Zobrazení vcera: 16876
Zobrazení 2008: 2854269

Přfihlášení

PREZENTACE V DATABÁZÍCH PRO ŠKOLY A PRO ŠKOLÁKY

Získejte nové zákazníky pro rok 2012 a oslovte školy, rodiče a širokou veřejnost se svými produkty a službami.

Naše společnost by Vám ráda nabídla možnost zařazení Vaší firmy do databáze www.pro-skoly.cz V této databázi je Vaše firma lépe dohledatelná na internetu pro určenou cílovou skupinu (školství) díky optimalizaci SEO. Tento portál je zaměřen jak pro předškolní školství tak i pro mateřské, základní, střední a umělecké školy, s propojením na volná místa ve školství.

Školy zde mohou neomezeně rozesílat své nabídky pro školy do tzv. zpravodajů, kde se okamžitě nabídka pro školy zobrazí na všech těchto portálech školství. Školy zde naleznou - Vybavení škol a rodiče věci pro školáky.

Možnost prezentace a umístění nabídky na 10 Portálech pro školy a rodiče:

• hlavní portál : www.pro-skoly.cz
  • portál pro rodiče: www.miminka-batolata.cz
  • portál pro MŠ: www.materskeskolky.cz
  • portál pro ZŠ: www.zakladniskoly-zs.cz
  • portál pro SŠ: www.stredniskoly-ss.cz
  • portál pro ZUŠ: www.umelecka-skola.cz
  • portál firem: www.firemnet.cz
  • firmy dětem: www.veci-pro-deti.cz
  • firmy dětem: www.na-deti.cz
  • seznam škol: www.skoly-skola.cz

Všechny tyto portály napomáhají běžným uživatelům Internetu vyhledat požadované služby pro děti a výrobky pro děti a jsou samostatně dohledávány na prvotních pozicích na klíčová slova (například na SEZNAM, GOOGLE, CENTRUM atd...– klíčová slovo „ věci pro děti, služby pro děti, produkty pro děti, pro školy, nabídka pro školy, věci pro miminka, věci pro batolata,  atd...).

Umístěním reklamy v Databázích pro školy a pro rodiče v ČR získáte:

1. aktivní reklamu pro rozesílání nabídek do všech portálů pro děti NEOMEZENĚ
  2. reklamu, která je na Internetu vidět 365 dní / 24 hodin denně
  3. reklamu na portálech pro děti, která má denně přes 15 000 zobrazených stran
  4. reklamu, která má již v databázi 11 500 školských subjektů pro oslovení
  5. viditelnost na internetu na klíčová slova ve Vašem oboru před konkurencí

Touto Internetovou reklamou na celý rok rozšíříme počet Vašich klientů . Vámi nabízené .. jsou často poptávány. Jedná se o sortiment služeb, o který je dlouhodobý zájem ze strany škol a široké veřejnosti.

• vlastní vstup do karty - online možnost změny firemních údajů, fotografií a nabídky
  • možnost výběru zařazení až do 20 sekcí ( dle Vašeho výběru)
  • SEO optimalizace = lepší dohledatelnost Vaší firmy na internetu
  • neomezené rozesílání Vašich nabídek do všech 5-ti portálů školství (Vše pro školy, Mateřské školy, Základní školy, Střední školy, Umělecké školy + miminka-batolata).
  • zařazení na 1. pozici v sekcích vždy po vložení nabídky nebo změny údajů ve vaší firemní kartě
  • vkládat můžete kdykoliv: 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, NEOMEZENĚ
  • dohledatelnost Vaší karty až na 10 klíčových slov, která si můžete sám zvolit a která jsou optimalizována, takže jste lépe dohledatelní na tomto portále i v celém internetu.

Navíc k roční firemní kartě ZDARMA získáte 2 x reklamní banner na 1+1 měsíc ( v hodnotě 20.000.-Kč bez DPH) ZDARMA na hlavní stranu Vámi zvoleného portálu, který Vám ZDARMA vytvoříme!!!

Kontaktujte nás nezávazně pro bližší informaceVáš Administrátor www.pro-skoly.cz

Vaše firemní karty a www stránky nyní propojeny s Vaším firemním FACEBOOKEM

Dovolte, abychom Vás informovali že jsem pro rok 2014 připravili propojení Vaši firemní karty a www prezentace s firemními i školskými www stránkami na soukromé i firemní Facebookové profily. Zapojíme tak Vaše poptávky i nabídky na sociální sítě a tím nejenže navýšíme opět viditelnost tohoto portálu (v roce 2013 se opět portál více zviditelnil a to skoro o 1 000 000 nových uživatelů celkem přes 6 000 000 uživatelů), ale hlavně prosadíme viditelnost Vaší nabídky služeb a produktů pro školy, rodiče a děti i širokou veřejnost. Bližší informace zjistíte u našich operátorů. NEZAPOMEŇTE FACEBOOK je 10x více používaný než-li www aplikace :-) .. Jsme tu s Vámi již 11 let.

Datum : 31.03 11:28 - 2014