MAV cz s.r.o.

IČO : 29243254        DIČ : CZ29243254

Email : info@skolni pocitace.cz
Url : www.skolnipocitace.cz

Proč speciální web pro školy?

K myšlence založení tohoto specializovaného webu na dodávku VT do škol jsme se rozhodli ze dvou důvodů:

• po krachu projektu "Internet do škol", kdy většina škol byla vybavena výpočetní technikou buď částečně nebo vůbec, se vrací osvědčený systém, kdy si VT obstarává sama škola
  • Máme za sebou spoustu zkušeností z vybavování škol VT a víme co je pro školská zařízení důležité.

Specializujeme se na komplexní dodávky především repasované výpočetní techniky do všech typů základních a středních škol. Samozřejmě, že jsme Vám schopni dodat i úplný sortiment nové VT.

Nabízíme vám řešení, které Vám umožní si za nízké ceny vybavit vaši školu VT a s tím spojené služby, které Vás zbaví všech starostí spojené s nákupem a servisem VT. Protože základním cílem naší firmy je komplexní nabídka, schopná maximálně uspokojit náročné požadavky ze strany zákazníků, neustále rozšiřujeme a zkvalitňuje sortiment dodávaného zboží a služeb a rádi přivítáme vaše náměty pro jejich zlepšení.

Doufám, že využijete a budete spokojeni s naší nabídkou a těšíme se na naši budoucí spolupráci.

VŠECHNY CENY NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH!!!

Počítačové učebny

V případě, že plánujete vybavit počítači celou učebnu (min. 8 ks PC),  máme pro Vás tuto speciální nabídku:

• Počítače včetně monitorů získáváte se slevou 12%!!
  • dovoz, instalace PC na pracoviště ZDARMA!!
  • vybudování počítačové sítě ZDARMA!!
               - síťové karty + kabeláž
               - SWITCH 10/100
               - základní nastavení sítě
  • prodloužená záruka na 18 měsíců
  • možnost dohodnutí speciálních servisních a záručních podmínek

Nabídka modelů a konfigurací PC se průběžně mění.

V případě, že vybavujete část nebo celou učebnu počítači, dodáme Vám pro snadnější údržbu a správu stejný model a konfiguraci počítačů.

Máte-li zájem o konkrétní konfiguraci, nebo model PC, kterou nemáme v nabídce, kontaktujte nás! Pokusíme se pro Vás počítač sehnat.

Součástí dodávky každého PC je klávesnice a myš.

Všechny ceny již zahrnují DPH!!!

- záruka na notebooky poskytujeme v délce 12 měsíců.
- záruka na baterie: 7 dní
- Při odběru notebooku s vadnou baterií poskytujeme slevu 1.000,- Kč s DPH

Máte-li zájem o konkrétní konfiguraci nebo model notebooku, který nemáme v nabídce, kontaktujte nás! Pokusíme se pro Vás notebook sehnat.

Vyberte: CRT monitory | LCD monitory

V případě vybavování počítačových učeben, Vám jsme schopni dodat stejné modely monitorů

Tiskárny jsou vždy dodávány s tonerem.
Tonery bývají zhruba z 50% naplněny, neručíme však za jiný stav naplnění toneru.
Pro orientaci uvádíme u každé tiskárny cenu recyklovaného toneru.

Počítačové sestavy, notebooky

Jsme dodavateli značkových počítačových sestav LYNX a notebooků ACER, UMAX a IBM.

Při výběru notebooku Vám poradíme a připravíme speciální cenovou nabídku.

Při dodávce většího množství PC nebo notebooků (více než 5 ks), pro Vás připravíme speciální nabídku

PC komponenty, periferie, příslušenství

Máte-li jakýkoliv požadavek na PC komponenty, periferii, nebo PC příslušenství, navštivte náš nově spuštěný internetový obchod. V případě odběru většího množství pro Vás připravíme speciální cenovou nabídku.

Nabídka od MAV cz s.r.o. pro děti, rodiče a školy :