Zobrazení 2018: 5783193

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : Penzion Star
Ulice : Lipové náměstí 104
Město : Doksy u Máchova jezera
Telefon : 733 188 498

Penzion Star - Pobyty pro školy u Máchova jezera jaro 2019

Pobyty pro školy u Máchova jezera jaro 2019

Penzion Star
je ideální pro školy a sportovní skupiny - jak na jaře tak i na podzim.

Penzion Star má úžasnou polohu – kousek na pláž, do lesa, do centra a na vlakové nádraží – můžete tedy pořádat výlety vlakem, třeba na Bezděz. Přímo v Doksech je mnoho vyžití, zámek s pohádkovou prohlídkou, Berouskova Zoo, muzeum Čtyřlístku, můžete plout parníkem po jezeře a nebo si jen stavět hrady z písku na pláží.

Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici jídelna, prostorná učebna nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně).

Penzion má zahradu, na které kromě houpaček, pískoviště a skluzavky najdete ohniště na opékání buřtů.

Máme volné termín na jarní období.

1.    stupeň
Cena při skupině do 20 dětí je 360,-Kč / dítě / noc s plnou penzí.
Cena při skupině od 21 dětí je 340,-Kč / dítě / noc s plnou penzí.

2.    Stupeň
Cena při skupině do 20 dětí je 380,-Kč / dítě / noc s plnou penzí.
Cena při skupině od 21 dětí je 360,-Kč / dítě / noc s plnou penzí.

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování je ideální pro jednu třídu (nebo 2 malé): 11 pokojů (4 pokoje s kapacitou 14 lůžek s vlastím sociálním zařízením a 7 pokojů s kapacitou 19 lůžek se společným sociálním zařízením, celková kapacita je tedy 33 lůžek)

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Daniela Růžičková
+420733188498