Zobrazení 2018: 5822023

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Penziony KAMENICE

Lyžařský kurz? Školka nebo škola v přírodě? Letní dětský tábor nebo sportovní soustředění? Penziony KAMENICE s tradicí od r.1996 nabízí buď zcela samostatně každý až pro 55 hostů nebo celkem až pro 110 hotů! Velké hřiště, terasa, soukromé koupání, krb, wifi free. Plná penze, pitný režim, dospělí zdarma!

Web : www.penzionykamenice.cz
Email : jizerskehory@seznam.cz
Datum vložení : 13.12 15:55 - 2018

Nabídka lyž.a běž.setů pro školy za zvýhodněné ceny

Nemáte vybavení pro Vaše lyžařské kurzy?! Potřebujete utratit peníze do konce roku? Není problém, vše máme skladem! Lyže, sjezd.boty, helmy, bežky, běžecké boty, bež.hole.

Při koupi setů Vám nabízíme jako BONUS, půjčení nejnovější modely lyží ELAN pro Vaše pedagogy zcela ZDARMA!

Web : www.inasport.cz
Email : lenka.klusackova@inasport.cz
Datum vložení : 13.12 13:40 - 2018

Pobyty dětí na Penzionu Krásná v Jizerkách

Pobyty pro školy v přírodě, sportovní soustředění nebo letní tábory. Objekt na samotě v Jizerských horách, který je jen pro vás. Max. kapacita penzionu je 36 osob. Možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně. V zimě máme k dispozici dětský lanový vlek, v létě vyhřívaný bazén ( květen - září ).

Web : www.penzionkrasna.cz
Email : jizerky@penzionkrasna.cz
Datum vložení : 12.12 17:35 - 2018

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok

Krásné prožití vánočních svátků Vám přeje Wesco.

Web : www.wesco.cz
Email : krausova@wesco.cz
Datum vložení : 12.12 14:37 - 2018

Zahájení zimní sezóny - Skiareál Lipno

Web : www.lipno.info
Email : infocentrum@lipno.info
Datum vložení : 12.12 12:29 - 2018

Výprodej skladových zásob zimních a vánočních setů

Výprodej zimních a vánočních setů skládaček pro kreativní tvoření na e-shopu www.bd-tova.cz. Za skvělé ceny! Pouze do konce roku nebo do vyprodání skladových zásob! Neváhejte, nebudou!!

Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma, při objednávce nad 1 000 Kč dárek.

Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte se, a využijte tak ještě výhodnějších cen.

Děkujeme.

BD-TOVA, s.r.o.
Jílkova 124, 615 00 Brno
(vchod z ulice Filipínského)
e-mail: grmelova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz

Web : bd-tova.cz
Email : grmelova@bd-tova.cz
Datum vložení : 11.12 11:37 - 2018

Stanislav Chudoba-Rotag

Vážení přátelé, na stránkách www.rotag.cz najdete širokou nabídku pohádek, písniček, hudebních besídek, i naučných materiálů pro výchovu dětí od

3 - 10 let.
Najdete tam i vázané knížky určené jako dárky dětem při různých příležitostech. Při objednávce nad 5 kusů jsou knížky nabízeny s 50% slevou, od 90-150 Kč.

Web : www.rotag.cz
Email : vydavatelstvi@rotag.cz
Datum vložení : 10.12 13:19 - 2018

Ubytování pro školy

Nabízíme pro školy lyžařské kurzy, cykloturistiku, školy v přírodě a dětské pobyty. Náš objekt je schválen hygienickou stanicí. Lékař bydlí v obci a v případě potřeby přijede do našeho penzionu (při případném ošetření). Při pobytu zajišťujeme domácí stravu 5x denně, včetně zajištění pitného režimu. Zajistíme zapůjčení lyží a odvoz k vleku Lucifer.( 800 m)

Pro naše malé sportovce máme nově postavené hřiště v blízkosti domu. Je to ideální místo na odpolední aktivity nebo polední siestu.

Proč vybrat zrovna nás?

Provozují majitelé a záleží nám na dobrém jménu.

20 let zkušeností, víme co je pro Vás nejlepší.

Pomůžeme s výběrem výletů, exkurzí i dopravou.

Vyzkoušejte naše služby stejně jako mnoho základních, sportovních i mateřských škol.

Tel:776004468

penzionmaja@seznam.cz

Web : www.penzionmaja.cz
Email : penzionmaja@seznam.cz