Zobrazení 2018: 4220694

Pro školy - oslovte školy, nabídněte svoje produkty a služby

Každý den aktualizované informace ze školství, pro školy nové nabídky a poptávky pracovních míst ve školství, aktualizované nabídky produktů a služeb.
Vstup do administrace svého školního zápisu, www stránek, propojení na portály školství soutěže pro školy akce pro školy.

Mediální podpora portálů: Idnes.cz, Mladá fronta, Seznam.cz, Centrum.cz, Google.cz atd... Nově nás naleznete i na sociálních sítích.

Tento zpravodaj je Vám zaslán z důvodu zařazení informačního zápisu Vaší školy v portálech školství či předchozí registrace na jednom z portálů spravovaných společností Internet Top s.r.o.. Vaše škola je vedena jako právnická osoba vykonávající činnost škol a školských zařízení. Základní zápis Vaší skoly je v portálech zařazen ZDARMA. Již 15 let spravujeme veřejné kontaktní údaje Vaší školy a proto Vám jako právnickému subjektu nadále umožňujeme odběr Śkolského zpravodaje s nabídkou produktů či služeb pro Vaši školu.

Pokud si nepřejete na Váš email dostávat Školský zpravodaj, prosíme kontaktujte nás na telefonním čísle 469 620 064 pro změnu údajů či e-mailu, nebo úplného vymazání z databáze škol na internetu. Vaše data nejsou poskytována žádné třetí osobě a jsou chráněna.

Jarní nabídka outdoorových aktivit pro školy

Za staré ceny více programů:

Výlet na raftech po Jizeře + navíc zdarma eko hra nebo lanovka 150 Kč/os

Výlet na kánoích po Jizeře + eko hra nebo lanovka 200 Kč/os.

Lezení na vysokých a nízkých lanových překážkách

( 4 lanovky) 200 Kč/o

Lezení a slaňování  250 Kč/os a další programy.

Více na našich stránkách

Web : www.outdoor-school.cz
Email : outdoorschool@seznam.cz
Datum vložení : 11.03 14:50 - 2010

Sada židliček pro jesle

výška sedáku 22cm

slevová akce 700 Kč včetně DPH

k okamžitému dodání 12 ks, doprava dohodou
(stolek je možné doobjednat)

Web : www.vvinterier.cz
Email : studio@vvinterier.cz
Datum vložení : 28.02 12:17 - 2010

Velikonoční perníčky

Velikonoční perníčky pro děti

Web : www.pernicky-vera.wbs.cz
Datum vložení : 17.02 17:55 - 2010

Krákorčina abeceda

LEDNOVÝ VÝPRODEJ

Krákorčina abeceda
Písmena, slova, básničky, úkoly, obrázky, slovníček. Krákorka představí dětem všech 34 písmen české abecedy. Každému písmenu je věnována celá dvoustrana: veselá básnička, úkol a slova k danému písmenu. Na závěr si děti můžou vyzkoušet psaní všech písmen a všechna nová slova si zopakovat za pomoci velkého obrázkového slovníku.

Celobarevné 80stran.
Cena 199,-

Akční cena pro školky 119,-Kč
Při odběru 5-ti kusů a více cena pouze 99,-Kč

Nabídka platí pouze do 15.2.
U objednávek nad 700,-kč neplatíte poštovné, knihy rozesíláme prostřednictvím České pošty na dobírku, možno i na fakturu.
Platbu fakturou raději uvádějte na obchod@axioma.cz.

Veškeré informace získáte
na naší internetové adrese www.axioma.cz

Web : www.axiooma.cz
Email : obchod@axioma.cz
Datum vložení : 03.02 10:41 - 2010

Dřevo,palubky a stavební řezivo

Dřevo palubky a stavební řezivo.

Dřevo, palubky, stavební řezivo

naše společnost dlouhodobě dodává svým klientům velmi kvalitní dřevo s využitím dřeva v interiérech, jako je krbové dřevo a palivové dřevo, obkladové dřevo, obkladové palubky, podlahové palubky, ale i stavební řezivo, krovy a deskový materiál. Každá objednávka dřeva ať v malém odběru dřeva či velkém odběru dřeva, je pro zákazníka připravena vždy v dohodnutém termínu a vysoké kvalitě dřeva. Snažíme svým stávajícím, ale i novým zákazníkům poskytnout přijatelnou cenu Naleznete zde: DŘEVO

Stavební řezivo

je nejpotřebnějším materiálem při stavbách, řezivo, krovy, betonářské bednění, dřevěné stropní konstrukce a ostatní řezivo naleznete zde:STAVEBNÍ ŘEZIVO

Palubky

rozdělení palubek a ceny palubek naleznete v sekci palubky zde: PALUBKY

Web : www.drevodiskont.cz
Email : drevodiskont@drevodiskont.cz
Datum vložení : 18.01 16:16 - 2010

CZIN.eu

Web : www.czien.eu
Email : info@czin.eu
Datum vložení : 18.01 16:09 - 2010

Nový výrobek - Člověče nezlob se ! JUNIOR

Vážené paní ředitelky, Vážení páni ředitelé,
ve spolupráci s mateřskými školkami jsme pro Vás připravili zcela nový výrobek. Jedná se o klasickou hru Člověče nezlob se!. Vaše děti ve školách si jí určitě zamilují, protože to budou právě ony, kdo bude chodit v poli a snažit se dostat první do domečku. Naše hra má trochu upravená pravidla, protože při testech s dětmi ve školce, jsme zjistili, že děti hra sice velice baví, ale nevydrží být chvíli v klidu. Upravili jsme pravidla tak, aby hra krásně plynula a děti nestihly dělat neplechu.
Udělejte dětem radost a nedělte jim pod stromeček tuto hru za zaváděcí cenu 2.500 Kč s DPH. Tato cena platí do konce tohoto roku.

Člověče nezlob se ! JUNIOR

Človeče nezlob se ! JUNIOR

Web : www.vylen.cz
Email : info@vylen.cz
Datum vložení : 05.01 09:29 - 2010

Zabýváme se výrobou stavebnic a dětského nábytku z molitanu Náhradní povlaky možno objednat za 1/3 celkové ceny. Všechny výrobky mají svlékací a prací povlak, perte při 30 - 40°C. Na přání lze vyrobit libovolné rozměry i jednotlivě.

Web : www.molitanky.cz
Email : svoboda.toys@post.cz

Datum vložení : 04.01 14:33 - 2010

Kvalitní nábytek českého výrobce

Akční nabídka stavitelného nábytku dle platných norem.

www.dina.cz

Cena za třídu: 57 325,- s DPH
- 15x lavice economic stavitelná dvoumístná
- 30x židle expert stavitelná