Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Horský hotel VLTAVA
Ulice : Na Výsluní 194
Město : Strážné
Telefon : 777120380

Lyžařské kurzy pro školy - Horský hotel Vltava, Strážné v Krkonoších

Horský hotel Vltava - je ideálním místem pro pořádání lyžařských výcvikových kurzů a škol v přírodě, na které se v zimní a jarní sezoně úspěšně zaměřujeme. Pokoje s vlastním sociálním zařízením. Kurz má v budově k dispozici velkou společenskou místnost a malou kuchyňku, lyžárnu a botárnu. V našem hotelu máme vyjednánu speciální slevu na sjezdovkách - celodenní skipas ve Strážném 300,-Kč, celodenní skipas na Bubákově 450,- Kč, instruktoři v obou lyžařských střediscích zdarma.

Se sjezdovek přijedete přímo k budově na lyžích. Ve Strážném lze objednat skibus, který Vás odveze na sjezdovky, i když to není nutné, protože na sjezdovky je vzdálenost asi 200m. Další skibus lze objednat na sjezdovky Bubákov a Herlíkovice a to opět zdarma. Do ski areálu Herlíkovice a Bubákov cca 4 km a ski areálů Špindlerův mlýn cca 10 km.
Součástí areálu je parkoviště dostupné i v zimním měsících.

Web : www.vltava.hotel-cz.com
Email : hvltava@hotel-cz.com
Datum vložení : 08.06 10:23 - 2024

Horský hotel Vltava, školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty, lyžařské kurzy

Do malebného prostředí Krkonoš v zimě vhodnému ke sjezdovému i běžeckému lyžování a v ostatních měsících roku pro pěší i cykloturistiku Vás zve  H O R S K Ý   H O T E L   V L T A V A  s celoročním provozem.
Nabízíme ubytování ve třech budovách o celkové kapacitě 144 lůžek, ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, vhodné především pro rodiny s dětmi, skupiny a školní lyžařské výcviky, školy v přírodě, školní výlety, školicí a firemní pobyty, sportovní soustředění, turistiku a cykloturistiku.

Školy mají budovu plně k dispozici včetně společenské místnosti, rozlehlých teras, travnatého hřiště s ohništěm a dětského koutku s pískovištěm. V hlavní budově lze využít finskou saunu a vířivou vanu.

Z doprovodných programů doporučujeme návštěvu koňské farmy s možností projižďky na ponících, dále můžeme nabídnout kvalitní přednášku zástupce Krnapu s videoprojekcí nebo besedu se zástupcem Horské služby.

S okolních výletů doporučujeme navštívit Krkonošské muzeum ve Vrchlabí /4 km / se stálou výstavou umění a řemesel umístněnou ve třech překrásných historických domech a výstavu Expozice na téma Kámen a život, Člověk a hory v Augustiniánském klášteře vzdáleném jen pár metrů. Velmi zajímavý je i výšlap na Žalý /6 km /, kde je na vrcholu z 18 m vysoké kamenné rozhledny za jasného počasí jeden z nejlepších výhledů v Čechách.

Web : www.vltavahotel.com
Email : pajula@volny.cz