Zobrazení 2018: 1586414

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : BEVOTEX – výroba a prodej didaktických pomůcek pro školáky, předškoláky a seniory
Ulice : Havlíčkova 61
Město : Týn nad Vltavou
Telefon : +420 603 823 814

VÍTKOVY PŘÍBĚHY - dopravní výchova

Prostřednictvím 9 dětských příběhů seznamuje děti s dopravní výchovou. Obsahuje 159 magnetických karet z toho 52 karet dopravních značek s popisem a krátkým vysvětlením. Lze využít na magnetickou tabuli, vše je nahráno na DVD-kách (značky a příběhy), jednotlivé složky mají na konci kontrolní otázky pro děti.

Více na www.bevotex.cz

Datum vložení : 20.04 11:40 - 2018

STOHOVACÍ DĚTSKÉ POSTÝLKY

U nás si lze objednat i postýlky - více na

www.bevotex.cz

Datum vložení : 20.04 11:39 - 2018

TŘÍDÍME ODPAD

POMŮCKA BYLA DOPORUČENA ASOCIACÍ ŘEDITELŮ ZÁKLADNÍCH ŠKOL.

Didaktický soubor seznamuje děti s jednotlivými druhy odpadů, jak se třídí a k čemu se využívají. Velká kostka má na sobě obrázky jednotlivých kontejnerů a děti vybírají z karet obrázky s odpady i s výrobky, které vznikají jejich tříděním.

Podrobnosti na www.bevotex.cz

Datum vložení : 20.04 11:39 - 2018