Slunap, s.r.o.

Telefon: 469 666 107     Mobil: 731 577 464

Email : slunap-chrast@seznam.cz
Url : www.slunap.cz

Výrobou papírenských produktů se zabýváme od roku 1991 a naše výrobky jsou určeny pro širokou klientelu. Našimi odběrateli jsou zákazníci nejen z České republiky, ale velkou část zboží také vyvážíme do zahraničí.

Ať už potřebujete například dárkové krabičky na upomínkové předměty, nebo šanony či výkresové desky, zastřešíme Vaše potřeby celkovým školním programem či programem pro gastronomii. Ať už je to diář s logem vaší školy nebo potisk trička pro zvláštní výročí Vaší školy, to vše přesvědčí obdarované o tom, že to co děláte, děláte od srdce a vše myslíte vážně.

Firma je zaměřena zejména na výrobu luxusních krabiček, potahované kartonáže, potřeb pro školáky a předškolní děti, lisovaných papírových vajec a srdcí. Výroba zahrnuje i potravinářský program – dortové krabice a košíčky, reklamní produkty – aromatické visačky, potisk textilu, reklamní bannery a samolepky.

Od roku 2010 funguje také naše dceřiná společnost SLUNY, s.r.o., která zaměstnává osoby zdravotně znevýhodněné a zabývá se výrobou keramiky, výrobou spisových desek, balením a kompletací.

1) Dárkové krabičky:

V naší nabídce najdete řadu  moderních kombinací, které vašemu zboží dodají elegantní vzhled. Vyrábíme krabičky s magnetem, s mašlí, s logem  firmy, krabičky na květiny, na klobouky a knihy.  Naše krabičky jsou vyráběny ručně a jsou pevné, vkusné a kvalitní. Hodí se po celý rok, a to nejen na vánoční dárky, ale také k narozeninám, k svátku, na různé oslavy, svatby nebo pro balení  dárků pro  obchodní partnery. V  naší nabídce naleznete také jako set krabic - od nejmenší po největší.  Rádi zpracujeme nabídku dle individuálního požadavku.

2) Spisové a výkresové desky:

Spisové desky - tradiční desky z pevné lepenky vyrábíme v různých provedeních - s potiskem mráčku strojně nebo knihařský potažené v různých barvách, se hřbetem. Uzavírání je na tkanici. Ideální pro projektanty, architekty, advokáty apod. Nabízíme ve formátu A5, A4, A2, A3. Výkresové desky vyrobené z pevné lepenky, určené k zakládání rysů nebo výkresů. Uvnitř desek jsou růžky pro uchycení papírů nebo kreslících kartonů. Uzavírání na tkanici nebo na gumičku. Ve  formátech A4, A3, A2 a A1. Dodáváme tradičně s potiskem mráčku, nebo barevné s motivy.

Nabídka od Slunap, s.r.o. pro děti, rodiče a školy :

Spisové a výkresové desky

Spisové desky pro školy - tradiční desky z pevné lepenky vyrábíme v různých provedeních - s potiskem mráčku strojně nebo knihařsky potažené v různých barvách, se hřbetem. Uzavírání je na tkanici. Ideální pro projektanty, architekty, advokáty apod. Nabízíme ve formátu A5, A4, A2, A3.

Web : www.slunap.cz
Email : slunap-chrast@seznam.cz