Zobrazení 2018: 1612696

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : GATTOMÁČEK (CK GATTOM TOUR)
Ulice : Svornosti 2
Město : Havířov
Telefon : 608 701 703

DOTOVANÝ VÝLET PRO MŠ A ZŠ NA ROK 2018

Vážené paní učitelky a učitelé.
Už nám zbává jen pár volných termínů. Tak neváhete a informujte se, které dny máme ještě volné.
V ceně je : DOPRAVA + VŠECHNY ATRAKCE + POLÉVKA

Web : www.gattomacek.cz/
Datum vložení : 12.04 14:07 - 2018

CHORVATSKO PRO MŠ (doplnění)

Jste MŠ a uvažovali jste někdy o uspořádání zájezdu do Chorvatska (maminka + dítě) ? Pokud ano, je zde nabídka právě pro Vás. Máme dva turnusy, kde na každém je cca 12 volných míst (5 maminek + 5 dětí + 1 učitelka).
Vyzkoušejte si s náma letos Chorvatsko v malém počtu a možná příší rok pojede celá Vaše MŠ :-)

Datum vložení : 15.02 13:29 - 2018

ENGLISH SUMMER CAMP

Dovolujeme si  Vám nabídnout na letní prázdniny - anglický tábor neboli ENGLISH SUMMER CAMP.

Ve spolupráci s jazykovou školou Slůně - svět jazyků s.r.o. máme připraven týdenní pobyt na horách s rodilými mluvčími, tématickou táborovou hrou a zábavnou výukou AJ.
Dopolední program v angličtině – výuka s rodilými mluvčími, crazy úkoly a výzvy, hudba, sporty, výlety a ještě mnohem víc. Děti poznájí spoustu nových lidí se zájmem komunikovat v angličtině!

Tábor je určen pro děti alespoň se základními znalostmi angličtiny od 7 do 15 let.

Web : www.gattomtour.cz/detail-zajezdu/english-summer-camp/423ca/3504cd
Datum vložení : 26.01 15:06 - 2018

LYŽAŘSKÝ VÝCIK - JEŠTĚ JE TO MOŽNÉ

Nemáte na tento rok ještě zajištěný lyžařský výcvik? myslíte si, že už by se to nestihlo? Omyl! S náma to zvládnete. Hotel SKI PŘÍČNÁ má kapacitu až 160 lůžek. VLASTNÍ ČTYŘSEDAČKOVOU LANOVKU! A nyní i výborné sněhové podmínky. Tak neváhejte a kontaktujte nás. Více info na našem webu GATTOMÁČEK.

Web : www.gattomacek.cz/ski-pricna/
Datum vložení : 18.01 14:42 - 2018

SPECIÁLNÍ AKCE NA OZDRAVNÝ POBYT

Nabízíme Vám velmi pěkný hotel v Beskydech na ozdravný pobyt. Hotel U STUDÁNKY je naší stálicí v poskytování kvalítních služeb. Z tohoto důvodu bývá velmi často již rezervován. Ale přesto máme termín od 18.2. - 3.3.2018 VOLNÝ!! Pokud se rozhodnete zde absolvovat ozdravný pobyt v tomto termínu, čeká na Vás milé překvapení. Více info na tel. 608701703, nebo na našem webu.

Datum vložení : 04.01 11:42 - 2018

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ VŠEM LIDEM DOBRÉ VŮLE

Datum vložení : 15.12 10:56 - 2017

Do zahraničí za studiem nebo na stáž?

Vážená paní ředitelko, pane řediteli,

Máte chuť se vzdělávat v zahraničí? Nebo vycestovat s Vašimi studenty na zkušenou? Obojí Vám umožní program ERASMUS+  Podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdlávání.

Pomůžeme Vám vypracovat a adminovat celý projekt, nalézt vhodnou partnerskou organizaci v zahraničí, zajistíme dopravu, ubytování, pojištění atd.

Naším posledním úspěchem byla mateřská škola.  Vypracovali jsme projektu pro MŠ ČSA v Havířově. Paní učitelka z této mateřinky se zúčastnila jazykového kurzu angličtiny v Londýně a také navštívila místní mateřskou školku :-)

Web : gattom.cz
Datum vložení : 10.11 15:55 - 2017

ADVENTNÍ VÍDEŇ, KRAKOV - PRO ŠKOLY

Zvažujete s žáky navštívit adventní trhy v Krakově, nebo ve Vídni? Stále ještě máme několik volných termínů. V ceně 590,- Kč je také komplexní pojištění. Více INFO ZDE

Web : www.gattomacek.cz/predvanocni-viden/
Datum vložení : 02.11 20:13 - 2017

OZDRAVNÝ POBYT V RODINNÉM HOTELU U STUDÁNKY

Nabízíme Vám velmi pěkný hotel v Beskydech na pořádání ozdravných pobytů. Hotel U STUDÁNKY je naše stálice poskytování kvalítních služeb. Z tohoto důvodu bývá velmi často již rezervován. Ale ještě máme pár volných termínů. Více info na našem webu.

Web : www.gattomacek.cz/hotel-u-studanky/
Datum vložení : 26.10 07:35 - 2017

OZDRAVNÉ POBYTY S DOTACÍ

Dovolujeme si Vás informovat, že SFŽP spusti program, kdy na ozdravný pobyt pro děti z MŠ a ZŠ poskytuje dotace. Naše cestovní kancelář Vám nabízí pomoc při vypracování celé dokumentace a také pomoc při zajištění realizace ozdravných pobytů.
Jedná se o výzvu č. 13/2017. Více informací se dozvíte
ZDE
Budete-li mít zájem o konzultaci, nebo o zajištění celého projektu, kontaktujte nás na tel. čísle 608 701 703.

Datum vložení : 27.09 15:14 - 2017