Zobrazení 2024: 5483487

HOTEL BORNÝ - F s.r.o.

Firma : HOTEL BORNÝ - F s.r.o.
Ulice : Pod Borným 6249
Město : Staré Splavy
Kraj : Liberecký

IČO : 63992361        DIČ : CZ63992361

Telefon: 487 873 319     Mobil: 602 355 974
Fax : 487 873 319

Url : www.hotelborny.com

Hotel Borný má dva objekty, které jsou postaveny v lese 5 min od jezera. Borný 1. nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 90 míst), salonek s 29 místy, sluneční terasu s možností posezení při kávě, zmrzlinovém poháru či hudbě k tanci i poslechu pro 40 až 80 míst. Nechybí zde ani pivnice s 20 místy (biliard, stolní fotbal a elektronické šipky), spojovací chodba mezi restaurací a ubytovací částí má 28 míst s televizí (možnost upravit prostory na učebny, konferenční místnosti, případně cvičebny). Ubytování je ve 24 dvoulůžkových pokojích se sprchu a WC s možností až dvou přistýlek. Borný 2. nabízí 22 dvoulůžkových pokojů se studenou a teplou vodou, sprchy a WC jsou na chodbách. Jedna klubovna a dvě učebny. U budovy je volejbalové hřiště. V obou objektech je možno vyučovat až šest tříd.

Celoroční provoz: Červenec – Srpen individuální pobyty a zbytek roku pobyty skupin, ozdravné pobyty a školy v přírodě, rekondiční pobyty, rodinné a firemní akce

Staré Splavy jsou rozloženy při severozápadním konci Máchova jezera cca 85 km od Prahy v nádherné kopcovité a lesnaté krajině.

Máchovo jezero je největší vodní plocha, umělá vodní nádrž, severních Čech. Velký rybník o rozloze 278 ha byl založen v roce 1366 králem Karlem IV. Vodní plochu oživují dva ostrůvky, Myší zámek a Kachní ostrov. Oba jsou ornitologickými lokalitami. Jezero patří k předním letním rekreačním oblastem v Čechách. Lákají jeho písčité pláže s pěkným koupáním, možnostmi pěstování vodních sportů, projížďky lodí i pěší vycházky. Na východním obzoru za jezerem vystupují znělcové kupy obou Bezdězů. Malý Bezděz s přírodní rezervací dosahuje výšky 577 m, Velký Bezděz 604 m. Na jeho temeni se tyčí jeden z nejvýznamějších českých hradů, národní kulturní památka.

Nabídka od HOTEL BORNÝ - F s.r.o. pro děti, rodiče a školy :

Hotel Borný F Staré Splavy - Máchovo jezero

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání ozdravných pobytů MŠ, školy v přírodě, malování v přírodě ZUŠ, pobyty maminek s dětmi i různá soustředění sportovní, kulturní apod. Krásná příroda u Máchova jezera je pro tyto pobyty přímo předurčena.   Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již několik let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

Web : www.hotelborny.com
Datum vložení : 14.11 08:33 - 2011

Firemní akce, školení, rekvalifikace

Firemní oslavy, hodnocení období, předvánoční rauty a oslavy, vše co firmy chtějí zajistíme v rámci možností. Prohlédněte si naše www.hotelborny stránky a rozhodujte se.

Datum vložení : 10.01 19:39 - 2011

Ozdravné pobyty, školy v přírodě, studentské pobyty, matky s dětmi

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové,

Pobyty objednané na termíny od 28.února do 23.dubna dáme 10% slevu!

Datum vložení : 10.01 19:39 - 2011

Firemní akce všeho druhu

Vážení pracovníci managementu i další,

chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání různých firemních akcí. Mimo jiné různá soustředění sportovní, kulturní akce, rauty, grilování selete, konference apod. a neposlední řadě i zaměstnanecké dovolené, jako odměna za dobře odváděnou práci.

Hotel je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Základní ceník služeb je již pár let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.

Firemní akce kalkulujeme dle požadavku na služby.

Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

S přáním krásného dne

Jiří Vinduška

ředitel

Hotel Borný,

Pod Borným 0249,

471 63 Staré Splavy, Czech

Tel. +420 602 355 974

www.hotelborny.com

GPS:  délka 14° 38´ 28,4“ E, šířka 50° 35´ 43“ N

Datum vložení : 10.01 19:38 - 2011

Ozdravné pobyty, školy v přírodě, studentské pobyty, matky s dětmi

Vážený/á pane/í řediteli/ko a další pedagogové, chtěl bych Vám nabídnout prostory v hotelu Borný u Máchova jezera k uspořádání školy v přírodě, ozdravného pobytu dětí i různá soustředění sportovní, kulturní apod.

Hotel penzionového typu je umístěn v lesním prostředí 5min. od jezera. Máme prostory jak výuce, tak i k dalším aktivitám. Školní pobyty děláme od roku 1987. Základní ceník služeb je již pár let stálý. Kompletní popis hotelu včetně ceníku služeb najdete na našich stránkách www.hotelborny.com.  Možnost zajištění autobusové dopravy včetně skloubení nástupů a odjezdů k zlevnění dopravného. Při příjezdu vlakem je to z nádraží do hotelu cca 20 min a batožiny či kufry dopravíme osobním autem s přívěsem. Pří 5x denně stravování pitný režim po celý den. Případné dotazy a podrobnosti k pobytů můžeme samozřejmě domluvit. V našem objektu pořádáme pobyty i pro dětí s různým postižením. Přízemí hotelu = 11 pokojů téměř bezbariérových (některé dveře jsou užší). Věřím, že Vás naše nabídka osloví a můžeme nastartovat jakoukoli spolupráci.

S přáním krásného dne

Jiří Vinduška

ředitel

Hotel Borný,