Zobrazení dnes: 6
Zobrazení včera: 28737
Zobrazení 2024: 4033224
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5508850
Zobrazení 2021: 5624594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78525954

Vše pro školy

Partnerské projekty

Přihlášení

Jméno :

Heslo :Hotel Zemská brána

   
Firma : Hotel Zemská brána
Ulice : Bartošovice v Orlických horách 5
Město : Bartošovice v Orlických horách
Kraj : Královéhradecký
   
Pobočky :
IČO : 40901548        DIČ : CZ480203040
   
Telefon: 604 281 230     Mobil: 604 231 828  
 
     
Email : hotel@zemskabrana.cz  
Url : www.zemskabrana.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Hotel Zemská Brána v Bartošovicích v Orlických horách  se nachází nedaleko města Žamberk  v  klidném a tichém prostředí. Je obklopen téměř nedotknutou přírodou, čímž nabízí ideální podmínky k odpočinku a relaxaci.

Pro naše hosty nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 80 lůžek a je proto vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro větší zájezdy, školy v přírodě, lyžařské výcviky, apod...

V našem hotelu je také vlastní restaurace s výbornou českou kuchyní. Hosté mají na výběr ubytování se snídaní, polopenzí a také plnou penzí.
 
   
 

SPORTOVNÍ HOTEL ZEMSKÁ BRÁNA

BARTOŠOVICE v Orlických horách
 
 

Hotel s celoročním provozem


Nabízíme ozdravné, regenerační nebo naučné pobyty v našem zařízení v klidném prostředí Orlických hor na hranici s Polskem.Tuto tvoří tok Divoké Orlice, podle níž vede krásná asfaltová cesta s minimálním provozem až k jednomu z největších lyžařských středisek v Polsku, Zieleniec./25km/.Podobná cesta vede i po české straně přes Neratov do Orlického Záhoří a dále do Deštného v Orl.h. Okolí Bartošovic je vhodné jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku a taky pro kolečkové lyže nebo brusle. Je zde mnoho naučných stezek, např. Zemská brána nebo stezka údolím Divoké Orlice. Směrem na Rokytnici je pevnost „Hanička“.
 
Vaříme domácí jídla v polo nebo plné penzi a jsme schopni se přizpůsobit každému přání. Kapacita hotelu je až 70 kůžek v 16ti pokojích ve dvou kategoriích.9 pokojů je s příslušenstvím 7 pokojů s příslušenstvím na patře. V hotelu je možno využívat saunu,solarium,fitness,kulečník,stůl na pin-pong, šipky nebo fotbálek. Dále je zde možno využívat uzavřený salonek pro oslavy, školení nebo stolní hry. Je tu kolárna i lyžárna.
 
Náš hotel v letních měsících disponuje v uzavřeném areálu dvěma kurty na tenis,nohejbal a volejbal. Dále pak 20ti metrovým bazénem, prolézačkami, brankami na fotbálek, košem na basket a velkou trampolínou. Je zde otevřené ohniště a možnost stanování.
 
V Bartošovicích v Orl.h. bylo více jak před 100 lety zahájeno lyžování v Orlických horách. I dnes je zde mnoho výborných běžkařských tratí. Některé vedou i kolem hotelu Zemská brána.V lyžařském areálu NELLA /300m od hotelu/ jsou lyžařské možnosti pro děti i dospělé. Náročnější lyžaři najdou „své“ v nedalekých Říčkách, Deštném, polském Zielenici a nebo Českých Petrovicích. Zde je i lyžařská škola a půjčovna lyží. Dopravu nejen do okolí hotelu, jsme schopni zajistit hotelovou dopravou,mikrobusem s vlekem.
 
Pro skupiny a školy máme smluvní ceny.
Pokud budete mít zájem, tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Budeme se na Vás těšit u nás Bartošů v Bartošovicích.
 
   
 

Tipy na výlet, sportovní vyžití

Náš hotel je díky velmi výhodné poloze v Orlických horách vhodný  k rekreaci po celý rok. V Bartošovicích  a okolí se nachází mnoho turistických a cyklistických stezek. Rozsáhlé lesy lákají k vycházkám a houbaření.

Spolupracujeme se sdružením Neratov, které má  v Bartošovicích v O.h. chráněné dílny, kde je možnost si vytvořit i vlastní výrobek v keramické a tkalcovské dílně.
Na objednávku zajišťujeme našim hostům projížďky na koních po Orlických horách.


 
 
   
Nabídka od Hotel Zemská brána pro děti, rodiče a školy :