Zobrazení 2019: 7599524

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : CENTROFLOR, s.r.o.
Ulice : Šluknovská 402
Město : Velký Šenov
Telefon : 412 315 901

Kreativní tvoření pro školy - vytvořte si svoji dekoraci - objednávky materiálu

Vážené paní ředitelky a učitelky,

vytvořte si s dětmi svoji dekoraci a bavte se!

Je čas na zábavu a tvoření. Vytvořte si z vatových kuliček a dalšího materiálu postavičky podle vaší fantazie. Zábava pro malé i velké tvořitele. Pojďte a bavte se s námi. Tvořící materiály a pomůcky pro vaše tvoření od českého výrobce.

Nízké ceny.

Materiál na poskládání postaviček objednávejte na:

Datum vložení : 08.11 13:45 - 2019

KREATIVNÍ TVOŘENÍ

Vážení přátelé a milovníci kreativního tvoření,

připravili jsme pro Vás nové zábavné postavičky i s možnosti jejich vlastního, levného zhotovení. Jedná se o figurky kuřátek, žabiček, myšek, ptáčků a mnoho dalších jiných dekoračních materiálů a výrobků. Věříme, že v době nepříznivého počasí a v předvelikonočním období Vás naše nabídka osloví a při tvorbě vlastních dekorací si užijete hodně zábavy.

Naši návrháři neustále pracují na dalších nových dekoracích a materiálech, které jsou navíc levné a pomáhají při rozvoji kreativity všech věkových kategorií. Rádi přivítáme Vaše náměty k tomu, aby naše nabídka mohla být stále zajímavější.

Pokud jste MŠ, škola či jiná instituce a zaregistrujete se s IČ, můžete u nás nakupovat za pro Vás jistě velmi zajímavé ceny.

Při objednávce nad 1900,- Kč bez DPH (2299,- Kč s DPH) budete mít dopravu zdarma.

Kde nás najdete: www.centroflor.cz

Přejeme Vám radostné tvoření a spoustu zajímavých nápadů.

Váš CENTROFLOR, s.r.o.

CENTROFLOR, s.r.o.

Šluknovská 402

407 78 Velký Šenov

info@centroflor.cz

Datum vložení : 15.02 11:20 - 2019

Materiál na tvorbu postaviček a vánoční dekorace - pro MŠ a ZŠ

Vážení přátelé a milovníci kreativního tvoření,

blíží se k nám čas vánoční, a jako každý rok přemýšlíme, jak si vyzdobit své domovy, školky, školy, pracoviště. O to více nás může těšit, pokud se na krásnou a tajemnou vánoční dobu můžeme připravit spolu s nejmenšími ratolestmi, kdy vlastní dekorace může být vhodným předvánočním i vánočním dárkem. Zároveň rozvíjíme fantazii a různé dovednosti našich nejmenších.

Naše firma se v poslední době zaměřuje nejen na hotové dekorace, ale především na polotovary a materiály, ze kterých si sami můžete různé dekorace jednoduše a levně vyrobit.
Pokud jste Mateřská škola, Základní škola, či jiná instituce a zaregistrujete se s IČ, můžete u nás nakupovat za pro Vás jistě velmi zajímavé ceny.

Kde nás najdete:  www.centroflor.cz

Přejeme Vám radostné tvoření, klidný a pohodový čas vánoční.

Váš CENTROFLOR, s.r.o.

CENTROFLOR, s.r.o.
Šluknovská 402
407 78 Velký Šenov

info@centroflor.cz
www.centroflor.cz

Datum vložení : 14.12 13:50 - 2018

Vánoční tvoření s dětmi

Připravili jsme pro Vás a Vaše děti zcela nové vánoční figurky - Mikuláše, andílky a čerty, které nabízíme i jako sety k vlastnímu jednoduchému sestavení a v několika velikostních variantách. Možnost zavěšení na vánoční stromeček. Neváhejte a nezávazně navštivte náš internetový obchod. Věříme, že s našimi figurkami si zpříjemníte Váš předvánoční čas.

Datum vložení : 16.11 14:24 - 2017