Zobrazení dnes: 1705
Zobrazení vcera: 18163
Zobrazení 2016: 2370601
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 46131043

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přfihlášení

Jméno :

Heslo :Registrace firemního zápisu

Vážení zákazníci, nyní máte jedinečnou možnost prezentovat své nabídky najednou a to zcela neomezeně online na portálech zaměřených přímo pro školy + portálech pro děti a rodiče + volná místa (nabídka volných míst ve školství a pro práci s dětmi).

 

TELEFONNÍ SEZNAM FIREM - Akce u firemních karet - 33%

 

Od 3.1.2012 vydáváme již třetí tištěný/elektronický TELEFONNÍ SEZNAM FIREM ZDARMA!!!

Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, Za rok 2010 skoro 5 000 000 uživatelů internetu a nárůstu firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni z  důvodu zaměření produktů a služeb pro děti, pro školy v ČR bude vydán další TELEFONNÍ SEZNAM FIREM

Zaregistrované firmy budou opět propojeny ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče a budou zveřejněny nejen v elektronickém telefonním seznamu, ale opět i v tištěné formě TELEFONNÍHO SEZNAMU FIREM, který je doručen ZDARMA do  rukou všech ředitelů škol v ČR!!! 


třetí vydání bude zahájeno 3.1.2011 a uzávěrka bude 20.1.2012


Umožňujeme tak školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu, nebo společnost nabízející produkt či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje, nebo jejího názvu.

Všem školám v ČR tak poskytneme opět rychlejší přístup k informacím od Vaší firmy poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.

 


Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni a z  důvodu zaměření Vašich produktů a služeb pro děti, pro školy v ČR vydáváme tištěný/elektronický TELEFONNÍ SEZNAM FIREM!!! Umožňuje tak školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu, nebo společnost nabízející produkt či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje, nebo jejího názvu.

Ukázka tištěného seznamu zde:

Nainstalujte si flash player.

Zaregistrované firmy jsou propojeny ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče a jsou zveřejněny nejen v elektronickém telefonním seznamu, ale i v tištěné formě TELEFONNÍHO SEZNAMU FIREM, který je doručen ZDARMA do  rukou všech ředitelů škol v ČR!!!

 

Všem školám v ČR tak poskytneme rychlejší přístup k informacím od firem a společností poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.

 

Naše společnost by Vám ráda nabídla možnost zařazení Vaší firmy do databáze www.pro-skoly.cz V této databázi je Vaše firma lépe dohledatelná na internetu pro určenou cílovou skupinu (školství) a díky registraci do tohoto portálu jste vidět i na ostatních nejznámějších vyhledávačích na prvních pozicích denně zobrazeno přes 15000 stran uživateli internetu.


Tento portál je zaměřen jak pro předškolní školství tak i pro základní a střední školy, umělecké školy, i volná místa ve školství, děti rodiče. Viditelnost portálů ZDE
Registrovaná firma má zde navíc možnost zcela neomezeně vkládat nabídku pro 11 500 škol. Tato nabídka je po uložení okamžitě rozeslána do všech již zmiňovaných portálů a je viditelná a okamžitě přístupná všem ředitelům škol i široké veřejnosti. Registrujte se přes tento formulář.

Vložit údaje Vaší firmy

(povinné)

(povinné)

(nepovinné)

Napište číslicí kolik je tři + šest (ochrana proti spamu )

*Tato registrace Vás ničím nezavazuje    

    

Novinky, aktuality

Jsme hlavní partneři akce 2. ročník veletrhu Vše pro školy a školky


Jsme hlavní partneři akce 2. ročník veletrhu Vše pro školy  a školky   rozšířený o semináře  s akreditací MŠMT  proběhne již v březnu 2016. Tento veletrh pořádá realizační tým akce Vše pro školy a školky.

Smyslem veletrhu  je soustředit na jednom místě dodavatele služeb a produktů, které školy potřebují ke svému provozu a usnadnit jim tak výběr těch nejvýhodnějších, ať už škola klade důraz na cenu či doplňkové služby.

Díky souběžnému akreditovanému programu známe  počet i složení účastníků  a vystavovatelé mají možnost přizpůsobit svou nabídku jak školám, tak cílové skupině návštěvníků (stovky žen v produktivním věku). Hlavním cílem veletrhu z pohledu  vystavovatelů je možnost prezentace, vytvoření nabídky a získání seriózního zákazníka s možností dlouhodobé spolupráce.

Hlavním cílem veletrhu z pohledu  návštěvníků je ušetřit čas při hledání takových dodavatelů, se kterými škola optimalizuje rozpočet.

 

Akce se uskuteční 15. března 2016 v kongresovém centru Top Hotelu Praha a rádi se s Vámi na veletrhu uvidíme!


Datum : 03.03 09:31 - 2016

Nabídka pro školy

Dozvíte se více o ..

Nahlédněte do našich odkazů a dozvíte se více o portálech: Mateřské školy, Základní školy , Střední školy , Volná místa ve školství , + kompletní nabídka pro školy - vše pro školy. .

 

Napište nám rádi Vám pomůžeme s nastavením Vašeho zápisu.
.