v portále získáte?

1. Zápis vedoucí na Vaše www stránky tzv. TÉMATICKÝ ODKAZ - Znamená to, že pokud máte www vytvořeny a nepodporuje Vás více odkazů z dobře navštěvovaných webů, nedostane Váš web velké hodnocení a nebude opět splňovat plný % počet pro celkovou BONITU tzn. Vytvořit www stránky Vám může i FRANTA za 1/3 ceny, ale pokud nemáte za sebou firmu, která podporuje více internetových systémů nedostanete se na přední pozice ve vyhledávačích. Naše společnost zastřešuje 2500 firem z různých oborů a služeb, vede na nás XY odkazů z internetu, provozujeme portály školství. 12 300 škol v ČR s průchodem 6 000 000 uživatelů ročně a 6 300 měst a obcí. Tuto BONITU přenášíme na našeho klienta a tím ho posouváme před jeho konkurenci ve vyhledávání na celém internetu!

2. Deně (nebo dle Vašeho uvážení) zde můžete aktivně zaslat do tzv. ŠKOLSKÉHO ZPRAVODAJE aktuální nabídku nacházející se právě na Vašich www stránkách, nebo na jiném umístění a tato nabdka se zobrazí kařdý den online všem školám v systému a navíc se všem školám každé pondělí rozešle do souhrnného zpravodaje přímo na ověřený e-mail!

3. Váš zápis na portále škol je samostatně SEO optimalizován je prosazován na vyhledávači SEZNAM a GOOGLE tj 99% vyhledávání v ČR a tím se prosazuje samostatně + podporuje dohledatelnost Vašich www stránek a opět je postrkuje na lepší pozice nežli má Vaše konkurence v těchto vyhledávačích!

4. Váš zápis je v portálech zařazen podle Vašeho výběru až do 10 sekcí a kdykoli aktualizujete zápis v portále nebo údaje o Vaší firmě, přesune se ve vyhledávání v portálu před všechny zápisy. To znamená, čím více s portálem a nabídkami pro školy, děti a rodiče pracujete, tím jste více upřednostńovány a jste lépe vidět.

5. Využíváte systém zpětných poptávek ze strany uživatelů portálů a jejich odkazů na internetu, které se vám vždy zobrazí ve Vaší kartě, ale automaticky Vás upozorní na novou poptávku, také na Vašem předvyplněném e-mailu.

6. Vždy máte pomoc z naší strany při ruce. Jsme Vám k dispozici na telefonní lince v rámci technické podpory, na e-mailu, vzdálené ploše pro přímou pomoc na Vašem PC

Kontaktujte nás ZCELA NEZÁVAZNĚ přes kontaktní formulář. Budeme Vás zpětně kontaktovat po telefonu s nabídkou přímo pro VÁS. Pokud se pak rozhodnete pro spolupráci je zcela na Vás!

REKLAMA ZDE JIŽ OD 5,50 Kč denně až na 12 portálech

Vložit údaje Vaší firmy

(povinné)

(nepovinné)

Opište kod (ochrana proti spamu )

*Tato registrace Vás ničím nezavazuje. Budeme Vás kontaktovat s nabídkou a záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete pro spolupráci. Vaše viditelnost na internetu se s námi velmi rozšíří a vzroste :-)

Změňte i vy Vaší starou www prezentaci za novou

Re-designe www pro našeho dlouholetého klienta.
Vytvořili jsme Re-designe pro našeho dlouholetého klienta. Díky novým www splňuje www prezentace novodobě všechny prvky moderní www prezentace. Přejete-li si i vy novou www prezentaci KONTAKTUJTE NÁS
Martin Petreje +420 603 471 568

Datum : 24.08 10:42 - 2021

Nabídka tvorby www