Zobrazení 2019: 332558
Zobrazení celkem: 59991981

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby            ZPĚT

Firma : CK Enthusia
Ulice : Labské nábřeží 1716/33
Město : Děčín
Telefon : 724006865

KEMP DĚČÍN ubytování a aktivity pro pobyty v Českém Švýcarsku

Pro pobyt v Českém Švýcarsku nabízíme ideální ubytování v Děčíně, který je výchozím bodem na ta nejkrásnější místa našeho nejmladšího národního parku.

Bungalovy s 5 lůžky a vlastní koupelnou

V našem kempu najdete několik oblíbených možností ubytování pro skupiny. Nové bungalovy jsou vybaveny 5 lůžky s lůžkovinami, povlečením a ručníky, vlastní koupelnou a ledničkou. Celková kapacita bungalovů je 40 lůžek.

Obytné stany

Pokud si chcete užít opravdové táboření a nemáte vlastní stany ani další vybavení využitjete naše plně zařízení obytné stany. Jedná se o velké rodinné stany se 4 plnohodnotnými lůžky, světlem, elektrickou přípojkou, kobercem a kempingovým nábytkem včetně stolku a židlí. Nemusíte vozit ani spacák, lůžkoviny Vám rádi poskytneme. Kapacita obytných stanů je 60 lůžek.

Samozřejmě můžete přijet i s vlastními stany, travnatého prostoru máme dost.

V kempu je sociální zařízení s teplou vodou v ceně ubytování, kuchyňka pro Vaše použití, velká jurta jako společenská místnost. Můžete si u nás udělat i táborák. Ohniště máme a dřevo zařídíme. A máme i WIFI. K dispozici je také náš bar s občerstvením a pro přípravu snídaní.

Využít můžete i naše stravování od snídaní až po plné penze a děláme i obědové balíčky pro výlety.

Rafty na Labi

Kemp se nachází v zeleném centru Děčína a do jeho historického středu je to z kempu 10  minut pěšky. Z vlakového nádraží se k nám dostanete za 7 minut pěšky a skupinám přivezeme z nádraží zavazadla zcela zdarma. Kemp je opravdu skvělým místem pro výlety do Českého Švýcarska a nabízíme i mnoho aktivit. Jelikož jsme na břehu řeky Labe, půjčujeme kanoe a rafty. Přímo před branou kempu je Labská cyklostezka a nepotřebujete si ani vozit vlastní kola, rádi Vám velmi kvalitní zapůjčíme anebo si můžete udělat výlet na koloběžkách. Půjčujeme také ferratové sety na oblíbenou via ferratu Pastýřská stěna. Více na stránkách naší půjčovny vybavení www.cyklopujcovna.com

V okolí je také aquapark, můžete si udělat výlet výletní lodí a navštívit nejoblíbenější místa v Českém Švýcarsku - Pravčickou bránu, Soutěsky a Tiské stěny. Máme v nabídce několik velmi atraktivních aktivit pro školní kolektivy. Prohlédnout si je můžete zde http://www.kempdecin.cz/program-pro-skoly-a-skupiny

Pro školní a mládežnické kolektivy máme speciální ceny. Každá 21. osoba má pobyt zcela ZDARMA.

Těšíme se na Vás v našem rodinném kempu.

Web : www.kempdecin.cz
Email : recepce@kempdecin.cz
Datum vložení : 21.01 10:30 - 2019

Půjčovna lodí a kol pro školní pobyt v Českém Švýcarsku

Provozujeme v Děčíně půjčovnu lodí a kol a zároveň i vlastní kemp se speciální nabídkou pro školní a mládežnické kolektivy.

Jednodenní školní výlet či několikadenní pobyt se stravováním si tak s námi zařídíte naprosto jednoduše na jednom místě.

Kromě půjčovny a ubytování máme pro Vás připravené různé outdoorové aktivity pro poznání Českosaského Švýcarska. Plavby na kanoích a raftech, projížďky na kolech a koloběžkách, zdolávání via ferraty, nízké lanové překážky, pěší výlety a poznávací hry. Nabízíme i průvodce a instuktory.  Pro školy máme speciální ceny.

Rádi pro Vás připravíme standardní progam i nabídku na míru Vašim přáním.

CK Enthusia
Labské nábřeží 33