Zobrazení 2018: 4241380

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : CENTROFLOR, s.r.o.
Ulice : Šluknovská 402
Město : Velký Šenov
Telefon : 412 315 901

Materiál na tvorbu postaviček a vánoční dekorace - pro MŠ a ZŠ

Vážení přátelé a milovníci kreativního tvoření,

blíží se k nám čas vánoční, a jako každý rok přemýšlíme, jak si vyzdobit své domovy, školky, školy, pracoviště. O to více nás může těšit, pokud se na krásnou a tajemnou vánoční dobu můžeme připravit spolu s nejmenšími ratolestmi, kdy vlastní dekorace může být vhodným předvánočním i vánočním dárkem. Zároveň rozvíjíme fantazii a různé dovednosti našich nejmenších.

Naše firma se v poslední době zaměřuje nejen na hotové dekorace, ale především na polotovary a materiály, ze kterých si sami můžete různé dekorace jednoduše a levně vyrobit.
Pokud jste Mateřská škola, Základní škola, či jiná instituce a zaregistrujete se s IČ, můžete u nás nakupovat za pro Vás jistě velmi zajímavé ceny.

Při objednávce nad 1900,- Kč bez DPH (2299,- Kč s DPH) budete mít dopravu zdarma.

Kde nás najdete:  www.centroflor.cz

Přejeme Vám radostné tvoření, klidný a pohodový čas vánoční.

Váš CENTROFLOR, s.r.o.

CENTROFLOR, s.r.o.
Šluknovská 402
407 78 Velký Šenov

info@centroflor.cz
www.centroflor.cz

Web : www.centroflor.cz
Email : info@centroflor.cz
Datum vložení : 16.11 15:25 - 2018

Vánoční tvoření s dětmi

Připravili jsme pro Vás a Vaše děti zcela nové vánoční figurky - Mikuláše, andílky a čerty, které nabízíme i jako sety k vlastnímu jednoduchému sestavení a v několika velikostních variantách. Možnost zavěšení na vánoční stromeček. Neváhejte a nezávazně navštivte náš internetový obchod. Věříme, že s našimi figurkami si zpříjemníte Váš předvánoční čas.

Web : www.centroflor.cz
Datum vložení : 16.11 14:24 - 2017